p, 2020 február 28. @ 06:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Roho

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Roho 0 : 1 Senica SH 12.25 6.55 1.17
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
3 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
4 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
6 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
7 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
9 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
10 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
11 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
14 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
17 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
21 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
22 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
23 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
24 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
25 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
26 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
28 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
29 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
30 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
31 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
32 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
33 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
34 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
35 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
37 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
38 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
41 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
42 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
43 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
44 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
46 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
48 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
49 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
51 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
52 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
53 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
54 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
55 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
56 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
57 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
58 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
59 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
62 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
64 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
65 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
66 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
67 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
68 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
70 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
74 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
77 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
79 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
80 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
81 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
82 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
83 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
85 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
86 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
88 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
89 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
90 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
93 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
94 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
95 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
97 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
98 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
102 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
103 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
104 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
105 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
106 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
107 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
109 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
110 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
111 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
113 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
114 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
115 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
116 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
117 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
118 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
120 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
121 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
122 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
123 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
124 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
125 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
126 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
127 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
128 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
129 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
130 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
131 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
132 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
133 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
134 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
136 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
137 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
138 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
139 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
140 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
141 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
143 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
145 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
146 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
149 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
150 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
151 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
153 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
154 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
155 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
156 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
157 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
159 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
160 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
162 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
163 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
164 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
165 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
167 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
168 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
169 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
170 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
171 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
173 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
174 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
175 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
177 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
178 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
179 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
180 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
181 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
182 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
184 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
185 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
186 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
187 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
188 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
189 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
190 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
191 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
192 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
193 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
194 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
196 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
197 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
198 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
200 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
201 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
202 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
203 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
204 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
205 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
206 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
207 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
208 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
210 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
212 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
219 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
220 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
221 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
223 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
224 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
225 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
2 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
22 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
23 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
30 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
34 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
35 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
44 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
45 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
51 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
53 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
54 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
55 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
57 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
60 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
61 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
69 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
70 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
80 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
82 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
84 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
90 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
97 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
102 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
113 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
114 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
115 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
116 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
118 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
127 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
128 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
129 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
132 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
134 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
136 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
138 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
142 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
144 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
145 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
147 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
157 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
166 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
168 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
176 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
178 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
182 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
183 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
184 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
185 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
186 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
194 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
199 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
206 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
207 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
210 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
213 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
2 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
5 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
6 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
8 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
9 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
11 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
12 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
14 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
16 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
18 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
19 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
20 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
21 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
22 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
23 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
24 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
26 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
30 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
35 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
36 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
38 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
39 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
41 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
42 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
43 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
44 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
46 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
47 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
48 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
49 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
51 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
52 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
53 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
56 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
57 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
60 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
63 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
64 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
69 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
71 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
72 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
73 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
76 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
79 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
80 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
82 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
83 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
85 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
88 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
89 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
90 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
91 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
92 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
93 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
94 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
95 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
97 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
98 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
99 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
101 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
102 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
104 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
107 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
108 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
109 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
111 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
115 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
116 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
117 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
120 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
122 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
126 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
127 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
129 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
130 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
134 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
135 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
137 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
139 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
140 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
141 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
142 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
144 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
145 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
147 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
148 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
150 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
152 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
153 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
154 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
157 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
158 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
161 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
162 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
163 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
166 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
167 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
168 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
170 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
171 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
174 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
175 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
176 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
177 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
178 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
179 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
181 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
182 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
183 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
185 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
186 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
187 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
188 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
190 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
191 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
193 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
194 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
196 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
197 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
199 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
202 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
203 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
205 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
206 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
210 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
211 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
212 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
214 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
216 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
217 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
218 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
219 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
220 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
221 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
223 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Roho csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Roho pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.