p, 2020 április 03. @ 13:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Pata

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pata 3 : 0 Slovan Hlohovec - - -
2 2019.08.14 Ve 1 : 5 Pata - - -
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 25
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 41.67% (5/12)
Második 33.33% (4/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
3 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
4 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
5 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
6 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
7 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
8 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
10 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
11 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
14 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
16 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
17 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
18 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
19 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
20 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
21 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
22 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
23 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
24 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
25 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
28 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
29 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
30 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
31 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
32 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
33 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
34 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
35 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
36 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
37 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
38 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
40 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
42 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
43 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
44 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
45 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
46 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
47 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
49 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
50 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
53 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
56 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
57 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
58 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
59 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
60 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
61 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
63 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
64 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
65 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
66 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
67 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
69 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
71 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
72 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
73 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
75 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
76 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
77 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
78 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
80 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
81 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
82 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
83 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
84 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
85 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
86 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
87 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
88 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
90 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
91 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
92 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
94 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
95 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
96 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
97 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
98 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
99 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
100 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
101 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
103 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
104 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
105 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
108 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
109 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
110 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
111 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
112 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
113 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
114 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
116 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
117 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
118 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
121 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
124 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
125 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
126 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
127 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
129 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
131 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
133 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
134 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
135 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
137 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
138 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
139 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
140 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
141 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
142 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
143 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
144 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
146 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
147 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
148 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
149 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
150 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
151 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
153 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
155 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
156 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
158 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
159 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
160 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
161 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
162 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
163 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
166 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
167 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
168 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
169 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
171 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
172 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
173 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
174 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
175 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
176 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
177 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
178 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
180 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
181 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
182 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
184 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
190 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
192 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
193 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
194 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
195 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
197 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
198 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
199 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
203 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
204 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
207 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
209 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
210 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
211 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
212 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
213 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
214 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
215 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
216 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
217 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
219 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
221 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
222 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
225 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
226 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
2 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
6 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
17 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
18 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
19 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
20 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
24 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
26 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
28 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
30 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
31 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
34 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
38 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
42 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
48 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
49 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
51 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
64 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
76 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
80 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
81 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
83 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
87 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
88 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
90 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
92 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
96 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
100 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
107 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
108 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
110 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
112 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
116 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
123 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
125 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
127 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
135 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
138 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
143 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
145 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
146 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
153 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
154 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
155 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
160 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
163 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
168 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
169 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
174 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
175 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
183 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
184 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
186 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
190 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
196 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
199 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
205 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
209 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
211 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
212 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
213 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
214 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
6 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
8 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
10 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
13 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
15 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
17 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
19 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
20 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
21 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
22 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
24 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
25 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
29 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
30 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
31 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
32 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
34 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
43 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
44 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
45 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
47 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
48 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
51 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
56 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
57 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
58 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
59 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
65 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
66 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
67 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
68 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
70 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
71 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
75 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
76 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
79 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
80 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
81 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
83 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
84 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
87 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
89 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
90 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
92 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
93 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
94 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
95 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
96 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
97 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
98 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
100 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
102 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
103 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
107 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
110 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
111 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
113 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
116 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
117 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
119 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
120 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
123 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
124 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
127 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
128 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
130 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
131 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
132 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
133 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
134 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
137 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
138 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
139 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
140 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
142 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
143 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
145 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
146 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
147 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
149 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
150 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
151 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
152 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
157 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
158 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
160 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
161 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
163 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
164 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
166 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
168 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
169 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
170 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
172 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
174 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
176 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
177 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
178 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
179 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
180 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
181 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
182 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
185 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
186 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
187 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
188 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
190 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
191 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
192 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
194 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
195 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
199 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
202 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
203 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
206 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
207 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
208 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
209 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
210 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
211 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
212 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
215 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
216 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
219 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
220 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
221 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
222 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
225 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
226 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Pata csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Pata pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.