p, 2020 február 28. @ 06:53 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trnava

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Bánová 2 : 3 Trnava 12.08 8.40 1.13
3 2019.09.11 Kr 0 : 4 Trnava 12.88 8.03 1.12
4 2019.09.24 Dru 0 : 8 Trnava 26.00 17.75 1.02
1/8 2019.10.30 Dunajská Streda 1 : 0 (p) Trnava 2.09 3.34 3.31
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 3.75
Kapott gól/játék 0.75
Gól/játék 4.50
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 75% (3/4) 50% (2/4)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 1 1 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 27.78% (5/18)
Második 66.67% (12/18)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 50% (2/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
2 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
4 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
5 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
6 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
7 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
8 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
9 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
12 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
14 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
16 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
18 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
19 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
20 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
21 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
22 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
23 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
24 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
25 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
26 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
28 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
29 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
30 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
31 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
32 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
33 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
34 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
36 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
38 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
39 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
40 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
41 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
43 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
44 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
45 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
46 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
50 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
51 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
52 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
53 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
54 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
55 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
56 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
57 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
58 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
59 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
61 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
62 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
63 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
64 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
65 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
66 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
67 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
68 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
69 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
71 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
74 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
77 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
79 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
80 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
81 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
82 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
85 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
86 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
87 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
89 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
91 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
92 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
93 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
94 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
95 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
96 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
97 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
99 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
100 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
101 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
103 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
104 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
105 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
106 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
107 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
108 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
109 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
110 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
111 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
112 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
113 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
114 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
115 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
117 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
118 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
119 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
120 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
121 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
122 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
124 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
125 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
126 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
128 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
129 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
130 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
131 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
132 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
133 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
134 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
135 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
136 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
137 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
138 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
140 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
141 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
142 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
143 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
144 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
145 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
146 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
147 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
150 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
151 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
152 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
153 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
154 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
155 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
156 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
157 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
158 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
160 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
161 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
163 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
164 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
165 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
166 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
167 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
168 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
169 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
170 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
171 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
173 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
174 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
175 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
177 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
178 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
179 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
180 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
181 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
182 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
183 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
184 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
187 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
189 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
190 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
191 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
192 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
193 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
194 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
195 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
198 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
199 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
201 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
202 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
203 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
205 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
206 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
207 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
208 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
209 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
211 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
212 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
213 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
215 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
217 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
219 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
220 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
222 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
223 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
224 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
226 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
14 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
16 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
19 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
21 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
23 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
29 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
36 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
37 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
38 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
45 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
50 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
51 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
52 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
57 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
59 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
66 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
67 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
69 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
73 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
76 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
77 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
83 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
92 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
93 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
94 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
96 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
98 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
105 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
110 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
115 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
122 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
124 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
129 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
130 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
132 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
134 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
136 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
139 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
140 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
141 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
147 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
151 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
155 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
157 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
159 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
160 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
161 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
178 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
179 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
184 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
185 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
190 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
192 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
197 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
198 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
202 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
205 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
207 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
209 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
212 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
213 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
217 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
221 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
222 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
2 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
3 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
5 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
6 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
7 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
8 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
10 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
11 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
13 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
14 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
16 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
18 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
19 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
20 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
21 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
22 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
23 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
24 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
25 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
26 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
27 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
29 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
30 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
32 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
33 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
34 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
36 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
42 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
44 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
45 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
49 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
50 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
51 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
52 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
53 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
54 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
55 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
56 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
57 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
58 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
59 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
60 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
61 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
62 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
63 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
65 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
68 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
69 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
71 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
72 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
73 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
75 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
76 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
78 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
82 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
83 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
84 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
85 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
86 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
89 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
90 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
93 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
94 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
95 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
96 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
97 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
98 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
99 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
100 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
101 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
103 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
104 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
105 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
106 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
108 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
110 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
111 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
112 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
114 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
115 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
117 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
118 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
120 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
122 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
124 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
125 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
128 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
129 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
130 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
131 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
132 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
133 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
134 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
135 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
137 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
138 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
139 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
140 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
141 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
143 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
145 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
147 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
152 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
153 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
154 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
155 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
156 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
157 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
158 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
159 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
161 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
162 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
163 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
165 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
167 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
168 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
171 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
174 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
175 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
177 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
179 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
180 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
182 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
183 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
185 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
188 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
189 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
191 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
192 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
193 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
194 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
197 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
198 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
199 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
200 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
202 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
203 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
204 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
206 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
207 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
208 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
209 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
210 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
211 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
212 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
213 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
214 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
217 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
218 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
219 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
221 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
222 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
225 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
226 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Trnava csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Trnava pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.