szo, 2020 február 29. @ 11:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Levo

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Levo 3 : 4 Spi - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 42.86% (3/7)
Második 57.14% (4/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
2 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
4 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
5 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
6 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
8 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
9 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
10 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
11 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
13 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
14 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
16 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
17 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
19 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
20 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
21 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
23 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
24 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
25 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
27 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
28 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
29 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
31 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
32 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
35 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
37 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
38 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
39 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
42 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
45 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
47 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
48 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
49 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
50 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
52 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
55 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
56 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
57 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
59 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
61 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
62 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
63 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
64 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
66 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
67 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
68 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
69 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
70 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
71 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
72 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
73 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
74 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
75 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
77 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
78 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
79 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
80 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
81 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
82 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
83 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
84 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
87 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
90 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
91 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
92 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
93 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
95 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
96 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
99 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
100 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
101 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
102 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
103 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
104 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
105 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
108 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
112 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
115 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
116 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
117 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
118 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
119 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
120 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
123 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
124 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
126 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
128 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
130 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
131 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
132 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
133 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
134 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
135 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
136 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
139 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
140 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
141 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
142 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
144 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
145 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
147 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
148 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
149 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
151 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
152 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
153 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
155 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
156 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
158 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
159 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
160 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
161 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
162 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
164 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
165 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
166 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
167 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
168 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
170 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
171 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
174 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
175 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
176 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
177 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
178 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
179 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
180 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
181 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
182 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
183 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
184 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
187 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
188 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
189 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
190 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
191 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
192 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
194 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
195 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
196 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
198 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
199 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
201 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
202 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
203 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
204 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
205 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
206 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
207 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
208 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
209 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
211 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
212 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
213 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
214 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
215 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
217 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
218 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
221 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
224 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
226 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
4 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
8 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
11 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
15 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
16 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
27 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
39 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
42 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
46 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
48 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
54 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
55 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
70 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
71 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
75 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
77 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
83 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
87 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
91 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
94 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
98 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
99 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
100 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
103 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
105 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
107 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
108 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
117 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
121 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
123 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
126 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
136 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
146 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
147 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
149 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
155 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
156 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
158 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
160 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
162 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
165 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
173 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
176 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
183 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
184 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
185 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
186 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
190 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
210 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
212 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
215 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
217 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
222 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
223 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
225 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
2 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
3 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
5 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
6 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
8 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
9 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
10 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
11 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
12 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
13 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
14 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
15 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
16 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
24 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
26 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
28 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
32 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
33 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
34 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
35 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
36 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
38 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
39 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
41 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
42 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
44 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
45 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
46 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
47 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
48 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
51 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
52 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
54 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
56 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
58 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
59 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
61 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
62 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
64 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
66 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
74 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
75 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
76 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
77 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
79 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
80 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
81 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
82 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
83 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
84 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
86 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
87 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
88 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
90 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
92 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
93 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
94 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
97 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
102 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
105 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
107 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
108 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
109 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
110 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
114 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
115 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
118 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
119 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
121 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
122 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
124 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
126 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
128 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
129 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
130 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
131 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
136 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
137 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
138 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
140 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
142 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
143 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
147 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
148 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
150 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
156 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
157 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
160 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
161 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
162 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
163 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
164 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
165 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
166 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
167 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
168 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
172 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
173 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
176 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
177 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
178 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
179 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
180 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
181 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
184 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
186 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
187 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
188 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
189 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
190 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
191 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
192 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
193 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
197 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
199 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
200 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
203 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
206 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
208 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
209 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
212 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
213 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
214 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
216 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
217 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
222 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
223 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
225 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
226 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Levo csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Levo pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.