h, 2019 december 09. @ 01:09 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Tisovec

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Rev 0 : 3 Tisovec - - -
2 2019.08.14 Tisovec 1 : 8 Trenčín 27.50 17.50 1.01
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 4.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 16.67% (2/12)
Második 83.33% (10/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
2 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
5 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
6 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
7 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
8 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
9 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
14 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
15 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
16 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
17 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
20 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
21 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
22 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
23 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
25 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
26 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
30 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
31 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
32 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
33 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
36 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
37 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
39 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
40 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
43 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
45 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
46 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
47 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
49 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
50 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
52 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
53 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
54 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
55 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
56 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
57 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
58 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
59 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
60 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
61 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
63 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
64 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
65 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
66 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
67 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
70 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
71 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
72 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
73 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
74 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
75 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
76 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
79 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
80 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
81 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
82 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
83 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
84 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
85 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
86 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
88 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
89 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
93 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
94 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
95 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
96 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
97 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
99 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
100 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
101 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
102 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
105 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
106 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
107 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
108 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
109 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
110 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
111 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
112 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
113 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
114 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
115 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
116 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
117 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
118 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
119 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
120 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
121 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
122 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
123 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
124 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
125 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
126 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
128 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
129 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
130 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
131 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
132 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
133 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
134 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
135 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
136 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
139 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
140 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
141 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
142 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
143 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
144 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
146 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
147 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
149 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
150 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
153 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
155 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
158 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
159 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
162 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
163 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
164 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
165 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
167 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
169 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
170 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
173 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
174 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
175 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
176 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
177 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
178 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
179 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
180 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
181 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
184 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
186 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
187 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
190 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
192 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
193 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
194 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
195 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
198 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
199 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
200 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
201 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
204 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
205 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
206 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
207 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
208 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
210 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
211 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
212 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
213 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
216 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
217 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
218 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
219 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
221 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
222 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
223 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
224 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
225 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
226 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
3 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
11 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
15 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
23 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
26 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
28 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
39 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
40 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
43 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
44 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
57 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
58 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
59 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
60 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
64 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
66 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
67 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
69 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
71 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
77 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
79 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
83 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
87 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
88 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
90 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
94 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
102 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
110 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
115 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
120 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
125 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
126 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
127 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
128 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
132 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
133 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
136 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
141 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
142 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
144 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
152 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
153 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
155 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
156 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
171 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
184 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
186 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
190 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
193 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
198 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
204 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
206 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
207 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
212 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
213 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
214 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
215 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
221 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
222 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
224 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
3 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
6 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
7 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
9 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
11 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
13 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
14 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
16 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
18 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
19 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
22 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
23 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
24 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
25 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
26 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
27 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
28 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
29 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
30 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
33 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
34 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
36 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
38 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
40 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
41 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
43 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
46 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
49 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
53 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
54 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
58 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
60 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
61 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
63 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
64 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
65 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
67 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
68 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
69 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
70 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
71 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
73 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
74 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
77 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
79 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
80 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
81 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
82 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
83 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
84 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
86 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
87 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
88 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
89 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
90 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
91 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
92 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
94 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
95 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
96 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
97 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
98 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
102 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
103 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
104 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
107 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
108 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
109 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
111 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
112 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
116 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
117 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
119 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
120 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
122 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
125 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
126 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
127 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
128 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
129 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
130 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
131 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
132 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
133 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
134 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
135 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
136 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
137 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
138 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
139 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
141 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
142 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
144 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
145 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
152 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
153 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
154 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
157 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
160 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
161 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
162 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
163 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
164 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
166 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
170 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
171 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
174 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
177 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
184 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
185 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
186 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
187 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
188 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
190 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
191 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
195 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
200 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
204 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
205 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
207 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
208 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
210 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
211 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
213 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
216 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
217 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
218 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
219 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
223 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
224 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
225 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
226 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Tisovec csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Tisovec pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.