h, 2019 október 14. @ 12:15 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Slovan

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 3 : 2 ot(p) Slovan - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 40% (2/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 100% (1/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
3 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
4 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
5 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
6 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
7 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
9 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
13 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
14 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
15 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
16 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
17 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
18 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
19 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
20 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
21 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
24 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
25 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
28 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
31 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
35 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
38 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
40 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
41 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
42 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
43 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
45 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
46 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
49 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
50 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
52 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
54 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
55 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
56 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
57 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
58 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
59 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
60 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
61 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
63 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
65 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
66 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
68 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
69 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
70 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
71 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
72 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
73 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
75 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
76 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
77 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
79 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
80 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
81 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
83 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
84 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
86 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
87 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
89 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
90 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
91 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
92 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
93 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
95 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
97 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
98 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
99 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
100 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
101 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
102 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
103 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
104 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
105 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
106 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
107 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
108 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
109 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
110 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
111 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
114 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
115 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
116 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
117 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
118 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
119 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
120 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
122 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
123 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
126 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
127 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
128 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
129 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
130 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
131 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
132 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
133 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
135 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
136 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
137 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
138 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
139 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
140 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
141 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
142 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
143 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
144 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
147 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
150 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
152 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
153 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
154 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
155 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
157 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
159 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
160 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
161 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
164 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
165 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
167 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
169 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
170 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
172 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
173 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
174 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
176 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
178 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
180 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
181 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
183 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
184 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
185 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
187 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
189 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
191 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
194 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
197 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
198 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
200 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
201 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
203 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
204 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
206 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
207 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
208 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
209 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
211 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
212 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
213 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
215 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
216 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
217 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
218 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
219 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
220 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
221 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
223 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
225 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
226 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
2 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
4 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
11 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
12 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
13 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
17 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
27 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
33 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
34 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
36 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
44 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
51 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
54 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
59 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
70 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
74 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
75 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
82 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
84 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
89 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
90 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
92 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
94 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
95 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
106 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
108 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
117 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
119 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
120 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
121 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
138 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
140 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
143 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
145 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
150 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
152 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
157 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
161 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
164 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
166 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
167 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
170 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
181 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
182 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
199 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
201 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
203 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
208 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
209 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
216 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
224 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
2 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
3 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
4 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
8 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
9 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
10 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
11 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
12 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
14 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
15 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
16 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
18 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
20 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
21 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
22 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
23 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
25 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
26 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
29 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
30 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
33 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
36 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
37 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
38 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
42 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
45 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
46 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
49 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
50 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
51 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
52 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
54 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
55 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
56 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
57 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
58 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
59 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
60 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
64 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
65 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
66 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
68 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
70 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
71 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
74 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
75 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
77 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
82 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
85 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
87 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
88 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
89 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
90 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
91 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
93 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
95 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
96 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
97 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
99 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
100 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
103 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
106 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
107 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
108 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
112 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
113 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
114 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
115 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
116 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
117 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
118 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
119 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
121 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
124 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
126 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
127 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
129 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
135 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
137 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
140 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
141 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
144 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
145 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
148 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
149 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
150 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
152 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
153 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
157 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
158 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
159 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
160 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
161 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
162 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
163 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
165 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
166 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
167 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
168 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
169 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
170 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
171 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
177 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
179 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
180 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
182 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
185 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
186 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
187 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
188 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
189 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
192 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
194 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
195 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
196 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
198 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
199 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
200 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
201 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
202 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
203 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
206 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
207 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
208 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
210 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
212 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
213 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
214 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
216 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
217 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
219 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
220 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
223 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Slovan csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Slovan pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.