sze, 2020 április 01. @ 11:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Jasenov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Jasenov 3 : 4 Str - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 42.86% (3/7)
Második 57.14% (4/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
2 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
3 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
5 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
6 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
10 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
11 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
14 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
15 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
17 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
18 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
21 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
22 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
25 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
26 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
27 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
28 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
30 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
32 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
35 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
36 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
37 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
38 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
39 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
40 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
43 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
46 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
47 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
49 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
52 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
53 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
54 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
55 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
56 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
57 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
58 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
60 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
62 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
63 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
65 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
66 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
67 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
68 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
69 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
70 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
72 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
73 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
74 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
76 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
77 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
78 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
79 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
80 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
81 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
83 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
84 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
85 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
86 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
87 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
88 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
89 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
90 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
92 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
94 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
95 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
96 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
97 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
98 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
100 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
101 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
102 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
103 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
104 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
105 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
106 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
107 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
108 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
111 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
112 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
113 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
114 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
115 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
116 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
117 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
119 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
120 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
123 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
124 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
125 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
126 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
127 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
128 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
129 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
130 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
132 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
133 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
134 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
136 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
137 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
138 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
139 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
140 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
141 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
142 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
144 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
147 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
149 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
150 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
151 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
152 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
154 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
155 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
156 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
157 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
158 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
160 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
161 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
162 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
164 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
166 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
167 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
168 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
170 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
171 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
173 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
174 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
175 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
177 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
178 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
180 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
181 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
182 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
183 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
184 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
185 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
186 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
188 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
191 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
194 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
195 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
198 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
200 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
201 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
203 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
204 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
205 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
206 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
208 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
209 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
210 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
211 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
213 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
214 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
215 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
216 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
217 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
218 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
220 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
222 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
223 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
224 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
225 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
3 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
8 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
10 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
11 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
25 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
26 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
28 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
32 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
40 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
50 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
53 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
55 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
57 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
69 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
72 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
73 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
80 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
82 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
88 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
89 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
91 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
99 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
109 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
115 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
117 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
118 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
119 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
137 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
139 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
143 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
148 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
151 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
156 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
157 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
158 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
160 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
163 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
165 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
168 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
171 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
176 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
179 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
183 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
198 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
201 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
204 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
206 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
207 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
208 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
220 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
222 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
223 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
2 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
7 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
8 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
9 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
10 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
12 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
13 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
14 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
15 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
17 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
19 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
20 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
21 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
22 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
23 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
24 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
27 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
28 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
32 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
35 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
36 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
40 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
41 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
42 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
43 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
44 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
47 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
48 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
51 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
53 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
55 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
56 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
58 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
62 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
63 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
64 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
65 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
67 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
69 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
70 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
72 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
73 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
75 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
76 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
80 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
81 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
83 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
86 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
87 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
88 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
89 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
90 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
93 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
94 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
95 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
97 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
98 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
100 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
103 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
110 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
111 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
112 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
114 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
115 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
116 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
117 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
119 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
120 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
121 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
123 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
125 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
126 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
133 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
134 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
136 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
139 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
140 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
142 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
143 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
146 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
147 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
149 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
150 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
151 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
152 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
156 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
157 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
158 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
159 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
160 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
161 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
162 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
164 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
165 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
166 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
167 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
168 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
169 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
171 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
172 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
173 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
176 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
180 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
181 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
183 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
184 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
185 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
186 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
187 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
188 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
191 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
192 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
193 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
194 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
195 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
197 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
198 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
200 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
201 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
204 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
205 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
206 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
207 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
209 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
211 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
212 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
214 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
216 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
217 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
218 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
220 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
225 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Jasenov csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Jasenov pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.