p, 2019 december 13. @ 02:15 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Sokol Medzibrod

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Bac 1 : 3 Sokol Medzibrod - - -
2 2019.08.28 Sokol Medzibrod 0 : 5 Kov 4.66 4.62 1.51
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/9)
Második 100% (9/9)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
2 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
3 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
5 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
6 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
7 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
9 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
11 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
14 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
15 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
19 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
20 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
21 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
23 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
25 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
30 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
31 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
32 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
34 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
36 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
39 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
42 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
43 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
45 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
46 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
47 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
48 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
49 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
50 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
52 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
53 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
54 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
55 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
56 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
57 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
59 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
60 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
61 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
62 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
63 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
65 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
66 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
67 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
68 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
71 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
73 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
74 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
75 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
76 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
78 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
80 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
81 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
82 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
83 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
84 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
85 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
86 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
88 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
89 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
90 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
94 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
98 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
101 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
103 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
104 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
106 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
107 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
108 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
111 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
112 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
114 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
115 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
116 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
118 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
119 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
120 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
121 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
122 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
123 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
124 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
126 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
127 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
128 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
130 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
131 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
133 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
134 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
135 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
137 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
138 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
139 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
141 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
142 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
145 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
146 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
148 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
149 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
151 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
152 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
154 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
155 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
156 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
157 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
159 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
161 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
162 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
163 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
164 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
165 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
166 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
168 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
169 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
174 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
175 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
176 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
177 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
178 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
179 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
180 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
181 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
182 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
185 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
187 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
189 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
190 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
192 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
193 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
194 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
195 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
196 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
198 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
199 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
200 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
201 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
203 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
204 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
205 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
206 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
207 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
208 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
210 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
211 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
213 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
215 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
216 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
217 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
218 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
219 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
221 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
222 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
223 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
225 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
226 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
4 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
11 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
16 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
37 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
43 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
47 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
57 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
59 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
63 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
71 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
73 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
77 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
79 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
80 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
81 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
82 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
84 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
86 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
93 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
95 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
96 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
110 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
111 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
112 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
114 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
124 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
132 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
134 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
142 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
147 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
148 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
153 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
157 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
161 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
169 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
171 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
177 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
192 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
204 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
206 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
208 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
210 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
211 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
212 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
215 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
219 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
220 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
221 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
223 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
225 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
4 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
10 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
11 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
12 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
17 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
18 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
19 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
20 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
21 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
22 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
23 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
26 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
28 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
29 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
30 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
34 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
35 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
37 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
40 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
44 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
45 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
46 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
48 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
49 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
51 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
58 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
63 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
65 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
67 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
68 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
69 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
70 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
71 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
72 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
73 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
74 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
76 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
77 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
80 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
82 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
83 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
84 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
86 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
87 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
90 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
91 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
93 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
95 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
96 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
97 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
98 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
99 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
102 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
103 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
105 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
107 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
110 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
113 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
114 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
116 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
118 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
119 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
121 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
122 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
124 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
126 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
129 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
130 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
132 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
134 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
135 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
136 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
137 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
142 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
144 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
146 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
147 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
148 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
150 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
152 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
153 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
155 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
156 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
159 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
161 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
162 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
163 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
164 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
165 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
166 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
170 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
174 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
177 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
180 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
186 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
188 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
192 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
194 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
195 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
196 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
197 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
199 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
200 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
201 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
202 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
204 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
208 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
210 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
211 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
213 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
214 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
216 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
217 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
218 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
219 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
220 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
221 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
222 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
224 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
225 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Sokol Medzibrod csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Sokol Medzibrod pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.