h, 2019 október 14. @ 12:15 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sabinov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Sabinov 0 : 5 Stropkov - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 5.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 60% (3/5)
Második 40% (2/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
2 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
4 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
5 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
8 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
9 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
10 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
11 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
12 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
13 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
14 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
15 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
16 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
17 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
18 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
19 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
21 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
22 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
23 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
24 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
25 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
26 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
27 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
28 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
29 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
32 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
34 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
35 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
36 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
37 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
39 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
40 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
41 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
43 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
46 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
47 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
49 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
51 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
52 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
53 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
55 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
56 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
57 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
60 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
62 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
63 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
65 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
66 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
67 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
69 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
70 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
71 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
73 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
74 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
76 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
79 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
80 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
83 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
85 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
87 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
88 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
89 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
90 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
91 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
94 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
95 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
96 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
98 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
101 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
102 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
103 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
105 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
107 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
108 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
109 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
110 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
112 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
113 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
114 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
115 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
116 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
117 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
121 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
122 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
123 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
125 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
126 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
127 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
128 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
129 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
132 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
133 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
136 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
137 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
138 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
139 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
142 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
144 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
147 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
149 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
150 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
151 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
152 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
155 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
158 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
160 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
162 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
163 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
164 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
165 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
166 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
167 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
168 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
171 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
173 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
175 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
176 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
178 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
179 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
180 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
181 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
182 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
183 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
184 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
185 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
187 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
188 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
189 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
191 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
192 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
194 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
195 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
196 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
198 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
199 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
200 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
201 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
203 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
205 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
206 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
207 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
208 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
209 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
211 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
212 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
213 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
214 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
215 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
216 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
217 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
218 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
219 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
222 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
223 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
224 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
225 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
226 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
2 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
4 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
5 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
6 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
25 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
30 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
35 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
37 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
42 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
43 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
45 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
46 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
49 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
55 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
59 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
67 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
68 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
84 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
88 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
93 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
100 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
101 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
108 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
115 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
116 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
121 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
129 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
138 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
139 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
144 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
145 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
153 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
154 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
163 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
165 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
169 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
177 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
181 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
185 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
186 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
189 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
193 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
195 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
200 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
201 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
212 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
213 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
219 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
222 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
226 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
2 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
4 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
5 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
6 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
7 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
8 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
9 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
11 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
12 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
16 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
20 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
21 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
25 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
26 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
28 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
29 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
33 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
34 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
36 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
37 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
38 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
42 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
43 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
45 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
46 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
47 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
48 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
50 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
51 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
54 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
55 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
56 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
58 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
59 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
62 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
68 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
69 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
71 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
72 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
73 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
74 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
77 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
78 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
79 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
80 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
81 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
83 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
84 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
86 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
87 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
88 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
91 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
92 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
93 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
94 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
95 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
97 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
98 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
100 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
102 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
104 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
105 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
106 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
108 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
116 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
120 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
121 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
122 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
123 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
125 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
126 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
127 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
128 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
129 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
130 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
131 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
132 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
133 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
134 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
137 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
140 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
141 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
144 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
147 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
153 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
154 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
155 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
156 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
157 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
160 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
161 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
164 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
165 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
167 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
168 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
170 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
175 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
176 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
177 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
178 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
179 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
181 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
182 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
183 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
185 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
186 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
188 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
189 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
191 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
196 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
200 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
201 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
202 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
205 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
206 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
207 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
210 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
211 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
213 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
215 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
217 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
218 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
219 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
223 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
224 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
225 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Sabinov csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Sabinov pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.