szo, 2019 május 25. @ 06:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Predmier

Összehasonlitás ezzel

Cup 2018/2019 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2018.07.22 Predmier 1 : 2 Javorn 5.88 5.00 1.34
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hajn 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
2 Iv 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
3 Polt 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
4 Ružomberok 3 2 0 1 10:7 +3 0 0 3 -1
5 Pavlovce nad Uhom 3 2 1 0 12:5 +7 0 0 3 =1
6 Mal 4 3 0 1 11:3 +8 0 1 3 -1
7 Nemšová 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Partiz 2 1 0 1 7:5 +2 0 1 1 -1
9 Bel 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
10 Bánová 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
11 Ke 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
12 Be 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
13 N 3 2 0 1 7:1 +6 0 2 1 -1
14 Do 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
15 Ve 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
16 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
17 Kov 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
18 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
19 Bac 4 2 1 1 7:5 +2 0 2 2 -1
20 Medzev 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
21 Senica SH 7 5 1 1 28:4 +24 0 2 5 =1
22 Dru 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Čadca 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
25 Dru 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
26 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Giraltovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Slovan 4 2 1 1 5:6 -1 0 2 2 -1
29 Ni 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Dvory nad 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
31 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
32 Roho 3 2 0 1 7:6 +1 0 1 2 -1
33 Kostoln 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Z 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Prešov 3 1 1 1 7:2 +5 0 1 2 -1
36 Ko 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
37 Radzovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Nové Mesto 3 1 1 1 4:2 +2 0 1 2 -1
39 Spartak Brekov 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Pata 3 2 0 1 7:2 +5 0 1 2 -1
41 Snina 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
42 Voderady 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
43 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
44 Most pri Bratislave 3 1 1 1 6:6 0 0 0 3 -1
45 Oravsk 3 2 1 0 6:2 +4 0 1 2 =1
46 Artmedia Bratislava 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Kr 2 1 0 1 8:4 +4 0 0 2 -1
48 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
49 Zlaté Moravce 4 3 0 1 12:4 +8 0 0 4 -1
50 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 2 1 1 0 5:3 +2 0 0 2 =1
52 Nové Zámky 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Dru 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
54 Terchov 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Rovinka TJ 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
56 Mal 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
57 Kechnec 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
58 Partiz 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
59 Rosina 2 1 0 1 3:8 -5 0 0 2 -1
60 Banská Bystrica 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
61 Vysok 2 0 1 1 3:5 -2 0 1 1 -1
62 Str 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
63 Dunajská Streda 4 3 0 1 15:10 +5 0 0 4 -1
64 Bansk 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
65 Jesensk 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
66 Stropkov 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Kalinkovo 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Kovarce 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
71 Sobrance 2 1 0 1 1:5 -4 0 1 1 -1
72 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
73 Rusovce 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
74 Oponice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
75 Kysuck 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
76 Humenné 3 1 1 1 3:5 -2 0 1 2 -1
77 Tvarona Uli 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Lov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
79 Dúbravka 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
80 Sa 3 2 0 1 5:4 +1 0 1 2 -1
81 Vydrany 4 3 0 1 10:6 +4 0 0 4 -1
82 Zvolen 4 3 0 1 8:3 +5 0 1 3 -1
83 Horn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 B 2 1 0 1 6:5 +1 0 0 2 -1
86 Tisovec 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
87 Púchov 2 1 0 1 3:5 -2 0 1 1 -1
88 Olcnava 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
89 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
90 Lučenec 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Tatran Turzovka 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
92 Tatran Kra 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Sereď 4 3 0 1 10:5 +5 0 1 3 -1
94 Podlu 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
95 Mlados 4 2 1 1 8:8 0 0 0 4 -1
96 Skalica MFK 5 4 0 1 14:8 +6 0 0 5 -1
97 Dru 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Ve 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
99 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Hri 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Žilina 8 6 2 0 29:8 +21 0 2 6 =1
102 Stroj 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
103 Fi 4 3 0 1 9:4 +5 0 1 3 -1
104 Trebišov 2 1 1 0 5:4 +1 0 0 2 =1
105 Bad 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
106 Oravan 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
107 Pezinok PŠC 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
108 Start Hrabu 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
109 Dru 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Dunajsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
111 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Hranovnica 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
113 Kol 3 2 0 1 6:7 -1 0 0 3 -1
114 Vajnory 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
115 Ve 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Tvrdo 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
117 Podbrezova 4 3 0 1 9:3 +6 0 2 2 -1
118 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
119 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
120 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 16:7 +9 0 0 4 -1
121 Kri 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Slovan Hlohovec 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
123 Šamorín 4 3 0 1 12:2 +10 0 2 2 -1
124 Horn 4 2 0 2 7:17 -10 0 1 3 -1
125 Hru 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
126 Galanta 3 2 0 1 9:3 +6 0 1 2 -1
127 Harichovce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Popro 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
129 Lipany 4 2 1 1 15:6 +9 0 0 4 -1
130 Streda nad Bodrogom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
131 Nevidzany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Rača 2 1 0 1 7:9 -2 0 0 2 -1
133 Kote 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Lokomotiva Koz 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
135 Myjava 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
136 V 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
137 Jasenov 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Pre 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
139 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
140 Sl 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
141 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Vinica 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
143 Inter Bratislava 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
144 Pr 2 1 0 1 1:2 -1 0 2 0 -1
145 Kr 2 1 0 1 5:10 -5 0 0 2 -1
146 Michalovce 7 5 1 1 18:6 +12 0 3 4 -1
147 Lieskovec O 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Sokol Medzibrod 3 2 0 1 7:3 +4 0 1 2 -1
149 Dolná Ždaňa Sokol 3 2 0 1 10:3 +7 0 1 2 -1
150 Tatran 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
151 Spi 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
152 Pova 4 3 0 1 9:1 +8 0 2 2 -1
153 Slovan Kru 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
154 Iskra Hn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
155 Kom 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
156 Dev 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
157 Dubnica 3 2 0 1 14:3 +11 0 1 2 -1
158 3 2 0 1 6:3 +3 0 1 2 -1
159 Javorn 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
160 Košice FC 6 5 0 1 19:4 +15 0 2 4 -1
161 Cabaj- 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Fatran Var 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
164 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
165 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
166 Bardejov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
167 Alek 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Dru 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
169 Levo 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Tom 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
171 Nov 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
172 Liptovsk 3 2 0 1 7:10 -3 0 0 3 -1
173 Prievidza 2 0 1 1 3:6 -3 0 0 2 -1
174 Gerlachov 3 1 1 1 8:9 -1 0 0 3 -1
175 Dru 2 1 0 1 4:10 -6 0 1 1 -1
176 Vrbové 3 1 1 1 6:7 -1 0 0 3 -1
177 Tepli 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
178 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
179 Bernolákovo 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Man 2 0 1 1 2:4 -2 0 1 1 -1
181 Ptava NV Pti 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
182 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
183 Ge 2 1 0 1 9:6 +3 0 0 2 -1
184 Kaln 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
185 Detva 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
186 Trenčín 4 3 0 1 18:6 +12 0 0 4 -1
187 Ladomersk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Ve 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
189 Čaňa 2 0 1 1 1:6 -5 0 0 2 -1
190 O 1 0 0 1 3:7 -4 0 0 1 -1
191 Ban 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Blava Jaslovské Bohunice 2 0 2 0 2:2 0 0 0 2 =2
193 Dunajec Star 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Tatran Chlebnice 3 2 0 1 4:3 +1 0 2 1 -1
195 Martin 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Ve 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
197 Slavoj Spi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Belu 3 2 0 1 5:4 +1 0 2 1 -1
199 Str 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
200 Trnava 8 6 2 0 25:5 +20 0 4 4 =2
201 Kme 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Kr 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
203 Nitra 5 3 1 1 15:8 +7 0 0 5 -1
204 Tatran O 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
205 Tatran VLM 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
206 St. Lubovna 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
207 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Plevn 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
209 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:6 0 0 1 2 -1
210 Ban 1 0 1 0 4:4 0 0 0 1 =1
211 Vi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Ve 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
213 Studienka 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Malacky 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 Ladce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Tepli 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Vranov 4 2 1 1 12:9 +3 0 0 4 -1
218 Salka 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
219 Imel 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Dolné Vestenice 2 0 1 1 4:9 -5 0 0 2 -1
221 Olympia Bobrov 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Sol 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
223 Poprad 5 4 0 1 16:4 +12 0 0 5 -1
224 Dru 2 0 2 0 2:2 0 0 1 1 =2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Medzev 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Čadca 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Slovan 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
7 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Hranovnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Vajnory 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
11 Podbrezova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Kri 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Šamorín 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Salka 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
18 Tepli 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Dolné Vestenice 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
20 Dru 2 0 2 0 2:0 +2 0 1 1 =2
21 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Púchov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
24 Tatran Turzovka 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
25 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Mlados 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
29 Ge 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Ladomersk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Čaňa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Dunajec Star 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Bansk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
39 Str 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
40 Stropkov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Kovarce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Iskra Hn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
45 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Košice FC 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
47 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Fatran Var 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Bardejov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Dvory nad 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
51 Nov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Ko 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
53 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Nové Mesto 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Pata 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Galanta 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Kote 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Nevidzany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Jasenov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Hajn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Pavlovce nad Uhom 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
66 Polt 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Nemšová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Ke 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Bel 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
70 N 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Žilina 3 2 1 0 8:0 +8 0 1 2 =1
73 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Fi 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
75 Pezinok PŠC 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Slavoj Spi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
82 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Tatran VLM 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
84 Lokomotiva Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 2 1 1 0 4:0 +4 0 0 2 =1
86 Tvarona Uli 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Kysuck 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
88 Dúbravka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
89 Horn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Vydrany 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
91 Tom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Tepli 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
94 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 1 1 -1
95 Bernolákovo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Dru 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
97 Ptava NV Pti 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
98 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Kr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
100 Oravsk 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
101 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Inter Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Lieskovec O 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Kr 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
109 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Slovan Kru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Ve 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
113 Bac 4 2 1 0 7:0 +7 0 2 2 -1
114 Kov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Senica SH 3 2 1 0 10:0 +10 0 1 2 =1
116 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Kol 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
121 Tvrdo 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
122 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Horn 4 2 0 0 7:0 +7 0 1 3 -1
124 Slovan Hlohovec 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
125 Ladce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Malacky 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Vranov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Olympia Bobrov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Studienka 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Vi 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Olcnava 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
135 Tisovec 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Podlu 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
138 Tatran Kra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
140 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 O 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
145 Ve 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
146 Tatran Chlebnice 3 2 0 0 4:0 +4 0 2 1 -1
147 Kechnec 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
148 Vysok 2 0 1 0 3:0 +3 0 1 1 -1
149 Rosina 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Jesensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
153 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Cabaj- 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Alek 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 0:0 0 0 1 0 =1
161 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Spartak Brekov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Radzovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Snina 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
167 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
168 Ni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Hru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Streda nad Bodrogom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Popro 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Lokomotiva Koz 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Pre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Iv 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
177 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Do 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
182 Be 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
183 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Stroj 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
188 Oravan 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
189 Dunajsk 2 1 0 0 2:0 +2 0 2 0 -1
190 Belu 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Trnava 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 =1
192 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 St. Lubovna 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Plevn 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
197 Sobrance 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Oponice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Rusovce 3 2 0 0 9:0 +9 0 0 3 -1
200 Humenné 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Sa 3 2 0 0 5:0 +5 0 1 2 -1
202 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Zvolen 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
204 Levo 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Gerlachov 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
206 Liptovsk 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
207 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Man 2 0 1 0 2:0 +2 0 1 1 -1
209 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
212 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Partiz 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
215 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Mal 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
217 Terchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Sl 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Vinica 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
221 Michalovce 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
222 Tatran 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Sokol Medzibrod 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
224 Pova 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
3 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Medzev 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
5 Čadca 2 1 0 0 3:4 -1 0 0 2 -1
6 Slovan 1 0 1 0 7:0 +7 0 1 0 =1
7 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Hranovnica 1 0 0 0 2:5 -3 0 0 1 -1
9 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Vajnory 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Podbrezova 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
12 Kri 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
14 Šamorín 3 3 0 0 13:0 +13 0 2 1 +3
15 Ve 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Harichovce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Tepli 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Dolné Vestenice 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
20 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Sol 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
22 B 2 1 0 0 6:5 +1 0 0 2 -1
23 Púchov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
24 Tatran Turzovka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Ve 1 1 0 0 13:0 +13 0 0 1 +1
26 Sereď 4 3 0 0 10:5 +5 0 1 3 -1
27 Dru 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Mlados 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
29 Ge 2 1 0 0 9:6 +3 0 0 2 -1
30 Ladomersk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Detva 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
32 Čaňa 1 0 1 0 7:1 +6 0 0 1 =1
33 Dunajec Star 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Martin 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Partiz 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
37 Banská Bystrica 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Bansk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
39 Str 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
40 Stropkov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Kovarce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
42 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Dev 2 1 0 0 2:3 -1 0 1 1 -1
46 Košice FC 3 3 0 0 17:2 +15 0 0 3 +3
47 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
48 Fatran Var 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Bardejov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
50 Dvory nad 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
51 Nov 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
52 Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Z 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Nové Mesto 2 1 1 0 6:1 +5 0 0 2 =1
55 Voderady 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
56 Pata 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
57 Galanta 2 2 0 0 11:1 +10 0 0 2 +2
58 Lipany 4 2 1 0 16:6 +10 0 0 4 -1
59 Kote 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Myjava 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
62 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
63 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Hajn 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
66 Polt 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
67 Nemšová 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Bel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 N 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
71 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Žilina 5 4 1 0 23:5 +18 0 1 4 =1
73 Bad 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Fi 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
75 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
76 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Slavoj Spi 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Kme 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
81 Nitra 4 2 1 0 15:6 +9 0 0 4 -1
82 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Tatran VLM 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
84 Lokomotiva Ko 2 2 0 0 10:1 +9 0 1 1 +2
85 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Tvarona Uli 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
87 Kysuck 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Dúbravka 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
89 Horn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Vydrany 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
91 Tom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
92 Prievidza 2 0 1 0 4:6 -2 0 0 2 -1
93 Tepli 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
94 Dru 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
95 Bernolákovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Ptava NV Pti 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
98 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
99 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
100 Oravsk 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
101 Zlaté Moravce 4 3 0 0 12:4 +8 0 0 4 -1
102 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
103 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
104 Rovinka TJ 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
105 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Inter Bratislava 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
107 Lieskovec O 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 Kr 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 11:0 +11 0 1 1 +2
110 Slovan Kru 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
111 Spi 2 2 0 0 14:1 +13 0 0 2 +2
112 Ve 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
113 Bac 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Kov 2 2 0 0 12:3 +9 0 0 2 +2
115 Senica SH 4 3 0 0 20:2 +18 0 1 3 -1
116 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
117 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Giraltovce 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Kol 2 2 0 0 10:3 +7 0 0 2 +2
120 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
121 Tvrdo 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 16:7 +9 0 0 4 -1
123 Horn 0 0 0 0 17:0 +17 0 0 0 -0
124 Slovan Hlohovec 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
125 Ladce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Malacky 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Vranov 3 2 1 0 16:4 +12 0 0 3 +1
128 Olympia Bobrov 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
129 Imel 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Poprad 5 4 0 0 16:4 +12 0 0 5 -1
131 Studienka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Vi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Olcnava 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
135 Tisovec 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
136 Lučenec 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Podlu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Tatran Kra 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Skalica MFK 3 2 0 0 10:6 +4 0 0 3 -1
140 Kaln 2 1 0 0 1:4 -3 0 1 1 -1
141 Trenčín 4 3 0 0 18:6 +12 0 0 4 -1
142 O 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
143 Ve 2 1 0 0 5:5 0 0 0 2 -1
144 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
145 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Kechnec 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
148 Vysok 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 Rosina 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
150 Dunajská Streda 4 3 0 0 15:10 +5 0 0 4 -1
151 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Jesensk 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
153 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
154 Kom 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
155 Dubnica 3 2 0 0 14:3 +11 0 1 2 -1
156 Cabaj- 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
157 Javorn 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
158 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Alek 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Kostoln 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Roho 3 2 0 0 7:6 +1 0 1 2 -1
163 Prešov 2 1 1 0 9:0 +9 0 1 1 =1
164 Spartak Brekov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Snina 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
167 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
168 Ni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Hru 2 1 0 0 8:3 +5 0 0 2 -1
170 Streda nad Bodrogom 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
171 Popro 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Rača 1 1 0 0 16:0 +16 0 0 1 +1
173 V 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Lokomotiva Koz 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
175 Pre 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Iv 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
177 Ružomberok 3 2 0 0 10:7 +3 0 0 3 -1
178 Partiz 2 1 0 0 7:5 +2 0 1 1 -1
179 Mal 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
180 Bánová 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
181 Do 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Be 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
183 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Stroj 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 Hri 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Trebišov 2 1 1 0 4:4 0 0 0 2 =1
187 Start Hrabu 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
188 Oravan 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
189 Dunajsk 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
190 Belu 2 2 0 0 8:0 +8 0 2 0 +2
191 Trnava 6 5 1 0 23:1 +22 0 3 3 =1
192 Tatran O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Kr 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
194 St. Lubovna 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
195 Ban 1 0 1 0 3:4 -1 0 0 1 =1
196 Plevn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Sobrance 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
198 Oponice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Rusovce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
200 Humenné 2 1 1 0 7:1 +6 0 1 1 =1
201 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Lov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Zvolen 2 2 0 0 8:0 +8 0 1 1 +2
204 Levo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Gerlachov 1 1 0 0 11:1 +10 0 0 1 +1
206 Liptovsk 1 1 0 0 11:3 +8 0 0 1 +1
207 Vrbové 3 1 1 0 7:7 0 0 0 3 -1
208 Man 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
210 Ve 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Most pri Bratislave 1 0 1 0 7:2 +5 0 0 1 =1
212 Artmedia Bratislava 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
214 Partiz 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Nové Zámky 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
216 Mal 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Terchov 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Sl 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
219 Pr 2 1 0 0 1:2 -1 0 2 0 -1
220 Vinica 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
221 Michalovce 4 3 1 0 17:1 +16 0 2 2 =1
222 Tatran 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
223 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
224 Pova 3 3 0 0 10:0 +10 0 1 2 +3

Ez az oldal tartalmazza a(z) Predmier csapat statisztikáit Cup bajnokság 2018/2019 szezonjából. Megtekintheted Predmier pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.