szo, 2019 december 14. @ 17:44 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Jasenov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Jasenov 3 : 4 Str - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 42.86% (3/7)
Második 57.14% (4/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
2 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
4 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
5 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
8 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
9 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
10 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
11 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
12 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
13 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
14 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
15 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
16 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
17 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
18 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
19 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
21 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
22 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
23 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
24 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
25 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
26 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
27 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
28 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
29 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
32 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
33 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
34 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
35 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
36 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
37 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
38 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
39 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
41 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
44 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
46 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
47 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
49 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
50 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
51 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
52 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
53 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
55 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
56 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
57 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
60 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
62 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
63 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
65 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
66 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
67 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
69 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
70 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
71 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
73 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
74 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
78 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
81 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
83 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
85 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
88 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
89 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
90 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
91 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
92 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
94 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
95 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
96 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
98 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
101 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
102 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
103 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
105 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
107 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
108 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
109 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
110 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
112 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
113 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
114 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
115 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
118 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
119 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
120 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
123 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
124 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
125 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
126 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
128 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
129 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
132 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
133 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
136 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
137 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
138 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
139 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
141 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
142 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
144 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
147 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
149 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
150 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
151 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
152 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
153 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
155 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
158 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
160 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
161 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
162 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
163 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
164 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
165 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
166 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
168 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
169 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
170 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
173 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
174 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
176 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
177 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
178 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
179 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
180 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
181 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
182 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
184 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
185 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
187 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
188 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
189 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
190 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
191 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
192 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
194 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
195 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
196 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
198 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
199 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
200 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
201 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
203 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
205 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
206 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
207 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
208 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
209 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
211 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
212 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
213 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
214 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
215 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
216 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
217 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
220 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
221 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
222 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
223 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
224 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
225 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
226 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
2 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
4 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
5 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
16 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
24 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
35 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
38 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
40 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
41 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
43 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
44 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
47 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
49 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
50 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
53 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
56 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
57 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
60 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
64 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
87 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
88 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
92 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
95 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
97 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
99 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
105 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
109 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
110 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
114 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
115 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
120 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
123 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
129 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
133 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
137 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
138 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
140 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
145 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
153 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
157 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
163 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
167 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
169 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
172 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
176 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
182 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
184 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
186 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
194 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
200 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
206 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
210 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
211 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
218 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
219 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
225 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
2 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
5 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
6 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
8 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
9 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
10 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
11 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
16 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
18 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
19 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
20 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
23 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
25 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
27 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
28 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
31 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
32 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
33 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
34 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
35 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
36 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
37 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
40 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
41 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
43 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
44 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
45 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
46 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
48 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
49 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
50 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
51 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
53 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
54 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
55 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
56 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
57 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
60 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
61 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
68 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
69 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
70 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
73 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
76 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
77 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
78 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
79 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
80 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
82 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
86 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
87 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
88 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
90 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
91 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
92 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
93 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
95 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
96 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
99 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
101 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
102 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
103 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
104 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
106 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
107 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
108 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
111 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
117 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
119 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
120 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
121 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
123 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
125 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
126 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
127 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
128 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
129 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
130 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
132 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
133 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
134 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
136 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
137 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
139 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
140 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
143 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
144 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
145 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
148 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
150 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
153 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
155 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
156 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
158 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
161 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
164 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
165 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
167 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
170 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
172 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
174 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
175 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
177 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
179 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
180 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
181 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
182 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
183 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
184 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
185 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
186 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
187 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
188 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
189 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
194 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
195 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
196 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
198 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
200 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
201 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
204 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
205 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
206 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
208 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
209 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
210 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
211 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
212 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
213 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
214 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
218 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
219 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
222 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
223 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
224 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Jasenov csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Jasenov pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.