h, 2020 február 24. @ 11:49 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Artmedia Bratislava

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Dru 0 : 8 Artmedia Bratislava 24.50 15.00 1.03
3 2019.09.11 Pata 1 : 2 Artmedia Bratislava 17.25 11.75 1.05
4 2019.09.25 Dunajsk 0 : 3 Artmedia Bratislava 2.66 3.72 2.23
1/8 2019.10.30 Sereď 3 : 0 Artmedia Bratislava 1.25 5.22 9.61
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Rúgott gól/játék 3.25
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.25
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 75% (3/4) 50% (2/4)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 3 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 35.29% (6/17)
Második 64.71% (11/17)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
2 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
3 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
4 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
6 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
7 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
10 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
11 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
12 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
13 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
14 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
17 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
20 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
21 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
24 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
25 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
26 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
27 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
28 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
29 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
30 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
31 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
32 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
34 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
35 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
36 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
40 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
42 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
43 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
44 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
46 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
47 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
48 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
49 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
50 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
51 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
52 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
53 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
56 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
57 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
58 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
59 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
60 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
61 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
62 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
63 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
65 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
66 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
69 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
71 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
72 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
73 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
74 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
75 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
76 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
77 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
78 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
79 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
80 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
81 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
84 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
85 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
86 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
87 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
88 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
89 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
90 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
91 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
92 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
93 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
94 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
95 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
96 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
97 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
98 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
99 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
100 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
101 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
102 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
104 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
105 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
108 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
112 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
113 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
114 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
115 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
116 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
117 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
118 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
119 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
121 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
122 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
125 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
126 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
127 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
128 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
129 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
130 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
132 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
133 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
135 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
136 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
137 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
138 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
139 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
140 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
141 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
142 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
143 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
145 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
146 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
147 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
149 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
150 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
151 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
152 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
153 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
154 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
155 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
156 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
158 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
160 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
162 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
163 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
164 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
165 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
166 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
167 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
168 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
169 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
170 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
171 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
173 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
174 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
175 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
176 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
181 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
182 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
183 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
185 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
186 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
187 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
189 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
190 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
191 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
192 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
193 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
194 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
195 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
197 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
198 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
199 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
201 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
202 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
203 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
204 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
205 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
206 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
207 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
209 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
210 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
211 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
212 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
213 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
214 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
215 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
216 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
217 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
218 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
219 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
220 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
221 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
222 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
223 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
224 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
225 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
4 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
7 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
9 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
13 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
15 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
17 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
18 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
19 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
20 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
28 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
30 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
37 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
40 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
42 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
44 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
56 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
59 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
60 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
66 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
68 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
70 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
75 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
76 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
78 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
79 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
80 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
85 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
91 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
93 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
94 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
96 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
103 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
105 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
106 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
107 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
123 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
125 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
130 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
135 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
136 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
138 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
143 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
146 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
147 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
150 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
152 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
153 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
156 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
160 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
162 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
167 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
170 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
174 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
181 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
185 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
187 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
189 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
193 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
194 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
200 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
209 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
213 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
214 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
216 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
223 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
224 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
225 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
5 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
6 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
7 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
8 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
11 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
14 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
15 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
16 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
17 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
19 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
20 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
22 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
23 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
25 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
27 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
28 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
31 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
32 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
35 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
36 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
37 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
38 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
40 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
41 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
42 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
43 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
44 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
45 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
49 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
50 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
51 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
52 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
54 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
55 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
56 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
59 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
60 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
61 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
62 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
63 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
69 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
71 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
73 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
74 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
75 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
76 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
77 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
80 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
81 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
82 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
84 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
85 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
86 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
89 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
90 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
91 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
97 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
98 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
99 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
100 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
101 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
102 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
103 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
104 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
105 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
106 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
107 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
110 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
112 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
113 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
115 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
119 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
121 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
122 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
125 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
126 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
128 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
129 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
130 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
131 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
133 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
134 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
136 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
137 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
138 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
139 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
142 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
143 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
144 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
145 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
146 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
147 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
148 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
149 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
151 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
152 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
153 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
154 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
155 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
156 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
157 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
162 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
165 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
167 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
168 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
170 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
171 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
172 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
173 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
174 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
175 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
178 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
181 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
182 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
184 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
185 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
186 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
187 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
188 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
189 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
191 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
192 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
195 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
197 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
198 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
199 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
200 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
201 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
202 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
203 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
204 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
205 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
207 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
210 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
212 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
213 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
214 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
215 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
216 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
218 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
220 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
221 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
222 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
223 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
224 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
226 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Artmedia Bratislava csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Artmedia Bratislava pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.