szo, 2020 június 06. @ 00:58 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Zemianske Kostolany

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Kanianka 1 : 2 ot(p) Zemianske Kostolany - - -
2 2019.08.14 Zemianske Kostolany 1 : 2 Dolné Vestenice - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 2.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 50% (3/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 0% (0/2)
Döntetlen 0% (0/2) 50% (1/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
2 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
3 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
4 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
7 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
9 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
11 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
12 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
13 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
15 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
16 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
17 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
19 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
20 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
22 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
24 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
25 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
27 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
35 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
37 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
38 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
39 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
40 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
41 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
42 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
43 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
44 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
45 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
46 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
47 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
48 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
51 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
52 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
53 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
54 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
55 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
56 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
57 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
58 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
59 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
60 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
63 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
64 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
65 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
66 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
68 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
69 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
70 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
71 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
72 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
73 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
74 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
75 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
76 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
78 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
79 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
80 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
82 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
83 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
86 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
87 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
88 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
90 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
91 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
92 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
94 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
95 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
96 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
98 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
99 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
100 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
101 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
102 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
103 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
105 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
106 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
107 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
109 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
111 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
112 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
113 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
114 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
115 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
116 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
117 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
118 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
119 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
121 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
122 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
125 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
126 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
127 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
128 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
129 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
130 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
131 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
132 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
133 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
134 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
136 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
137 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
138 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
139 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
140 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
141 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
142 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
144 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
145 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
147 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
148 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
149 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
150 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
152 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
153 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
154 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
155 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
156 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
158 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
160 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
163 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
164 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
166 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
167 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
168 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
169 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
170 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
171 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
172 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
175 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
176 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
178 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
179 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
180 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
182 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
183 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
184 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
185 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
186 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
187 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
189 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
191 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
195 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
196 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
199 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
200 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
202 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
203 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
205 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
206 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
208 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
209 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
210 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
211 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
212 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
213 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
214 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
215 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
216 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
217 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
218 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
219 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
221 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
222 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
223 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
224 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
225 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
226 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
2 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
17 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
20 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
27 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
30 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
34 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
38 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
43 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
49 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
52 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
56 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
57 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
64 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
70 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
71 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
75 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
81 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
86 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
87 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
88 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
98 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
106 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
108 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
110 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
117 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
118 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
119 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
129 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
137 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
138 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
144 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
149 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
150 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
151 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
154 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
157 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
159 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
162 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
163 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
166 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
168 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
175 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
177 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
180 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
184 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
191 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
200 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
201 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
204 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
206 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
208 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
210 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
217 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
219 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
222 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
224 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
2 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
4 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
9 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
11 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
12 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
13 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
14 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
15 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
19 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
21 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
22 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
23 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
24 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
25 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
26 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
28 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
30 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
31 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
34 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
37 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
39 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
43 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
44 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
46 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
48 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
51 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
52 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
56 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
57 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
59 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
60 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
61 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
63 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
65 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
66 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
68 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
69 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
70 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
71 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
75 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
78 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
81 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
82 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
84 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
85 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
86 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
87 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
88 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
89 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
90 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
92 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
93 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
94 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
95 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
97 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
98 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
99 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
100 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
103 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
106 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
111 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
112 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
113 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
114 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
115 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
117 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
119 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
123 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
125 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
129 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
132 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
133 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
134 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
135 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
138 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
139 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
140 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
141 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
142 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
144 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
146 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
148 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
149 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
150 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
152 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
154 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
156 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
157 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
158 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
160 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
161 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
163 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
165 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
166 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
167 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
168 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
169 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
170 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
174 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
175 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
178 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
181 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
183 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
184 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
185 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
186 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
188 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
190 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
191 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
192 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
196 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
198 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
199 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
200 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
201 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
203 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
204 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
205 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
207 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
209 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
211 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
214 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
215 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
216 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
217 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
218 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
220 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
223 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Zemianske Kostolany csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Zemianske Kostolany pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.