sze, 2019 november 20. @ 07:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Fatran Var

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Fatran Var 0 : 2 Str 6.20 5.70 1.38
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 100% (2/2)
Második 0% (0/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
3 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
4 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
5 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
6 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
7 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
8 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
10 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
11 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
12 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
13 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
14 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
15 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
16 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
17 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
19 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
20 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
21 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
23 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
24 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
25 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
26 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
27 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
28 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
29 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
31 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
33 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
34 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
35 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
36 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
38 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
39 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
42 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
44 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
45 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
47 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
48 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
52 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
55 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
56 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
60 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
62 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
63 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
65 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
66 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
67 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
68 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
70 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
71 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
73 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
74 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
76 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
77 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
79 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
80 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
83 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
84 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
85 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
86 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
87 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
89 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
92 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
93 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
94 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
95 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
96 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
97 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
99 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
100 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
101 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
103 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
104 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
105 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
107 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
108 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
109 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
110 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
111 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
112 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
113 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
114 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
115 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
119 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
120 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
122 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
123 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
124 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
125 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
126 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
127 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
128 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
129 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
132 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
133 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
134 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
135 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
136 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
137 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
138 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
139 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
142 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
145 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
147 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
148 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
149 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
150 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
151 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
152 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
153 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
154 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
155 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
156 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
157 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
159 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
160 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
161 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
162 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
163 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
164 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
166 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
167 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
169 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
170 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
171 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
172 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
174 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
175 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
176 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
178 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
179 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
180 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
182 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
183 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
184 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
186 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
187 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
188 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
189 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
190 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
191 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
193 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
194 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
195 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
199 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
200 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
202 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
203 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
205 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
206 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
207 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
212 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
215 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
217 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
219 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
221 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
222 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
224 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
225 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
226 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
13 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
15 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
18 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
22 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
24 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
27 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
35 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
38 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
42 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
43 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
48 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
49 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
51 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
53 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
63 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
66 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
67 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
70 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
79 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
90 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
91 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
93 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
95 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
100 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
104 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
105 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
110 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
111 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
117 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
128 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
130 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
131 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
135 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
155 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
160 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
161 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
166 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
168 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
169 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
175 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
176 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
177 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
179 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
183 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
184 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
197 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
199 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
210 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
219 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
220 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
224 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
226 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
2 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
3 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
4 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
6 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
7 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
18 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
19 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
20 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
22 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
23 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
25 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
26 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
27 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
28 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
29 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
30 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
31 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
32 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
33 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
35 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
36 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
37 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
38 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
41 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
46 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
49 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
51 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
52 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
53 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
54 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
59 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
60 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
62 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
64 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
66 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
67 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
68 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
69 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
70 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
72 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
73 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
74 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
75 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
76 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
79 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
81 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
83 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
84 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
86 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
88 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
90 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
92 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
94 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
100 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
101 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
104 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
105 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
106 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
107 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
108 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
109 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
110 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
111 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
112 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
116 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
117 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
120 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
121 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
122 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
124 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
128 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
129 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
130 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
132 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
133 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
134 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
135 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
136 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
137 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
142 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
144 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
145 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
150 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
151 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
153 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
156 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
157 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
158 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
159 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
161 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
165 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
166 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
168 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
169 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
170 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
171 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
172 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
173 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
174 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
176 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
177 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
178 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
179 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
180 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
181 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
182 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
183 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
184 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
185 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
186 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
191 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
194 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
195 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
196 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
198 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
199 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
201 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
203 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
204 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
205 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
206 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
208 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
210 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
212 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
213 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
216 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
217 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
218 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
219 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
220 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
221 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
223 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
224 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
225 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Fatran Var csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Fatran Var pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.