k, 2020 február 18. @ 09:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčín

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Tisovec 1 : 8 Trenčín 27.50 17.50 1.01
3 2019.09.10 1 : 5 Trenčín 24.00 18.50 1.02
4 2019.09.25 Košice FC 2 : 3 (p) Trenčín 5.50 3.90 1.54
1/8 2019.10.30 Trenčín 4 : 0 Skalica MFK 1.33 4.89 7.39
1/4  2020.03.04 Trenčín - : - Slovan Bratislava - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 51
Nullára
Nyereség 25% (1/4)
Vereség 0% (0/4)
Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 6.00
Nem kapott gólt 25% (1/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 100% (3/3) 100% (3/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 1 2

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 29.17% (7/24)
Második 66.67% (16/24)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 100% (4/4)
Döntetlen 0% (0/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 0% (0/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
2 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
3 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
5 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
6 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
7 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
8 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
9 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
10 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
11 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
12 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
13 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
14 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
15 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
16 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
19 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
20 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
21 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
22 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
23 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
24 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
25 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
26 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
27 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
29 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
31 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
32 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
33 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
34 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
35 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
36 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
37 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
38 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
39 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
40 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
41 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
42 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
43 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
45 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
46 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
47 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
48 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
49 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
50 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
51 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
52 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
53 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
54 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
55 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
57 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
58 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
59 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
60 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
61 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
62 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
63 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
65 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
67 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
69 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
70 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
71 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
72 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
73 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
74 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
75 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
76 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
77 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
79 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
80 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
81 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
83 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
85 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
86 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
88 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
89 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
90 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
92 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
93 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
95 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
97 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
98 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
102 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
105 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
106 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
108 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
109 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
110 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
112 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
113 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
114 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
116 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
118 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
119 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
121 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
122 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
124 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
125 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
126 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
127 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
128 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
129 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
130 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
131 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
133 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
134 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
136 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
137 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
138 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
139 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
140 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
141 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
142 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
143 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
144 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
145 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
146 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
148 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
149 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
150 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
153 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
155 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
156 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
157 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
158 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
159 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
160 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
161 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
162 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
165 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
166 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
168 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
169 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
171 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
172 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
173 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
174 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
175 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
176 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
177 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
178 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
179 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
180 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
181 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
183 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
185 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
186 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
189 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
190 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
191 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
192 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
193 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
194 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
195 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
196 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
197 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
198 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
199 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
200 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
203 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
205 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
206 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
208 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
209 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
210 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
211 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
212 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
214 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
215 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
217 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
218 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
219 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
220 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
221 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
222 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
223 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
224 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
225 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
226 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
4 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
5 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
7 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
12 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
14 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
15 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
17 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
19 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
22 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
23 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
30 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
39 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
44 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
49 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
53 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
54 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
55 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
56 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
57 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
62 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
64 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
65 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
66 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
69 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
72 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
73 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
77 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
82 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
85 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
88 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
96 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
101 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
106 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
109 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
111 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
115 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
118 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
119 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
126 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
132 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
136 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
138 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
140 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
148 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
149 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
153 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
157 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
158 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
160 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
163 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
165 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
166 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
168 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
169 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
177 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
179 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
181 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
183 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
184 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
194 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
203 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
205 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
211 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
217 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
218 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
220 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
221 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
223 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
224 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
5 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
6 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
8 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
9 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
10 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
12 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
16 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
17 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
18 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
19 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
20 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
21 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
23 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
24 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
25 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
26 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
30 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
32 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
33 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
38 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
40 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
41 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
43 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
44 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
45 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
46 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
47 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
49 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
51 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
52 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
53 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
54 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
55 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
56 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
57 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
58 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
59 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
60 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
62 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
63 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
64 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
65 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
67 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
68 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
69 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
70 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
71 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
72 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
73 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
82 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
83 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
87 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
88 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
89 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
90 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
91 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
92 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
93 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
94 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
95 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
96 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
98 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
99 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
100 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
101 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
102 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
103 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
104 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
105 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
106 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
108 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
110 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
111 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
112 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
115 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
116 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
117 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
118 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
120 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
121 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
123 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
124 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
126 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
127 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
128 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
131 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
132 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
133 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
134 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
136 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
138 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
139 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
140 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
141 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
142 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
143 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
144 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
146 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
147 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
149 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
150 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
151 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
152 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
153 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
155 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
156 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
160 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
161 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
162 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
163 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
165 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
167 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
169 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
173 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
174 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
176 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
177 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
178 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
179 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
180 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
181 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
182 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
183 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
184 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
185 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
187 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
188 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
189 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
194 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
195 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
196 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
197 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
198 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
200 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
203 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
204 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
205 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
206 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
207 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
208 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
209 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
211 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
214 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
217 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
218 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
220 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
222 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
223 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
224 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
226 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Trenčín csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Trenčín pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.