sze, 2020 április 01. @ 09:13 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Spi

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Levo 3 : 4 Spi - - -
2 2019.08.21 Gelnica 0 : 2 Spi - - -
3 2019.09.11 Spi 1 : 0 Podbrezova - - -
4 2019.09.25 Spi 0 : 3 Poprad 7.37 5.13 1.32
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 32
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (2/4)
2 vagy több gól 25% (1/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 50% (2/4) 50% (2/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 1 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
2 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
3 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
4 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
6 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
7 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
8 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
9 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
10 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
11 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
14 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
15 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
16 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
17 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
19 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
20 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
21 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
22 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
23 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
25 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
26 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
28 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
30 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
33 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
34 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
35 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
36 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
37 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
38 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
39 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
40 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
42 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
43 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
48 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
49 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
50 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
51 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
52 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
53 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
54 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
55 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
56 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
58 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
60 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
61 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
63 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
64 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
66 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
67 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
68 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
69 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
70 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
71 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
73 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
74 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
75 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
77 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
78 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
79 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
81 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
82 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
84 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
85 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
86 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
87 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
88 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
90 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
91 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
92 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
94 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
95 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
96 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
97 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
98 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
99 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
100 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
101 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
102 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
103 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
106 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
107 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
108 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
112 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
114 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
115 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
116 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
117 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
120 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
121 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
122 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
130 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
131 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
132 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
133 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
134 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
135 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
137 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
138 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
139 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
140 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
141 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
142 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
144 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
145 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
146 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
147 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
149 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
150 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
151 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
152 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
153 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
154 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
155 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
157 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
158 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
159 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
160 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
162 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
163 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
164 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
165 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
166 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
167 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
168 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
171 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
172 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
173 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
175 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
176 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
177 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
178 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
180 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
181 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
182 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
184 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
185 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
186 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
187 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
188 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
194 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
195 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
198 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
199 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
200 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
201 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
203 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
204 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
205 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
208 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
209 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
211 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
213 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
215 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
216 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
217 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
218 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
219 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
220 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
221 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
222 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
223 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
224 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
225 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
226 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
7 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
8 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
14 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
19 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
21 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
22 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
28 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
31 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
33 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
34 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
40 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
43 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
45 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
47 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
49 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
61 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
77 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
78 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
80 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
81 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
82 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
84 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
89 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
93 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
97 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
98 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
101 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
102 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
110 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
113 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
117 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
141 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
142 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
148 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
157 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
158 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
161 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
162 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
169 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
170 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
171 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
182 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
186 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
187 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
193 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
195 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
196 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
208 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
210 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
212 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
213 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
223 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
3 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
7 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
8 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
9 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
11 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
16 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
17 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
19 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
20 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
21 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
22 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
23 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
24 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
26 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
27 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
31 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
33 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
36 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
37 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
39 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
44 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
45 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
46 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
48 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
49 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
52 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
53 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
58 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
59 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
60 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
61 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
66 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
69 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
70 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
72 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
73 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
74 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
75 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
76 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
77 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
78 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
81 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
82 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
84 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
85 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
88 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
90 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
91 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
92 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
93 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
94 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
95 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
96 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
97 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
98 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
99 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
100 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
101 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
102 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
103 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
110 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
111 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
118 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
119 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
120 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
121 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
122 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
123 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
124 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
128 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
131 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
132 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
134 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
135 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
138 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
143 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
145 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
146 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
148 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
149 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
151 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
162 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
163 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
167 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
168 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
169 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
170 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
171 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
172 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
173 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
174 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
175 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
176 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
180 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
181 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
182 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
183 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
184 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
185 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
186 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
190 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
191 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
192 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
193 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
195 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
196 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
197 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
198 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
199 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
201 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
203 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
204 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
205 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
208 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
209 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
210 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
211 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
213 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
215 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
216 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
218 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
223 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
224 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
226 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Spi csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Spi pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.