h, 2019 december 16. @ 03:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vysok

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran O 0 : 3 Vysok - - -
2 2019.08.14 Star 1 : 3 Vysok - - -
3 2019.09.11 Vysok 1 : 0 ot(p) Púchov 8.47 6.18 1.23
4 2019.09.25 Vysok 0 : 4 Sereď 16.08 8.77 1.10
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 1 2 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 25% (3/12)
Második 66.67% (8/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 25% (1/4) 50% (2/4)
Döntetlen 50% (2/4) 25% (1/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
3 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
4 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
6 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
7 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
8 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
9 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
10 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
11 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
12 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
14 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
15 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
16 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
17 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
18 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
20 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
21 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
23 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
24 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
25 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
27 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
28 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
29 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
30 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
31 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
33 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
35 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
36 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
37 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
38 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
39 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
41 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
42 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
43 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
44 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
45 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
46 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
47 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
50 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
51 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
52 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
53 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
54 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
55 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
56 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
57 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
59 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
60 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
63 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
64 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
65 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
66 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
67 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
68 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
69 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
70 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
71 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
72 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
73 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
74 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
75 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
77 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
78 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
79 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
80 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
81 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
82 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
83 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
84 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
85 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
88 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
89 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
90 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
91 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
93 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
94 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
97 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
100 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
101 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
102 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
104 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
106 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
107 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
108 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
110 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
111 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
112 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
115 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
116 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
118 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
119 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
121 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
122 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
123 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
125 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
126 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
127 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
129 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
130 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
133 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
134 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
135 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
137 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
139 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
141 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
144 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
145 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
146 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
149 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
150 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
151 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
153 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
154 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
155 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
156 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
157 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
158 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
159 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
161 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
163 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
164 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
165 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
166 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
168 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
169 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
170 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
171 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
175 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
176 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
179 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
180 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
181 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
182 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
183 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
184 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
185 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
188 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
189 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
192 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
194 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
195 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
197 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
198 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
199 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
202 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
203 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
204 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
205 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
206 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
207 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
210 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
211 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
214 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
216 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
218 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
219 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
220 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
221 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
222 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
223 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
224 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
6 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
11 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
15 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
18 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
21 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
23 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
25 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
29 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
30 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
31 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
33 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
41 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
42 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
48 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
51 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
55 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
58 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
60 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
61 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
62 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
90 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
92 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
98 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
99 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
101 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
102 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
105 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
111 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
114 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
115 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
117 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
123 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
126 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
129 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
140 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
144 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
149 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
155 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
156 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
165 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
171 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
176 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
178 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
179 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
180 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
185 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
192 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
193 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
194 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
196 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
200 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
201 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
204 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
208 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
209 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
219 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
221 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
223 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
225 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
2 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
4 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
5 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
6 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
7 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
8 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
9 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
11 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
12 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
13 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
15 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
17 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
18 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
24 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
26 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
30 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
31 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
32 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
35 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
36 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
37 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
39 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
40 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
41 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
42 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
43 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
44 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
46 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
48 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
51 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
52 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
53 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
54 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
55 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
58 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
59 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
60 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
63 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
64 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
65 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
67 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
68 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
72 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
76 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
77 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
80 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
81 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
84 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
88 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
89 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
91 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
92 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
94 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
95 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
98 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
99 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
101 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
102 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
103 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
104 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
106 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
107 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
109 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
110 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
111 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
112 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
114 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
115 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
117 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
123 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
124 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
126 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
127 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
128 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
130 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
133 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
134 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
135 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
136 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
137 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
139 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
140 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
142 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
143 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
144 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
147 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
148 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
149 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
150 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
152 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
153 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
155 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
157 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
159 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
160 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
161 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
163 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
164 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
175 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
176 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
177 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
178 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
179 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
181 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
182 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
183 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
184 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
185 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
186 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
187 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
188 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
189 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
191 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
192 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
195 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
196 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
198 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
199 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
200 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
203 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
204 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
208 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
209 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
210 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
211 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
213 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
216 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
217 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
220 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
221 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
222 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
223 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
224 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
226 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Vysok csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Vysok pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.