cs, 2020 július 02. @ 23:42 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Popro

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Popro 0 : 2 Medzev - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 2.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 100% (2/2)
Második 0% (0/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
2 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
3 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
4 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
5 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
7 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
8 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
9 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
10 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
11 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
12 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
14 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
15 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
16 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
17 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
18 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
19 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
22 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
23 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
24 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
27 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
28 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
29 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
30 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
33 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
35 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
37 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
38 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
40 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
41 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
42 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
43 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
44 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
45 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
47 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
48 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
49 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
50 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
51 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
52 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
53 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
55 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
60 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
62 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
64 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
65 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
66 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
67 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
68 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
69 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
70 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
74 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
76 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
77 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
80 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
81 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
82 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
83 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
84 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
85 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
88 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
89 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
90 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
91 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
93 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
94 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
96 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
97 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
98 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
99 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
100 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
102 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
103 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
105 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
107 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
108 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
109 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
110 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
111 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
112 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
113 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
114 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
115 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
117 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
118 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
119 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
120 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
121 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
122 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
124 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
125 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
126 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
128 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
129 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
132 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
133 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
137 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
138 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
140 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
141 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
142 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
143 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
144 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
145 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
146 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
147 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
149 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
150 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
151 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
152 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
154 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
155 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
157 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
158 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
160 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
161 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
162 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
163 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
164 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
165 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
166 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
167 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
168 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
169 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
170 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
172 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
173 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
174 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
175 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
176 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
177 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
178 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
179 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
180 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
183 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
184 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
186 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
187 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
188 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
189 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
190 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
191 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
193 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
194 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
195 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
196 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
197 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
198 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
199 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
203 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
205 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
207 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
208 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
209 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
211 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
213 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
216 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
217 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
218 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
219 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
220 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
221 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
222 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
223 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
224 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
226 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
8 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
10 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
15 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
20 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
21 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
23 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
28 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
29 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
30 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
38 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
41 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
42 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
44 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
45 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
46 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
53 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
60 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
65 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
68 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
70 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
74 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
82 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
85 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
88 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
89 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
92 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
98 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
100 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
101 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
102 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
106 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
109 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
111 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
113 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
119 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
121 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
126 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
128 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
129 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
130 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
132 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
152 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
154 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
158 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
163 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
168 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
169 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
171 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
172 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
173 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
178 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
180 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
181 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
185 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
189 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
196 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
197 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
199 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
208 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
214 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
216 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
225 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
2 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
3 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
5 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
6 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
8 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
14 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
17 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
18 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
20 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
21 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
22 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
23 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
24 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
25 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
26 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
27 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
29 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
31 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
32 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
33 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
34 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
35 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
37 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
40 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
41 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
44 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
45 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
48 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
51 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
53 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
55 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
56 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
57 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
58 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
61 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
64 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
65 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
66 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
68 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
69 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
71 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
72 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
73 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
74 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
75 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
76 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
78 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
80 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
81 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
82 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
83 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
85 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
86 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
88 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
89 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
91 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
94 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
96 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
100 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
102 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
103 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
104 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
106 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
107 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
109 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
110 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
111 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
112 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
113 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
115 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
119 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
122 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
123 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
124 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
126 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
127 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
128 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
129 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
131 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
132 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
133 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
135 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
137 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
138 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
139 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
140 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
146 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
147 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
152 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
153 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
155 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
156 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
159 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
160 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
162 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
163 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
165 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
167 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
168 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
169 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
171 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
172 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
174 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
175 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
177 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
178 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
179 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
180 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
181 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
182 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
183 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
184 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
185 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
189 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
190 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
194 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
196 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
197 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
198 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
200 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
201 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
203 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
204 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
205 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
206 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
207 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
208 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
210 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
211 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
214 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
216 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
217 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
218 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
219 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
220 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
221 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
222 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
224 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Popro csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Popro pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.