sze, 2020 április 01. @ 09:27 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Kalinkovo

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.08.04 Kalinkovo 2 : 3 Pezinok PŠC 7.10 4.88 1.36
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 1 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/5)
Második 100% (5/5)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
2 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
3 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
5 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
7 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
9 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
11 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
12 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
14 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
15 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
17 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
18 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
19 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
21 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
26 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
27 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
28 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
29 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
30 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
31 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
32 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
33 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
34 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
36 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
37 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
38 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
39 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
40 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
42 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
43 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
44 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
46 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
47 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
48 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
49 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
50 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
51 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
52 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
54 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
55 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
56 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
57 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
58 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
59 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
60 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
61 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
62 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
63 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
64 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
65 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
66 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
70 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
71 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
73 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
74 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
75 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
76 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
77 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
78 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
79 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
82 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
83 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
84 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
85 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
86 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
87 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
88 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
92 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
94 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
95 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
96 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
98 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
99 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
100 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
101 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
103 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
104 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
106 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
108 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
110 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
111 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
112 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
113 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
114 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
115 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
116 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
117 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
118 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
119 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
121 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
122 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
123 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
124 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
125 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
127 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
128 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
129 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
130 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
131 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
132 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
133 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
135 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
137 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
138 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
139 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
140 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
142 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
143 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
145 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
146 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
148 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
149 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
151 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
152 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
154 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
155 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
156 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
157 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
159 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
160 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
161 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
162 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
163 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
164 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
165 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
166 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
168 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
169 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
171 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
172 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
173 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
174 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
175 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
176 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
177 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
179 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
180 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
182 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
184 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
185 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
186 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
187 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
189 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
190 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
192 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
193 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
194 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
195 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
196 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
198 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
199 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
200 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
201 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
202 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
203 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
204 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
205 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
206 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
207 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
208 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
209 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
210 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
211 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
212 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
213 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
214 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
216 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
217 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
218 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
220 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
221 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
222 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
223 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
224 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
225 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
226 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
8 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
9 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
12 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
16 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
34 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
37 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
40 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
46 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
47 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
49 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
54 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
56 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
60 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
68 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
70 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
81 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
85 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
86 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
92 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
95 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
96 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
97 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
100 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
103 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
108 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
111 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
112 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
122 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
131 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
132 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
134 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
136 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
139 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
140 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
144 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
145 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
147 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
150 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
156 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
157 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
158 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
160 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
161 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
166 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
174 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
177 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
196 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
197 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
202 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
204 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
206 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
207 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
208 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
212 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
213 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
215 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
217 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
222 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
223 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
225 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
4 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
8 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
9 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
10 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
11 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
17 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
18 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
19 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
20 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
22 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
23 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
27 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
28 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
30 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
31 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
34 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
37 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
40 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
41 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
43 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
44 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
45 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
46 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
48 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
49 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
51 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
53 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
56 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
60 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
62 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
67 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
68 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
69 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
70 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
71 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
72 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
73 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
74 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
76 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
79 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
80 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
81 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
82 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
83 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
84 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
86 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
87 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
89 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
91 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
92 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
94 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
95 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
96 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
98 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
100 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
102 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
103 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
104 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
107 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
108 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
109 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
110 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
111 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
113 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
114 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
115 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
116 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
118 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
121 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
122 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
124 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
127 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
129 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
130 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
131 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
132 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
134 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
137 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
139 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
141 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
143 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
144 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
145 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
146 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
147 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
148 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
149 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
150 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
152 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
155 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
157 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
158 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
161 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
163 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
164 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
168 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
169 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
170 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
171 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
174 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
177 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
183 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
184 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
185 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
191 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
192 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
194 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
195 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
196 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
197 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
198 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
199 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
200 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
201 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
202 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
204 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
205 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
207 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
208 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
210 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
213 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
214 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
216 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
217 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
218 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
219 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
220 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
222 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
224 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
225 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Kalinkovo csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Kalinkovo pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.