v, 2019 augusztus 25. @ 21:57 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Predmier

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Predmier 3 : 1 Vi - - -
2 2019.08.14 Predmier 4 : 2 Oravsk 9.60 6.40 1.22
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 27
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 27
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Rúgott gól/játék 3.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 30% (3/10)
Második 70% (7/10)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 100% (2/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
2 Nové Mesto 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
3 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Stre 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
5 Bardejov 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
6 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
9 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
12 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
14 Vranov 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
15 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
17 Sereď 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
18 Horn 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
19 Sl 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
20 Ve 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
21 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
22 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
23 Dev 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
24 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Kr 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
26 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Ružomberok 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
28 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
29 Zlaté Moravce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
32 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
33 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
35 Se 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
36 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
37 Levice 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
38 Marcelov 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
39 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
40 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Trnava 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
42 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
43 Dunajská Streda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
44 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Liptovský Mikuláš 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
47 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Mlados 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
49 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
52 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
53 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
54 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
55 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
56 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
57 Prešov 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
58 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
60 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
61 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
62 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Alek 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
64 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
65 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
66 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
67 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
68 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
69 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
70 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
71 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
72 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
73 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
74 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
75 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
78 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
81 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
82 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
83 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Trebišov 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
86 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
88 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
89 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
91 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
93 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
94 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
95 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
97 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
99 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
101 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
103 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
104 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
106 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
107 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
108 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
110 Kov 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
111 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Str 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
113 Púchov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
114 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
115 Trenčianske Stankovce 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
116 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
117 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
118 Skalica MFK 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
119 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
120 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
122 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
123 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
124 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Banská Bystrica 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
126 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
128 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
129 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
130 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
131 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
132 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
133 Dunajsk 2 2 0 0 9:2 +7 0 1 1 +2
134 Stak 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
136 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
137 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
138 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
139 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
140 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
141 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
145 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
147 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
148 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
149 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
151 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
152 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
153 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Fi 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
155 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
156 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
159 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
160 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
164 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
165 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
166 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
167 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
168 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
169 Michalovce 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
170 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
171 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
172 Stropkov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
173 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
174 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
176 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
178 Boler 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
179 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
180 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
181 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Dru 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
183 Nitra 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
184 Bel 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
185 Dolné Vestenice 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
186 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
188 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
189 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
190 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Kol 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 +1
192 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
193 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
194 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
196 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
197 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
199 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
200 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
201 Kechnec 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
202 Bardejovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Rud 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
204 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
205 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
207 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
208 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
209 Trenčín 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
210 Predmier 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
211 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
212 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
213 Pata 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
214 Pezinok PŠC 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
215 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
216 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
217 Martin 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
218 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
219 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
220 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
221 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
222 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
223 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
224 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
226 Senica SH 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Kol 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
5 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
7 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
8 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
13 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
19 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Horn 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
26 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Dunajsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
32 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
38 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Stre 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
40 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
44 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
47 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
48 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
53 Bardejovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
63 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
67 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
71 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
73 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
75 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Stak 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
90 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
99 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Pata 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
109 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
112 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
113 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Bel 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
128 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
132 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
133 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
141 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
149 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
170 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Predmier 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
172 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Se 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
188 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
197 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
203 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Pezinok PŠC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
214 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
218 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
221 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
224 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
226 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dolné Vestenice 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
2 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
4 Kol 1 0 1 0 4:2 +2 0 0 1 =1
5 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
6 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
8 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
12 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
14 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
19 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
21 Michalovce 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
22 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
23 Horn 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
24 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Levice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
26 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Trnava 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
28 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
29 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
30 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
31 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
32 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
33 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
34 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
35 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
37 Nové Mesto 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
38 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
39 Stre 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
40 Kom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
41 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
44 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
45 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
47 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
48 Kov 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
49 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Púchov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
51 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
53 Bardejovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
55 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
56 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
57 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
58 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
59 Alek 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
60 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
63 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
66 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
69 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Nitra 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
72 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Liptovský Mikuláš 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
74 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Mlados 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
76 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
77 Marcelov 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
78 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
80 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Stak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
84 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
86 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
87 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
88 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
89 Ve 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
90 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
91 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Kr 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
93 Zlaté Moravce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
95 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
96 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
97 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Banská Bystrica 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
100 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 Pata 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
102 Martin 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
103 Rud 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
104 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
105 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
106 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
107 Senica SH 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
108 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
114 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Bel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
117 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
118 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
124 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Spi 2 2 0 0 6:3 +3 0 1 1 +2
126 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
127 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
129 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
130 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
134 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
136 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
137 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
138 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
139 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
142 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Dunajská Streda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
144 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
146 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
149 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
150 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
152 Bardejov 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
153 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
154 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
157 Vranov 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
158 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
161 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
162 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Str 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
165 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
166 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
167 Kechnec 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
168 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
169 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
170 Trenčín 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
171 Predmier 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
173 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
175 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
177 Trebišov 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
178 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Stropkov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
180 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
181 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Boler 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
183 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
184 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
185 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Se 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
189 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
190 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Prešov 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
192 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
194 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 Fi 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
199 Sereď 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
200 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Sl 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
202 Dev 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
203 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Ružomberok 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
205 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
206 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
207 Skalica MFK 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
208 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
210 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
211 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
212 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
213 Pezinok PŠC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
214 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
215 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
217 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
220 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
221 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
223 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
224 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
225 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Predmier csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Predmier pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.