k, 2019 július 23. @ 09:48 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sol

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2019.07.27 Kovarce - : - Sol - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0
Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Tatran Turzovka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Medzev 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
5 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
6 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Spi 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
10 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
13 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Alek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
21 Mokr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Levice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
29 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
31 Tatran Kra 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
32 Jelka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
34 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
37 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Ladomersk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Kote 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Str 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
42 Se 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
43 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 St. Lubovna 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
48 Likavka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Fatran Var 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Plevn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
60 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Dobr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Podlu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
68 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Lipany 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
70 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
72 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
74 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Vr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
78 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
80 Stak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Be 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Stropkov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
85 Hontianske Nemce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dvory nad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Bac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Lieskovec O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Slovan Brvni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Slovan Vavre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Ve 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
99 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Demjata 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
101 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
102 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
113 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
115 Slovensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
117 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Hrocho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Slovan Skalit 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Predmier 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Selce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kechnec 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
135 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
137 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Radzovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Pata 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Vranov 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
143 Moravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Rev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
151 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
154 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Stre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Komjatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Stroj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Vinohrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Jesensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Zemn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
172 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Tatran O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Lov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Iskra Hn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Salka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Trsten 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Start Hrabu 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
188 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Rud 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
190 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Mlados 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
193 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Dubovany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Kol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Salka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Zemn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Kol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Vr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Stroj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Fatran Var 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Jelka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
27 Pata 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Hrocho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
35 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
38 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Slovan Vavre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Slovan Skalit 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Lieskovec O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ve 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dobr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Rev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Komjatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ladomersk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Predmier 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Alek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Dubovany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Demjata 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
93 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Trsten 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Start Hrabu 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
100 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Stak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Be 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dvory nad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Vinohrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Jesensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Moravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
119 Plevn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
124 Radzovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Tatran Kra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
132 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
135 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
136 Slovensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Tatran Turzovka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Slovan Brvni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Bac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Tatran O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Lov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Iskra Hn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Podlu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Se 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
162 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Likavka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Stre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Kote 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Mokr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Selce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Levice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Hontianske Nemce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Salka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Zemn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mlados 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
5 Kol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Vr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
8 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Stropkov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
10 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Stroj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Fatran Var 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Jelka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
23 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Pata 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Hrocho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
32 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
38 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Slovan Vavre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Slovan Skalit 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Medzev 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
44 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Spi 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
47 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Lieskovec O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dobr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Lipany 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
64 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
66 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Rev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
69 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
70 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Komjatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ladomersk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Str 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
75 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Predmier 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Kechnec 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
85 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Alek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Rud 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
88 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Dubovany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Demjata 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
93 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Trsten 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Start Hrabu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Stak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Be 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dvory nad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Vinohrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Jesensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Moravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
116 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Plevn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Radzovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Vranov 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
126 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Tatran Kra 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Kamenica nad Cirochou 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Slovensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Tatran Turzovka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
150 Slovan Brvni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Bac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Tatran O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Lov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Iskra Hn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Podlu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Se 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Likavka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
169 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Stre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Kote 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 St. Lubovna 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
176 Mokr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Selce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
187 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Levice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
193 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Hontianske Nemce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Sol csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Sol pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.