p, 2019 december 13. @ 02:34 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Harichovce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Harichovce 1 : 3 Rud - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/4)
Második 100% (4/4)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
2 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
3 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
4 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
6 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
7 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
8 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
9 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
10 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
12 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
13 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
14 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
15 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
16 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
17 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
18 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
19 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
20 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
21 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
22 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
23 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
24 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
25 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
26 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
27 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
30 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
31 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
32 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
33 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
34 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
35 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
36 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
37 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
38 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
40 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
41 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
44 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
45 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
46 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
47 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
48 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
49 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
50 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
52 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
53 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
54 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
56 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
57 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
58 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
59 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
60 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
63 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
66 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
68 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
69 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
70 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
71 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
73 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
74 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
75 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
77 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
78 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
79 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
82 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
83 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
85 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
87 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
89 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
90 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
91 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
93 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
95 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
97 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
98 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
100 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
101 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
103 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
105 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
107 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
110 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
113 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
114 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
117 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
118 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
119 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
121 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
122 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
124 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
125 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
126 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
127 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
130 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
132 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
133 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
134 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
135 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
136 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
137 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
138 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
140 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
142 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
143 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
145 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
146 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
147 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
148 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
149 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
150 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
151 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
155 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
156 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
157 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
159 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
160 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
161 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
162 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
164 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
165 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
168 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
169 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
171 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
174 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
175 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
178 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
179 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
181 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
182 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
183 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
184 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
185 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
186 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
187 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
188 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
189 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
192 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
193 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
195 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
197 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
198 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
199 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
200 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
201 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
202 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
203 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
204 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
205 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
207 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
209 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
210 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
212 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
213 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
215 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
216 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
217 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
219 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
220 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
221 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
223 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
224 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
225 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
2 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
4 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
6 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
7 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
10 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
11 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
17 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
25 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
26 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
33 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
35 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
36 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
37 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
54 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
56 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
60 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
62 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
66 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
67 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
68 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
69 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
74 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
78 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
82 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
83 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
86 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
93 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
98 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
99 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
109 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
117 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
119 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
124 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
125 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
132 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
140 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
141 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
146 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
148 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
153 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
154 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
155 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
161 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
165 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
169 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
170 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
174 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
176 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
177 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
178 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
179 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
186 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
194 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
197 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
199 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
207 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
217 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
218 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
226 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
4 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
5 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
6 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
7 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
8 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
9 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
11 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
12 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
13 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
15 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
17 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
20 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
23 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
24 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
25 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
29 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
30 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
31 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
32 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
33 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
35 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
37 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
41 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
43 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
44 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
45 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
51 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
53 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
56 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
57 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
59 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
61 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
62 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
65 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
66 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
67 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
69 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
70 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
75 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
76 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
77 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
78 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
79 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
80 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
81 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
82 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
83 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
84 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
85 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
86 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
87 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
93 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
95 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
96 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
97 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
99 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
102 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
103 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
104 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
105 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
106 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
109 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
111 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
112 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
113 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
115 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
116 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
117 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
118 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
119 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
122 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
124 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
126 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
128 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
129 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
130 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
132 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
133 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
135 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
136 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
145 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
146 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
147 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
148 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
151 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
152 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
153 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
154 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
156 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
157 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
158 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
160 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
162 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
163 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
164 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
165 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
167 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
168 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
171 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
173 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
176 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
178 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
179 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
180 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
181 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
187 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
188 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
191 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
192 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
193 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
194 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
195 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
197 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
199 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
200 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
202 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
203 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
206 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
207 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
208 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
209 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
211 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
213 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
214 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
217 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
218 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Harichovce csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Harichovce pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.