sze, 2020 július 15. @ 00:10 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ružomberok

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 0 : 6 Ružomberok - - -
3 2019.09.10 Martin 0 : 2 Ružomberok 7.53 5.74 1.25
4 2019.09.25 Mlados 2 : 6 Ružomberok 7.73 5.85 1.26
1/8 2019.10.30 Senica SH 1 : 2 (p) Ružomberok 3.15 3.22 2.16
1/4 2020.03.04 Sereď 0 : 2 Ružomberok 2.89 3.20 2.32
1/2 2020.06.17 Dunajská Streda 1 : 1 Ružomberok 1.71 3.63 4.34
1/2 2020.06.24 Ružomberok 3 : 0 Dunajská Streda 2.95 3.13 2.27
F 2020.07.08 Slovan Bratislava 1 : 0 Ružomberok 1.31 4.87 8.01
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 32
Teljes Teljesitmény grafikon 30
Nullára
Nyereség 50% (4/8)
Vereség 12.5% (1/8)
Nyerési küszöb
1 gól 12.5% (1/8)
2 vagy több gól 62.5% (5/8)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 57.14% (4/7) 42.86% (3/7) 71.43% (5/7) 28.57% (2/7)
Teljes 50% (4/8) 50% (4/8) 62.5% (5/8) 37.5% (3/8)
Rúgott gól/játék 2.75
Kapott gól/játék 0.62
Gól/játék 3.38
Nem kapott gólt 50% (4/8)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 85.71% (6/7) 57.14% (4/7)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 3 2 0 0 2

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 44.44% (12/27)
Második 51.85% (14/27)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 62.5% (5/8) 75% (6/8)
Döntetlen 25% (2/8) 12.5% (1/8)
Elveszitett 12.5% (1/8) 12.5% (1/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
2 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
3 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
4 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
5 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
6 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
7 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
9 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
10 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
11 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
13 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
14 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
15 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
19 Slovan Bratislava 8 8 0 0 28:5 +23 0 3 5 +8
20 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
21 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
23 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
24 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
25 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
26 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
27 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
29 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
30 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
31 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
32 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
33 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
34 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
35 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
36 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
37 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
38 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
41 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
42 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
43 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
44 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
46 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
47 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
48 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
49 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
50 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
53 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
54 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
55 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
56 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
57 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
58 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
59 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
60 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
61 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
62 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
65 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
66 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
67 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
68 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
69 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
71 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
73 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
74 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
75 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
76 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
77 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
78 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
79 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
80 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
81 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
82 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
83 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
84 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
85 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
86 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
87 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
89 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
90 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
91 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
93 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
94 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
98 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
99 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
101 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
102 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
103 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
104 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
105 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
106 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
107 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
109 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
111 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
112 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
114 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
115 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
119 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
120 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
121 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
122 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
123 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
124 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
126 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
128 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
129 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
130 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
132 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
134 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
135 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
136 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
137 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
138 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
139 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
140 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
142 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
143 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
144 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
146 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
147 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
149 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
150 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
152 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
153 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
154 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
155 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
156 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
157 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
158 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
159 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
160 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
163 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
164 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
165 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
166 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
167 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
168 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
169 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
170 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
171 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
172 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
174 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
175 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
176 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
177 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
178 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
179 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
180 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
181 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
182 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
183 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
185 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
187 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
188 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
189 Ružomberok 8 6 1 1 22:5 +17 0 4 4 -1
190 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
192 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
193 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
194 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
195 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
196 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
197 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
198 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
199 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
200 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
201 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
202 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
203 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
204 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
206 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
207 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
208 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
210 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
213 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
214 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
215 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
217 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
218 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
219 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
220 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
221 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
223 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
224 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
225 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Slovan Bratislava 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
3 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
5 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
16 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
20 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
28 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
37 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
38 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
43 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
49 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
52 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
55 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
57 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
62 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
63 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
70 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
71 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
72 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
79 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
80 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
83 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
87 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
88 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
92 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
93 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
107 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
109 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
110 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
113 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
116 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
119 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
132 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
134 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
143 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
145 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
146 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
147 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
148 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
152 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
153 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
156 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
160 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
162 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
163 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
164 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
166 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
168 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
171 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
172 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
173 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
174 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
176 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
177 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
182 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
189 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
192 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
202 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
206 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
208 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
210 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
211 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
219 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
220 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
221 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
225 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
226 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
3 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
8 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
9 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
12 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
13 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
14 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
17 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
19 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
21 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
22 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
23 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
24 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
26 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
27 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
28 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
29 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
30 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
32 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
34 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
35 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
36 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
37 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
38 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
40 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
42 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
44 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
45 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
46 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
47 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
48 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
49 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
50 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
51 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
55 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
58 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
59 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
60 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
62 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
63 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
64 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
66 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
67 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
68 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
69 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
70 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
72 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
74 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
75 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
76 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
79 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
81 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
83 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
85 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
86 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
87 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
88 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
89 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
90 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
92 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
95 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
96 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
97 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
98 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
101 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
102 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
104 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
105 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
106 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
108 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
109 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
112 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
113 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
114 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
115 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
117 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
118 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
119 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
120 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
121 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
122 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
123 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
124 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
129 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
130 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
132 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
133 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
134 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
135 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
136 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
137 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
143 Ružomberok 7 5 1 0 19:5 +14 0 4 3 -1
144 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
145 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
147 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
148 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
150 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
152 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
153 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
154 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
155 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
156 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
158 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
159 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
160 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
162 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
165 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
167 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
168 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
172 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
174 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
175 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
176 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
177 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
178 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
179 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
180 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
182 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
186 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
187 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
188 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
189 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
192 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
193 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
195 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
196 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
200 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
201 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
202 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
203 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
204 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
205 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
206 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
208 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
210 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
211 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
212 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
213 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
215 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
216 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
217 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
219 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
220 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
221 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
222 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
224 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
225 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
226 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Ružomberok csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Ružomberok pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.