k, 2020 július 14. @ 07:40 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Slovan Skalit

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Slovan Skalit 0 : 2 Kr - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 50% (1/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
2 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
3 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
4 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
5 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
6 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
7 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
8 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
9 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
11 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
13 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
15 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
17 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
18 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
19 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
20 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
21 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
23 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
25 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
27 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
28 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
29 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
32 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
33 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
36 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
37 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
38 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
40 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
43 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
44 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
45 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
46 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
47 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
48 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
50 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
51 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
52 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
54 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
55 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
57 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
58 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
60 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
61 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
62 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
63 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
64 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
66 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
67 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
68 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
70 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
71 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
74 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
75 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
78 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
80 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
81 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
83 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
84 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
87 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
89 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
92 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
93 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
94 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
95 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
96 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
97 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
98 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
101 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
102 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
104 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
105 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
106 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
109 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
112 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
113 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
116 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
117 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
118 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
120 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
121 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
125 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
126 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
128 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
129 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
130 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
133 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
134 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
135 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
136 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
137 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
138 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
140 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
141 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
142 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
143 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
146 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
148 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
149 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
150 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
151 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
152 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
153 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
154 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
156 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
158 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
160 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
161 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
162 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
163 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
164 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
165 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
166 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
167 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
169 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
170 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
171 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
172 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
173 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
175 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
176 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
177 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
178 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
179 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
180 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
182 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
183 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
187 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
188 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
189 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
190 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
191 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
192 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
193 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
194 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
195 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
196 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
197 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
199 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
200 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
202 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
203 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
204 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
205 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
206 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
207 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
208 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
209 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
210 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
211 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
212 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
213 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
214 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
215 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
216 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
217 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
218 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
219 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
220 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
221 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
223 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
224 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
226 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
6 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
8 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
15 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
17 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
25 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
26 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
29 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
34 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
42 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
55 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
62 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
64 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
65 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
66 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
75 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
83 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
84 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
88 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
91 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
92 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
93 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
95 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
96 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
100 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
105 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
108 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
117 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
122 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
124 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
127 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
131 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
134 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
136 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
137 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
144 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
148 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
152 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
156 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
160 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
162 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
167 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
173 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
175 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
181 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
184 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
185 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
186 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
190 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
197 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
202 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
206 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
217 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
219 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
223 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
225 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
226 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
2 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
3 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
4 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
5 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
6 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
8 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
9 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
10 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
11 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
12 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
13 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
14 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
15 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
17 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
21 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
25 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
26 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
27 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
29 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
32 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
33 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
34 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
35 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
36 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
38 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
39 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
41 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
45 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
46 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
48 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
49 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
52 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
55 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
57 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
58 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
59 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
60 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
61 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
62 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
63 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
64 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
70 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
74 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
75 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
76 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
77 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
79 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
80 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
81 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
83 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
84 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
86 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
87 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
89 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
91 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
94 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
95 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
96 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
97 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
98 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
100 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
102 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
104 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
108 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
109 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
110 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
111 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
115 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
117 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
118 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
119 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
121 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
122 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
124 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
125 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
126 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
127 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
129 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
130 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
131 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
132 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
135 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
136 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
138 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
139 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
143 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
147 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
148 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
149 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
150 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
152 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
155 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
156 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
157 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
158 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
160 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
162 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
164 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
165 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
166 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
167 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
168 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
170 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
171 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
175 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
176 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
178 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
179 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
181 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
183 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
186 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
187 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
189 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
190 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
192 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
193 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
200 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
201 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
204 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
206 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
208 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
210 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
211 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
215 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
216 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
218 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
219 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
220 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
221 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
223 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
224 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
225 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
226 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Slovan Skalit csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Slovan Skalit pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.