cs, 2019 október 17. @ 19:32 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Púchov

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Javorn 0 : 1 Púchov 12.42 7.65 1.13
3 2019.09.11 Vysok 1 : 0 ot(p) Púchov 8.47 6.18 1.23
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 50% (1/2)
Vereség 50% (1/2)
Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 100% (2/2) 0% (0/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.50
Gól/játék 1.50
Nem kapott gólt 50% (1/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 50% (1/2)
Második 0% (0/2)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 50% (1/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
2 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
3 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
4 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
6 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
7 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
8 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
9 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
10 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
11 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
12 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
13 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
14 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
16 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
18 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
20 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
21 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
23 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
24 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
25 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
26 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
30 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
31 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
34 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
35 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
36 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
37 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
38 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
40 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
41 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
42 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
46 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
47 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
48 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
49 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
52 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
53 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
54 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
55 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
56 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
57 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
58 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
59 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
61 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
62 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
65 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
66 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
68 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
69 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
70 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
71 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
72 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
73 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
74 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
75 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
76 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
77 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
78 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
79 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
80 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
81 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
82 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
83 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
84 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
85 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
86 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
87 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
88 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
89 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
90 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
91 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
92 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
94 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
95 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
96 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
98 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
99 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
101 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
102 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
104 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
106 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
109 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
110 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
112 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
113 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
115 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
116 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
118 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
119 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
120 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
122 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
123 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
124 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
125 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
126 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
127 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
128 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
130 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
131 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
132 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
134 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
135 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
136 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
137 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
138 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
139 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
140 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
141 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
143 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
144 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
145 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
147 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
148 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
150 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
152 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
153 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
154 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
156 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
157 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
158 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
160 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
161 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
162 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
164 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
165 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
166 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
167 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
168 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
170 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
171 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
173 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
175 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
177 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
178 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
179 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
180 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
182 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
183 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
184 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
187 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
188 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
189 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
190 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
192 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
193 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
194 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
195 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
196 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
197 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
200 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
201 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
202 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
203 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
206 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
207 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
208 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
209 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
211 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
214 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
215 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
216 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
217 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
219 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
220 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
221 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
222 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
223 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
224 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
225 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
226 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
6 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
11 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
18 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
19 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
28 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
38 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
39 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
43 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
53 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
54 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
56 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
59 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
70 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
73 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
74 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
84 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
90 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
91 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
93 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
94 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
98 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
100 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
101 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
103 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
115 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
118 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
127 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
133 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
135 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
139 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
140 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
144 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
147 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
150 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
155 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
162 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
163 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
164 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
166 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
174 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
183 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
186 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
188 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
191 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
198 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
202 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
206 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
207 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
208 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
220 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
221 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
222 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
223 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
226 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
4 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
5 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
7 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
9 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
13 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
14 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
18 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
21 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
23 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
24 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
27 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
28 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
29 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
30 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
31 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
34 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
37 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
38 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
39 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
41 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
42 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
43 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
47 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
48 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
49 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
50 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
52 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
53 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
54 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
55 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
56 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
59 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
61 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
62 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
67 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
68 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
69 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
71 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
73 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
74 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
75 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
78 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
81 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
82 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
84 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
86 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
88 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
90 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
95 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
96 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
97 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
98 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
99 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
100 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
102 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
103 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
104 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
105 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
109 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
110 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
115 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
116 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
117 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
121 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
122 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
123 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
125 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
127 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
130 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
131 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
132 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
134 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
135 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
136 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
138 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
139 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
140 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
142 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
144 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
145 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
146 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
147 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
148 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
149 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
150 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
152 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
153 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
154 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
155 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
158 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
159 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
162 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
165 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
168 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
170 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
171 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
172 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
175 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
176 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
177 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
179 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
180 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
182 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
183 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
185 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
186 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
188 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
189 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
190 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
193 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
195 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
196 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
198 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
199 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
200 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
201 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
203 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
204 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
205 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
206 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
208 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
213 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
214 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
220 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
221 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
222 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
223 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
225 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
226 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Púchov csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Púchov pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.