p, 2020 február 28. @ 06:47 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Partiz

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Pova 1 : 8 Partiz - - -
2 2019.08.14 Partiz 4 : 0 Belu 7.35 4.42 1.39
3 2019.09.25 Partiz 3 : 6 Mal - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 7.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 2

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (10/22)
Második 54.55% (12/22)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 0% (0/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
2 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
3 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
4 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
6 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
7 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
8 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
12 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
15 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
16 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
19 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
20 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
22 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
23 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
25 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
26 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
27 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
28 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
29 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
31 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
32 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
33 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
34 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
36 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
37 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
38 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
39 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
40 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
41 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
43 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
44 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
45 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
46 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
48 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
49 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
50 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
53 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
57 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
58 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
61 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
64 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
66 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
67 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
68 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
70 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
71 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
72 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
73 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
74 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
76 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
78 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
80 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
81 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
82 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
84 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
85 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
86 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
87 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
88 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
89 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
90 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
91 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
95 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
96 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
99 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
100 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
102 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
103 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
104 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
105 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
106 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
107 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
109 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
110 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
111 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
112 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
113 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
114 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
115 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
117 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
118 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
119 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
121 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
122 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
123 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
125 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
126 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
127 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
129 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
130 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
132 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
133 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
134 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
135 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
136 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
137 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
138 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
139 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
140 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
141 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
142 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
143 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
146 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
147 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
148 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
149 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
151 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
152 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
153 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
154 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
155 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
156 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
158 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
159 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
161 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
162 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
163 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
164 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
165 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
166 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
168 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
169 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
170 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
172 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
173 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
174 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
175 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
176 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
177 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
178 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
179 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
180 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
181 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
182 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
183 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
184 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
185 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
186 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
187 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
188 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
189 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
190 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
191 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
192 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
193 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
195 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
196 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
197 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
198 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
199 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
200 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
201 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
202 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
203 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
205 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
206 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
207 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
208 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
209 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
210 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
211 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
213 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
214 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
215 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
216 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
218 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
219 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
220 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
222 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
224 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
226 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
7 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
15 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
16 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
20 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
25 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
31 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
38 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
40 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
41 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
45 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
52 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
54 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
55 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
61 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
62 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
64 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
67 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
70 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
71 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
74 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
77 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
78 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
81 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
91 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
93 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
94 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
97 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
98 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
101 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
105 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
107 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
108 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
110 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
115 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
118 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
119 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
124 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
126 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
130 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
131 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
132 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
133 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
138 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
145 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
146 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
152 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
155 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
157 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
161 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
163 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
170 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
176 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
184 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
189 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
190 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
193 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
195 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
196 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
198 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
202 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
204 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
208 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
210 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
213 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
214 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
222 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
223 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
225 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
226 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
2 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
3 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
4 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
5 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
6 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
7 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
9 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
11 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
12 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
13 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
16 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
18 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
19 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
20 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
23 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
25 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
27 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
30 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
31 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
32 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
33 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
34 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
35 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
36 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
42 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
45 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
46 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
47 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
50 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
51 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
53 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
54 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
55 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
57 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
58 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
59 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
63 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
65 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
67 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
69 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
70 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
74 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
75 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
77 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
79 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
80 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
81 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
82 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
84 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
86 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
89 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
90 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
93 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
94 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
95 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
97 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
99 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
100 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
101 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
102 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
103 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
105 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
107 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
109 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
112 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
114 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
115 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
117 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
119 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
120 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
121 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
127 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
128 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
129 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
130 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
131 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
132 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
133 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
134 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
135 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
136 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
137 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
138 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
139 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
140 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
143 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
144 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
145 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
148 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
149 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
150 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
151 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
152 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
156 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
157 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
159 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
160 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
161 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
164 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
169 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
171 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
173 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
178 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
179 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
180 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
181 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
184 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
186 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
187 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
188 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
189 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
192 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
193 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
194 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
195 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
196 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
197 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
198 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
200 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
201 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
202 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
204 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
205 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
207 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
208 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
209 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
210 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
211 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
212 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
213 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
214 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
215 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
217 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
220 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
222 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
223 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
224 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
226 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Partiz csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Partiz pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.