h, 2019 december 16. @ 02:39 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kysuck

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Tatran Turzovka 0 : 2 Kysuck - - -
2 2019.08.28 Kysuck 0 : 1 (p) Kr 3.61 4.04 1.76
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
3 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
4 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
6 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
7 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
8 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
9 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
10 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
11 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
13 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
14 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
15 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
16 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
18 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
19 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
20 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
22 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
23 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
24 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
25 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
26 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
27 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
28 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
29 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
30 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
31 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
32 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
33 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
34 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
35 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
36 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
37 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
38 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
39 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
41 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
42 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
44 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
45 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
46 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
47 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
48 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
49 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
50 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
51 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
53 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
54 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
55 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
56 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
59 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
60 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
61 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
62 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
63 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
65 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
67 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
69 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
70 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
71 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
72 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
73 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
74 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
76 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
77 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
80 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
81 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
82 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
83 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
84 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
87 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
88 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
89 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
90 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
92 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
93 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
94 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
95 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
97 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
98 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
100 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
101 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
103 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
104 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
105 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
107 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
110 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
111 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
112 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
113 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
114 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
115 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
118 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
119 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
122 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
123 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
124 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
125 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
126 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
127 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
128 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
130 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
131 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
132 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
135 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
136 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
137 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
138 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
139 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
140 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
141 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
142 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
144 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
145 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
146 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
147 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
150 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
151 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
152 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
155 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
156 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
159 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
160 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
161 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
162 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
163 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
164 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
165 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
167 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
169 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
171 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
172 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
175 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
176 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
177 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
178 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
179 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
180 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
181 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
183 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
184 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
186 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
187 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
188 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
190 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
192 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
193 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
194 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
195 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
196 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
197 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
198 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
200 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
202 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
203 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
204 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
205 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
207 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
208 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
209 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
210 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
211 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
212 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
213 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
214 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
215 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
216 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
218 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
219 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
220 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
221 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
222 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
223 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
225 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
226 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
8 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
12 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
13 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
16 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
21 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
22 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
27 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
29 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
34 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
40 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
43 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
44 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
45 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
48 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
49 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
50 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
52 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
66 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
76 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
80 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
81 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
82 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
83 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
91 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
92 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
93 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
94 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
98 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
103 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
106 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
110 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
113 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
115 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
123 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
125 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
141 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
142 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
148 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
156 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
157 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
161 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
162 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
170 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
171 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
179 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
180 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
182 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
186 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
187 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
191 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
195 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
204 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
210 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
211 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
213 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
214 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
221 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
223 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
224 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
3 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
7 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
8 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
9 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
10 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
12 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
15 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
16 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
18 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
19 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
20 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
21 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
22 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
24 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
25 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
26 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
27 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
28 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
30 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
33 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
34 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
37 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
38 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
45 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
46 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
47 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
48 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
49 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
50 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
51 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
53 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
56 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
59 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
60 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
61 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
64 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
65 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
67 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
69 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
72 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
73 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
75 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
76 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
80 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
81 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
82 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
83 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
84 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
86 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
88 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
89 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
90 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
91 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
93 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
94 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
95 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
96 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
97 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
98 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
99 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
103 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
104 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
105 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
106 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
110 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
113 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
114 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
115 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
117 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
118 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
119 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
120 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
121 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
124 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
131 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
132 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
134 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
135 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
136 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
138 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
139 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
141 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
143 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
144 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
145 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
146 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
148 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
149 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
155 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
159 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
162 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
163 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
164 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
166 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
167 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
168 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
170 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
171 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
172 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
173 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
175 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
176 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
181 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
182 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
184 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
185 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
187 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
190 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
192 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
195 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
197 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
198 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
202 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
205 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
206 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
208 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
209 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
210 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
212 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
213 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
214 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
216 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
217 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
218 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
219 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
222 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
223 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
224 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
225 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
226 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Kysuck csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Kysuck pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.