sze, 2019 november 20. @ 16:05 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Str

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Jasenov 3 : 4 Str - - -
2 2019.08.28 Spartak Medzilaborce 1 : 0 Str - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (4/8)
Második 50% (4/8)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
3 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
4 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
5 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
6 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
7 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
8 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
10 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
11 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
12 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
13 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
14 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
15 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
18 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
19 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
20 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
23 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
24 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
25 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
27 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
28 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
30 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
33 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
35 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
36 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
38 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
39 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
40 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
42 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
43 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
44 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
45 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
46 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
47 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
48 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
54 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
55 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
56 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
58 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
60 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
61 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
62 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
63 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
64 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
65 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
66 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
70 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
74 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
75 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
76 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
77 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
78 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
81 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
82 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
83 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
84 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
85 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
86 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
88 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
89 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
91 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
92 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
93 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
95 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
96 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
97 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
99 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
100 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
101 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
104 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
105 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
107 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
108 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
109 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
110 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
111 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
112 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
113 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
114 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
116 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
119 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
120 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
121 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
122 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
124 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
125 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
126 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
127 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
128 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
132 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
133 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
135 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
136 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
137 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
138 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
139 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
140 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
142 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
143 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
145 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
146 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
147 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
148 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
149 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
150 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
151 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
152 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
153 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
154 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
155 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
156 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
157 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
158 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
159 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
160 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
161 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
162 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
163 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
165 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
166 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
168 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
169 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
170 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
171 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
172 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
173 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
174 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
175 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
176 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
178 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
179 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
180 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
182 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
183 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
184 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
186 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
187 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
188 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
189 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
190 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
193 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
194 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
196 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
197 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
198 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
200 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
201 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
202 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
203 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
205 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
206 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
207 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
211 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
214 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
215 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
217 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
218 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
219 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
221 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
222 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
224 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
225 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
226 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
2 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
5 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
10 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
13 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
15 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
19 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
24 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
27 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
28 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
35 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
36 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
39 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
41 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
43 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
49 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
50 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
53 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
63 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
67 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
68 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
71 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
72 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
79 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
80 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
81 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
90 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
92 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
98 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
101 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
106 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
110 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
117 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
118 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
125 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
131 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
135 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
136 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
147 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
158 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
162 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
163 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
167 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
168 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
169 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
170 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
177 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
179 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
183 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
185 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
197 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
198 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
205 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
207 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
216 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
220 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
224 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
3 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
4 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
5 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
6 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
7 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
8 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
10 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
14 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
16 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
19 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
20 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
21 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
23 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
25 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
26 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
27 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
29 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
30 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
31 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
32 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
35 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
38 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
39 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
41 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
42 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
46 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
47 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
48 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
50 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
53 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
54 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
55 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
56 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
60 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
62 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
63 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
64 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
65 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
66 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
67 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
70 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
71 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
72 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
73 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
74 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
75 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
76 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
80 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
82 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
85 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
86 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
88 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
92 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
94 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
95 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
101 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
102 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
104 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
105 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
106 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
108 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
109 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
110 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
111 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
112 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
115 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
118 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
120 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
121 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
122 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
123 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
124 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
125 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
132 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
133 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
135 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
137 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
138 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
144 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
145 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
150 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
152 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
154 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
157 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
158 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
159 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
160 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
161 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
163 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
166 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
167 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
168 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
169 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
170 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
171 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
173 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
174 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
175 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
177 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
178 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
179 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
180 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
181 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
182 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
183 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
184 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
185 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
186 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
187 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
188 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
191 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
193 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
195 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
196 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
197 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
202 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
203 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
204 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
205 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
206 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
209 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
211 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
212 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
213 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
216 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
217 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
218 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
220 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
221 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
223 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
224 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
225 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Str csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Str pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.