h, 2019 december 16. @ 04:01 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Snina

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.20 Kamenica nad Cirochou 1 : 0 Snina - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 100% (1/1)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
2 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
3 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
4 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
5 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
6 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
7 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
8 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
9 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
10 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
11 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
13 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
15 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
17 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
19 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
20 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
21 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
22 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
23 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
24 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
25 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
27 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
28 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
29 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
32 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
34 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
35 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
36 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
38 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
39 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
40 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
41 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
42 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
44 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
45 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
46 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
47 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
49 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
50 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
51 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
52 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
53 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
54 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
55 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
56 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
57 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
58 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
59 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
60 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
61 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
62 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
64 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
65 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
66 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
67 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
68 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
69 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
71 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
72 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
73 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
74 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
75 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
76 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
77 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
79 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
80 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
81 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
83 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
85 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
86 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
87 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
88 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
89 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
91 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
92 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
94 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
96 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
97 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
98 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
100 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
101 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
103 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
104 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
107 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
108 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
109 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
110 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
111 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
112 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
113 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
114 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
116 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
117 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
118 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
119 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
120 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
121 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
123 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
124 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
125 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
126 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
127 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
128 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
129 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
131 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
133 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
134 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
135 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
136 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
138 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
139 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
140 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
141 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
142 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
143 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
145 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
146 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
148 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
149 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
150 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
151 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
152 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
153 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
154 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
155 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
156 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
157 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
158 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
160 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
161 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
162 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
163 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
164 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
165 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
166 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
167 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
168 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
169 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
171 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
172 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
173 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
174 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
176 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
179 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
180 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
181 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
182 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
184 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
186 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
187 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
188 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
190 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
191 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
192 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
194 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
196 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
197 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
198 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
201 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
202 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
203 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
204 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
205 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
206 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
208 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
209 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
210 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
211 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
213 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
214 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
215 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
216 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
217 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
218 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
219 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
221 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
222 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
223 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
224 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
226 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
4 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
8 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
11 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
12 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
14 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
19 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
21 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
23 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
27 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
28 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
37 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
38 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
40 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
41 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
42 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
46 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
54 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
55 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
58 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
61 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
69 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
70 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
71 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
73 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
75 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
77 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
82 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
83 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
84 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
85 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
86 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
91 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
93 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
94 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
97 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
100 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
101 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
102 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
103 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
104 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
107 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
117 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
127 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
128 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
130 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
132 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
134 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
135 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
137 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
140 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
142 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
146 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
148 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
149 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
150 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
152 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
158 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
160 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
164 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
166 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
168 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
171 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
172 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
186 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
187 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
189 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
192 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
199 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
200 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
203 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
207 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
209 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
211 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
212 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
213 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
216 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
221 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
223 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
2 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
3 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
5 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
6 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
7 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
8 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
9 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
10 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
12 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
13 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
14 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
15 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
16 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
18 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
19 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
20 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
21 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
22 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
23 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
25 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
26 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
27 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
28 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
30 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
31 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
32 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
34 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
35 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
36 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
37 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
38 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
40 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
41 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
43 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
46 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
47 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
48 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
50 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
52 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
53 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
55 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
58 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
61 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
67 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
69 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
70 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
71 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
72 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
73 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
74 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
75 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
77 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
78 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
80 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
81 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
82 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
84 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
85 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
86 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
87 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
89 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
90 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
91 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
93 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
95 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
96 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
97 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
98 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
99 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
100 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
101 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
102 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
103 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
104 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
106 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
107 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
108 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
109 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
114 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
118 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
119 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
120 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
122 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
123 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
124 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
126 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
127 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
128 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
129 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
130 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
131 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
132 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
134 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
135 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
137 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
139 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
140 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
141 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
142 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
143 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
144 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
145 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
146 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
147 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
149 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
151 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
152 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
154 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
155 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
157 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
160 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
161 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
162 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
163 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
164 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
165 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
167 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
168 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
170 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
171 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
172 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
173 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
175 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
176 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
178 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
179 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
180 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
181 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
184 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
185 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
187 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
189 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
190 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
191 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
192 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
193 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
196 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
197 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
198 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
199 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
200 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
201 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
203 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
204 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
211 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
213 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
214 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
219 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
220 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
221 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
222 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
223 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
224 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
225 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
226 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Snina csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Snina pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.