h, 2020 július 06. @ 10:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ve

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Ve 2 : 3 ot(p) Kol - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 80% (4/5)
Második 0% (0/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
2 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
3 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
5 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
7 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
8 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
9 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
11 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
12 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
13 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
16 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
17 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
19 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
20 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
21 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
23 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
24 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
25 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
27 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
28 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
29 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
33 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
34 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
37 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
39 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
41 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
44 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
45 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
46 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
47 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
50 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
51 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
52 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
54 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
55 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
57 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
59 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
61 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
62 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
64 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
66 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
67 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
68 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
69 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
70 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
71 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
72 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
75 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
76 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
77 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
79 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
80 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
81 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
82 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
83 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
84 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
85 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
88 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
89 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
92 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
93 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
94 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
95 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
98 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
101 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
102 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
103 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
104 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
105 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
106 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
109 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
113 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
116 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
117 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
118 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
119 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
120 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
121 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
122 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
125 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
126 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
128 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
129 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
130 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
132 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
133 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
134 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
135 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
136 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
137 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
138 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
140 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
142 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
143 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
145 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
146 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
148 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
149 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
150 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
152 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
153 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
154 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
156 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
157 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
159 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
160 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
161 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
162 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
163 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
165 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
166 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
167 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
168 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
169 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
171 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
172 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
173 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
176 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
177 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
178 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
179 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
180 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
181 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
182 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
183 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
184 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
185 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
188 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
189 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
190 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
191 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
192 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
193 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
194 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
195 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
196 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
197 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
199 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
201 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
202 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
203 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
204 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
205 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
206 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
207 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
208 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
209 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
211 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
212 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
213 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
214 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
215 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
216 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
217 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
219 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
220 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
223 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
226 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
3 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
6 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
8 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
18 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
20 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
27 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
30 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
33 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
36 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
50 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
53 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
57 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
59 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
64 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
67 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
70 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
72 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
77 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
85 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
87 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
89 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
94 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
96 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
99 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
103 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
111 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
113 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
118 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
126 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
127 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
130 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
133 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
150 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
156 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
158 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
163 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
164 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
167 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
169 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
175 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
176 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
183 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
185 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
186 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
187 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
192 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
205 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
207 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
213 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
220 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
222 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
225 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
226 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
2 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
4 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
5 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
7 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
8 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
9 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
10 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
11 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
12 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
13 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
15 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
17 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
18 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
24 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
26 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
27 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
28 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
32 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
33 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
34 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
35 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
37 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
40 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
42 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
43 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
44 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
46 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
47 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
48 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
49 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
50 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
51 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
54 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
57 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
58 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
60 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
61 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
63 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
64 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
65 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
66 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
77 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
79 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
81 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
82 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
83 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
84 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
85 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
87 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
88 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
90 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
91 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
92 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
95 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
97 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
99 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
101 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
102 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
103 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
106 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
111 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
112 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
114 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
117 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
120 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
122 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
126 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
129 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
130 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
132 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
134 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
135 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
136 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
138 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
139 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
140 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
141 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
143 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
145 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
150 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
152 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
153 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
156 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
158 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
160 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
162 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
163 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
164 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
166 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
167 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
168 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
169 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
170 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
171 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
172 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
175 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
176 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
179 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
180 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
182 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
189 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
190 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
192 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
193 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
195 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
201 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
202 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
203 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
205 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
207 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
208 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
209 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
210 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
211 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
215 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
216 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
217 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
218 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
219 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
220 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
222 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
224 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
225 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ve csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Ve pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.