sze, 2020 szeptember 23. @ 20:44 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kr

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.26 Predmier 1 : 2 Kr 2.89 4.33 1.91
2 2020.09.02 Kysuck 2 : 1 (p) Kr 3.61 4.02 1.73
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (3/6)
Második 33.33% (2/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 0% (0/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
2 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
3 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
4 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
6 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
7 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
8 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
10 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
11 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
12 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
13 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
14 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
15 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
16 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
19 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
20 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
23 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
24 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
25 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
26 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
27 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
28 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
29 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
31 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
32 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
34 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
36 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
37 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
38 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
39 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
41 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
42 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
43 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
44 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
45 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
46 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
47 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
48 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
49 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
50 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
51 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
52 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
55 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
60 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
62 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
63 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
64 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
65 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
66 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
68 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
69 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
70 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
72 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
73 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
75 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
77 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
78 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
80 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
81 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
84 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
85 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
86 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
88 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
89 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
91 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
92 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
93 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
94 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
95 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
97 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
98 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
99 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
100 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
102 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
103 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
104 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
105 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
106 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
107 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
108 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
109 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
110 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
111 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
112 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
113 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
115 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
116 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
124 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
125 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
126 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
127 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
128 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
129 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
130 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
131 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
132 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
134 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
136 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
137 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
139 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
140 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
141 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
143 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
144 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
145 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
147 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
148 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
149 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
150 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
153 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
154 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
155 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
156 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
157 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
158 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
159 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
160 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
161 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
162 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
163 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
164 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
165 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
167 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
168 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
169 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
171 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
174 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
176 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
178 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
179 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
182 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
184 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
187 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
188 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
189 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
190 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
191 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
192 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
195 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
196 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
197 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
198 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
199 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
200 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
201 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
203 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
204 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
205 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
207 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
208 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
209 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
211 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
212 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
213 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
214 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
215 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
216 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
217 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
218 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
219 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
220 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
221 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
222 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
223 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
225 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
226 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
227 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
228 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
229 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
230 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
3 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
4 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
11 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
12 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
18 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
25 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
27 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
30 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
32 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
33 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
39 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
45 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
50 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
54 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
57 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
58 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
60 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
68 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
75 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
78 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
90 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
91 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
94 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
95 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
101 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
105 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
107 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
112 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
117 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
121 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
122 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
127 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
129 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
134 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
145 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
146 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
150 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
153 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
169 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
172 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
183 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
184 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
190 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
196 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
197 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
202 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
204 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
208 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
212 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
216 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
219 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
221 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
224 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
226 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
227 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
229 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
2 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
4 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
6 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
7 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
9 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
10 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
11 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
14 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
15 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
16 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
18 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
19 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
20 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
21 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
22 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
23 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
24 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
25 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
26 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
29 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
31 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
32 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
33 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
35 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
36 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
40 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
42 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
43 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
44 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
45 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
48 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
49 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
50 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
51 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
55 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
56 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
57 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
60 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
61 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
64 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
66 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
68 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
69 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
70 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
72 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
73 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
74 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
77 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
79 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
83 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
84 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
85 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
86 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
87 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
88 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
90 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
91 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
94 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
96 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
99 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
101 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
102 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
103 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
105 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
107 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
108 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
109 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
110 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
111 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
112 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
113 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
115 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
118 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
119 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
120 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
121 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
122 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
123 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
124 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
125 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
126 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
127 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
128 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
129 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
132 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
133 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
134 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
144 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
145 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
146 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
147 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
152 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
153 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
155 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
157 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
158 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
159 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
162 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
164 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
165 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
171 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
173 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
174 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
175 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
176 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
177 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
178 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
179 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
180 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
181 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
182 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
184 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
185 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
187 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
189 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
190 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
192 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
193 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
194 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
195 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
198 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
200 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
201 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
204 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
205 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
208 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
209 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
210 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
211 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
213 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
214 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
215 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
216 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
217 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
219 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
221 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
223 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
224 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
225 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
227 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
229 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
230 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Kr csapat statisztikáit Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Kr pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.