sze, 2020 április 01. @ 09:56 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Plevn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Plevn 3 : 1 Pre - - -
2 2019.08.14 Plevn 1 : 6 Mal - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.50
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (5/11)
Második 54.55% (6/11)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
4 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
6 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
7 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
9 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
12 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
13 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
14 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
15 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
17 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
19 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
20 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
21 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
22 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
24 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
26 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
27 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
28 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
29 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
30 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
33 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
34 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
35 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
36 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
38 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
39 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
40 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
41 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
43 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
44 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
46 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
47 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
49 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
50 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
51 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
54 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
55 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
57 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
61 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
62 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
63 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
64 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
65 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
66 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
67 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
68 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
70 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
71 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
74 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
75 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
76 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
78 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
79 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
80 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
81 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
82 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
83 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
84 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
86 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
88 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
90 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
91 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
94 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
95 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
97 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
98 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
100 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
102 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
104 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
105 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
106 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
108 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
110 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
111 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
112 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
113 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
114 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
115 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
116 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
117 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
118 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
119 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
121 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
122 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
123 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
125 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
126 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
128 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
129 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
130 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
132 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
133 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
134 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
135 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
136 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
137 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
138 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
139 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
140 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
141 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
143 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
144 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
146 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
147 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
148 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
149 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
150 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
151 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
152 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
154 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
155 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
156 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
157 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
158 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
159 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
160 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
161 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
162 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
163 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
165 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
166 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
167 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
169 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
170 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
172 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
173 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
174 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
175 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
176 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
178 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
179 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
180 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
182 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
184 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
187 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
188 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
189 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
190 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
191 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
192 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
194 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
195 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
196 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
199 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
200 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
203 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
205 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
206 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
208 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
209 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
210 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
211 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
212 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
214 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
215 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
216 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
217 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
218 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
219 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
220 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
221 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
223 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
225 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
226 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
7 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
14 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
15 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
20 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
24 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
28 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
33 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
37 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
38 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
41 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
45 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
53 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
59 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
65 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
67 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
69 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
71 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
72 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
74 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
81 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
92 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
100 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
101 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
105 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
107 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
119 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
125 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
126 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
130 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
131 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
135 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
145 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
151 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
153 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
164 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
167 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
168 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
169 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
170 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
177 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
179 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
180 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
183 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
184 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
187 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
188 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
196 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
197 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
199 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
218 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
220 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
225 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
226 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
2 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
4 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
5 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
6 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
7 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
8 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
20 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
21 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
23 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
24 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
25 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
26 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
28 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
29 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
30 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
31 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
32 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
34 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
36 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
39 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
40 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
41 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
44 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
45 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
48 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
53 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
54 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
55 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
56 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
59 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
60 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
63 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
64 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
67 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
69 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
70 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
72 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
74 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
75 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
76 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
77 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
78 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
80 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
81 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
82 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
83 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
84 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
86 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
88 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
92 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
94 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
95 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
101 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
102 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
103 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
104 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
105 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
106 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
107 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
110 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
111 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
112 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
113 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
114 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
115 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
119 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
123 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
124 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
126 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
132 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
134 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
135 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
137 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
138 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
139 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
146 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
147 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
148 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
151 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
152 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
153 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
154 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
155 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
156 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
160 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
161 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
163 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
164 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
166 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
167 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
168 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
169 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
170 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
171 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
173 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
174 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
175 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
176 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
177 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
178 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
179 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
180 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
181 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
182 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
183 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
184 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
185 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
187 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
188 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
194 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
196 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
198 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
202 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
203 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
205 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
206 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
209 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
212 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
213 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
215 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
216 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
217 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
219 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
220 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
222 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
223 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
225 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Plevn csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Plevn pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.