h, 2019 október 14. @ 13:25 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Martin

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dlh 1 : 6 Martin - - -
2 2019.08.13 Str 0 : 1 Martin 3.86 3.94 1.72
3 2019.09.10 Martin 0 : 2 Ružomberok 7.53 5.74 1.25
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)
Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 1 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (5/10)
Második 50% (5/10)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
3 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
4 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
5 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
7 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
9 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
11 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
12 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
14 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
15 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
16 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
18 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
19 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
20 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
23 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
26 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
27 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
30 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
31 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
33 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
34 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
36 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
37 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
38 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
39 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
41 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
42 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
43 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
46 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
47 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
48 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
49 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
50 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
51 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
52 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
54 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
56 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
57 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
59 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
60 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
61 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
62 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
63 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
64 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
65 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
66 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
69 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
70 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
71 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
73 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
74 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
75 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
77 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
78 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
79 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
80 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
81 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
82 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
83 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
85 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
88 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
91 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
92 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
95 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
97 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
98 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
99 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
100 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
101 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
102 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
103 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
104 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
106 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
107 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
108 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
109 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
111 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
112 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
113 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
114 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
115 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
116 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
117 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
118 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
119 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
120 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
122 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
123 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
125 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
126 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
127 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
128 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
129 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
131 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
132 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
133 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
135 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
136 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
137 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
139 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
140 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
142 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
143 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
144 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
146 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
147 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
148 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
149 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
150 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
152 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
153 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
154 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
155 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
156 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
157 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
158 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
159 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
160 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
161 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
162 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
163 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
164 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
165 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
166 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
168 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
169 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
170 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
171 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
172 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
173 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
174 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
175 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
176 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
178 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
179 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
182 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
183 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
184 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
185 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
186 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
187 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
188 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
189 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
190 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
192 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
193 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
194 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
196 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
197 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
198 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
199 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
202 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
203 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
205 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
207 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
208 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
209 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
210 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
212 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
213 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
215 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
216 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
217 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
218 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
219 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
220 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
221 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
223 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
225 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
226 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
11 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
12 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
27 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
29 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
31 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
33 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
37 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
38 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
47 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
53 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
54 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
58 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
60 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
67 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
68 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
74 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
78 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
82 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
83 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
87 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
89 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
90 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
91 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
95 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
97 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
98 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
100 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
107 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
109 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
110 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
114 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
126 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
129 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
130 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
132 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
133 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
138 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
140 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
145 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
146 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
148 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
149 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
150 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
156 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
159 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
162 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
164 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
171 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
173 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
176 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
177 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
193 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
195 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
200 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
201 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
205 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
206 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
208 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
213 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
217 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
220 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
222 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
226 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
2 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
5 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
6 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
9 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
10 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
11 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
12 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
15 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
16 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
17 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
18 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
19 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
21 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
22 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
24 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
25 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
26 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
28 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
29 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
30 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
31 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
32 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
33 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
36 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
37 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
38 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
39 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
40 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
41 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
42 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
45 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
46 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
48 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
49 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
50 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
52 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
57 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
58 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
59 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
64 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
65 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
66 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
67 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
68 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
70 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
71 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
72 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
73 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
75 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
76 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
77 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
78 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
80 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
81 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
84 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
85 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
86 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
88 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
89 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
91 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
92 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
93 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
97 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
98 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
101 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
102 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
104 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
105 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
106 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
107 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
108 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
110 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
111 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
112 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
113 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
114 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
115 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
116 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
119 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
120 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
121 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
122 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
124 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
125 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
126 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
128 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
129 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
130 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
132 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
133 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
137 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
139 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
141 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
143 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
144 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
145 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
146 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
147 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
148 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
149 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
150 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
151 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
152 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
154 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
155 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
156 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
158 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
159 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
163 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
167 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
168 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
169 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
170 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
171 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
172 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
173 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
174 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
175 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
177 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
180 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
182 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
183 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
184 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
185 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
191 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
192 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
195 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
196 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
199 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
200 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
201 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
203 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
204 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
206 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
207 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
208 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
209 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
210 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
213 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
214 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
215 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
216 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
217 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
218 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
219 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
222 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
223 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
224 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
225 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
226 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Martin csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Martin pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.