p, 2019 december 13. @ 02:07 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Galanta

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Jelka 0 : 3 Galanta - - -
2 2019.08.14 Horn 2 : 1 Galanta - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (2/6)
Második 66.67% (4/6)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 100% (2/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
6 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
7 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
9 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
10 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
11 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
12 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
13 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
16 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
18 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
19 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
21 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
23 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
24 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
25 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
27 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
28 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
29 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
30 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
31 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
32 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
34 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
35 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
37 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
38 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
40 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
41 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
42 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
43 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
44 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
45 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
46 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
47 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
48 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
49 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
51 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
53 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
55 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
57 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
58 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
59 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
61 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
62 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
64 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
65 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
66 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
67 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
69 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
70 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
71 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
72 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
73 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
74 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
75 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
76 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
78 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
79 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
81 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
83 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
84 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
85 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
86 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
87 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
88 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
89 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
90 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
91 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
92 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
94 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
95 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
98 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
99 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
100 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
101 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
102 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
103 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
104 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
105 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
106 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
107 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
108 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
109 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
110 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
111 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
112 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
113 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
114 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
116 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
118 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
119 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
120 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
121 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
122 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
123 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
124 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
125 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
126 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
127 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
128 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
129 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
131 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
133 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
134 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
135 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
136 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
137 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
139 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
140 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
141 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
142 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
143 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
145 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
147 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
148 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
149 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
150 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
151 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
152 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
155 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
156 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
157 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
159 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
162 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
165 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
166 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
167 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
168 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
170 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
171 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
172 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
173 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
174 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
175 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
178 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
179 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
180 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
181 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
182 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
183 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
184 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
185 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
186 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
188 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
189 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
192 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
193 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
194 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
196 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
199 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
200 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
201 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
202 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
203 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
206 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
208 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
209 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
212 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
213 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
214 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
215 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
216 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
217 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
218 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
219 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
220 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
221 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
223 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
224 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
225 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
226 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
5 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
6 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
14 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
16 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
20 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
24 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
25 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
27 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
28 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
29 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
31 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
35 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
41 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
42 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
46 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
59 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
61 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
62 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
65 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
73 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
76 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
79 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
80 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
82 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
89 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
90 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
91 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
92 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
106 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
108 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
112 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
117 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
122 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
123 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
124 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
127 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
131 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
136 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
139 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
141 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
143 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
148 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
151 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
152 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
167 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
172 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
173 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
181 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
185 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
190 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
193 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
194 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
197 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
199 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
203 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
205 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
206 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
208 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
211 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
213 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
215 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
224 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
2 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
5 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
7 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
8 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
9 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
10 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
14 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
15 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
16 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
17 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
19 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
20 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
23 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
24 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
25 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
26 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
28 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
30 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
31 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
32 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
34 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
36 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
37 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
39 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
40 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
41 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
46 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
47 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
48 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
49 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
51 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
53 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
54 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
55 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
57 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
58 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
59 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
61 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
63 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
65 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
66 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
67 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
69 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
71 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
73 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
76 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
79 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
83 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
85 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
86 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
87 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
89 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
90 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
95 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
96 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
97 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
99 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
105 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
107 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
108 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
109 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
111 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
112 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
113 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
114 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
115 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
117 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
119 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
121 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
122 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
123 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
124 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
125 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
127 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
128 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
129 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
130 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
131 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
132 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
134 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
135 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
136 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
137 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
138 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
139 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
140 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
141 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
142 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
143 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
148 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
150 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
151 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
153 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
155 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
156 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
157 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
158 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
160 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
161 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
162 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
165 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
166 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
167 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
169 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
171 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
172 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
173 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
175 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
176 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
177 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
178 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
179 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
180 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
183 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
185 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
186 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
187 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
188 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
189 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
190 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
191 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
192 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
200 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
202 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
205 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
206 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
207 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
208 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
209 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
210 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
211 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
212 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
213 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
217 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
218 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
219 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
220 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
223 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
225 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
226 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3

Ez az oldal tartalmazza a(z) Galanta csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Galanta pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.