h, 2019 október 14. @ 12:16 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Domino Bratislava LP

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.04 Dunajsk 1 : 0 (p) Domino Bratislava LP - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 0% (0/1)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
2 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
5 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
6 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
8 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
10 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
11 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
12 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
13 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
14 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
15 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
16 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
17 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
18 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
19 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
20 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
21 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
22 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
23 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
25 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
26 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
27 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
28 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
29 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
30 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
32 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
33 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
34 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
35 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
36 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
37 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
38 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
40 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
41 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
43 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
45 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
46 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
47 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
48 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
49 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
51 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
53 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
54 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
55 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
56 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
57 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
58 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
59 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
60 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
61 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
62 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
63 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
64 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
65 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
66 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
69 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
70 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
71 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
72 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
73 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
74 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
75 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
76 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
77 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
79 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
80 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
82 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
83 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
84 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
85 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
86 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
87 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
88 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
89 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
91 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
92 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
93 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
95 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
96 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
97 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
98 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
99 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
100 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
102 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
105 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
106 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
107 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
108 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
109 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
110 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
111 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
112 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
113 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
116 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
117 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
118 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
119 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
121 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
122 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
124 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
125 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
126 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
127 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
128 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
129 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
130 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
132 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
133 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
134 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
136 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
137 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
139 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
140 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
141 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
143 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
145 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
146 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
147 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
150 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
153 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
154 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
157 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
158 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
159 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
160 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
161 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
162 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
163 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
164 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
165 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
166 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
168 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
169 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
170 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
171 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
173 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
174 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
175 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
176 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
177 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
178 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
179 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
181 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
183 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
184 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
185 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
186 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
187 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
188 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
189 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
190 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
191 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
192 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
194 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
195 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
196 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
197 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
198 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
199 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
200 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
201 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
203 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
204 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
207 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
208 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
211 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
212 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
215 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
216 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
217 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
219 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
222 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
224 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
225 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
226 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
3 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
12 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
16 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
29 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
32 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
33 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
36 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
39 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
41 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
43 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
47 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
48 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
50 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
52 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
53 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
59 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
60 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
62 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
65 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
66 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
67 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
69 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
76 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
78 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
79 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
80 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
96 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
98 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
103 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
108 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
109 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
110 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
111 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
116 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
118 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
119 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
122 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
124 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
128 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
139 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
140 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
158 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
159 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
161 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
166 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
167 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
173 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
174 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
176 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
183 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
187 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
189 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
195 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
196 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
197 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
198 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
203 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
206 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
209 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
210 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
211 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
216 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
218 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
219 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
220 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
226 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
4 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
5 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
8 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
9 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
10 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
12 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
13 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
14 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
15 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
17 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
21 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
22 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
23 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
24 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
25 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
27 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
29 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
33 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
34 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
35 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
36 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
41 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
42 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
44 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
45 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
46 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
47 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
48 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
49 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
51 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
53 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
54 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
55 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
57 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
58 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
59 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
62 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
65 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
66 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
70 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
71 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
72 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
73 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
74 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
75 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
76 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
77 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
78 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
79 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
80 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
82 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
84 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
85 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
93 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
94 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
95 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
98 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
99 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
101 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
102 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
103 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
104 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
106 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
107 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
108 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
109 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
111 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
112 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
115 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
116 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
117 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
118 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
119 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
120 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
121 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
123 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
124 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
125 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
126 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
127 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
128 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
129 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
130 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
132 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
135 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
136 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
138 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
139 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
140 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
143 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
144 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
145 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
146 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
147 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
148 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
151 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
153 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
154 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
155 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
157 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
158 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
159 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
160 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
161 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
164 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
165 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
166 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
168 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
170 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
171 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
173 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
174 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
176 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
177 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
178 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
180 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
187 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
188 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
189 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
193 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
194 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
195 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
196 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
198 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
199 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
200 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
202 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
204 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
205 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
206 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
207 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
208 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
209 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
212 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
213 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
215 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
218 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
219 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
221 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
222 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
223 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
226 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Domino Bratislava LP csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Domino Bratislava LP pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.