h, 2019 október 14. @ 13:33 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sokol Medzibrod

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Bac 1 : 3 Sokol Medzibrod - - -
2 2019.08.28 Sokol Medzibrod 0 : 5 Kov 4.66 4.62 1.51
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/9)
Második 100% (9/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
2 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
3 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
4 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
5 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
7 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
9 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
10 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
11 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
12 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
13 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
14 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
15 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
16 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
17 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
19 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
20 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
21 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
23 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
24 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
25 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
27 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
28 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
30 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
33 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
34 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
35 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
36 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
37 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
39 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
41 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
42 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
43 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
44 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
45 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
46 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
47 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
48 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
49 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
50 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
51 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
52 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
53 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
54 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
55 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
58 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
59 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
60 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
61 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
62 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
63 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
64 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
66 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
67 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
70 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
71 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
72 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
73 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
74 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
75 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
76 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
77 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
79 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
80 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
81 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
82 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
83 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
84 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
85 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
86 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
87 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
88 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
91 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
94 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
96 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
97 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
98 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
99 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
101 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
103 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
104 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
105 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
108 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
109 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
111 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
113 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
114 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
116 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
117 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
118 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
120 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
122 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
124 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
125 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
127 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
128 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
129 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
131 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
133 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
135 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
138 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
139 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
141 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
142 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
144 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
145 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
147 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
148 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
150 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
151 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
152 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
153 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
154 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
155 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
156 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
157 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
159 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
160 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
161 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
162 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
163 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
164 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
165 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
167 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
169 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
170 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
171 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
173 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
174 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
175 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
176 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
178 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
179 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
183 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
184 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
185 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
186 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
187 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
188 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
189 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
190 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
191 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
194 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
195 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
196 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
197 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
198 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
201 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
202 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
203 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
205 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
208 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
209 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
210 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
211 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
212 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
213 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
214 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
215 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
216 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
219 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
220 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
222 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
224 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
225 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
226 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
18 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
19 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
26 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
28 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
33 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
34 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
37 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
38 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
39 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
45 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
52 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
55 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
61 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
63 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
64 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
65 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
84 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
87 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
89 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
94 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
96 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
101 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
105 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
108 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
110 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
111 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
114 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
125 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
126 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
143 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
145 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
147 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
152 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
153 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
160 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
167 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
168 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
172 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
174 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
181 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
183 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
189 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
197 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
203 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
204 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
206 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
212 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
214 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
221 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
224 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
2 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
4 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
8 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
9 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
10 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
12 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
14 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
15 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
18 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
19 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
21 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
27 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
29 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
31 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
32 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
33 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
34 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
35 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
37 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
39 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
40 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
43 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
44 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
47 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
49 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
50 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
51 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
56 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
57 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
58 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
59 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
60 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
61 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
63 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
65 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
68 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
70 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
71 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
73 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
79 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
80 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
81 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
84 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
85 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
88 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
89 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
92 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
93 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
94 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
95 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
96 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
97 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
101 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
102 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
103 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
105 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
106 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
107 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
109 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
110 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
111 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
112 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
113 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
114 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
115 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
121 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
123 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
124 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
126 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
129 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
130 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
131 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
132 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
133 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
136 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
138 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
139 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
140 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
142 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
143 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
144 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
145 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
146 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
147 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
150 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
152 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
154 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
156 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
157 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
158 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
160 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
161 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
163 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
164 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
172 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
173 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
174 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
176 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
178 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
179 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
180 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
181 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
182 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
184 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
185 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
186 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
188 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
189 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
190 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
191 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
192 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
193 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
196 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
199 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
200 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
203 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
204 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
206 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
207 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
208 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
212 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
215 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
216 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
219 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
220 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
221 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
222 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
224 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
225 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
226 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Sokol Medzibrod csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Sokol Medzibrod pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.