h, 2019 október 14. @ 13:08 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Poprad

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.28 Stropkov 0 : 2 Poprad 9.29 5.96 1.22
3 2019.09.11 Prešov 0 : 2 Poprad 5.37 4.37 1.48
4 2019.09.25 Spi 0 : 3 Poprad 7.37 5.13 1.32
1/8  2019.10.30 Poprad - : - Banská Bystrica - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 48
Nullára
Nyereség 100% (3/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 100% (3/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 100% (3/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (3/3) 0% (0/3)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
3 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
4 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
5 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
7 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
8 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
9 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
11 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
12 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
14 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
15 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
16 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
17 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
18 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
19 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
20 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
21 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
22 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
24 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
25 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
26 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
27 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
28 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
29 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
30 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
32 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
33 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
34 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
35 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
36 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
37 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
38 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
40 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
41 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
42 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
44 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
45 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
46 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
47 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
48 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
49 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
50 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
51 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
52 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
53 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
54 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
56 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
57 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
58 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
59 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
60 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
62 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
63 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
65 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
66 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
67 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
68 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
70 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
71 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
72 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
73 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
74 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
75 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
76 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
77 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
78 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
79 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
80 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
81 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
83 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
84 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
87 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
88 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
89 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
90 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
91 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
92 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
93 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
94 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
95 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
96 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
97 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
98 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
99 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
100 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
101 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
102 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
103 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
104 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
106 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
107 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
109 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
110 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
111 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
112 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
113 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
114 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
115 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
116 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
117 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
120 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
121 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
122 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
124 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
125 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
126 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
127 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
128 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
129 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
130 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
133 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
134 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
135 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
138 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
139 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
140 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
141 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
142 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
143 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
144 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
145 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
146 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
147 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
149 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
153 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
155 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
156 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
157 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
158 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
159 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
160 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
161 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
162 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
163 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
164 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
166 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
167 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
168 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
169 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
170 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
171 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
172 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
173 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
174 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
175 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
177 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
178 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
179 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
180 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
181 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
182 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
184 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
185 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
186 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
187 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
189 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
190 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
191 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
192 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
193 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
196 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
197 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
198 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
199 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
200 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
201 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
202 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
203 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
204 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
206 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
207 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
208 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
210 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
212 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
213 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
214 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
215 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
216 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
219 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
223 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
224 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
226 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
3 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
10 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
13 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
17 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
19 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
23 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
27 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
29 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
32 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
34 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
36 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
38 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
40 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
48 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
49 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
52 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
53 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
60 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
64 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
68 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
73 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
78 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
79 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
85 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
87 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
95 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
102 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
106 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
109 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
110 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
111 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
112 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
120 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
125 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
126 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
127 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
128 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
137 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
141 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
142 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
145 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
148 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
153 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
162 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
164 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
167 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
174 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
175 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
179 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
183 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
184 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
187 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
196 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
197 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
198 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
200 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
202 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
203 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
205 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
207 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
211 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
212 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
215 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
219 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
221 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
226 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
2 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
5 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
7 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
9 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
10 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
11 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
12 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
13 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
14 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
16 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
17 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
18 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
19 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
20 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
22 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
23 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
25 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
26 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
27 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
28 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
29 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
30 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
32 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
33 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
34 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
35 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
37 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
38 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
41 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
42 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
43 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
44 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
47 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
48 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
49 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
51 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
52 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
53 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
55 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
57 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
58 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
59 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
60 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
61 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
62 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
63 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
64 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
67 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
68 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
69 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
72 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
73 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
75 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
76 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
78 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
79 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
80 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
85 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
88 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
89 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
91 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
93 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
94 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
95 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
96 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
98 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
99 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
100 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
101 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
103 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
104 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
105 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
106 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
108 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
109 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
110 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
111 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
112 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
113 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
114 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
116 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
117 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
119 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
120 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
121 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
123 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
124 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
125 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
126 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
127 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
128 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
129 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
131 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
134 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
136 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
137 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
138 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
139 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
140 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
144 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
145 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
146 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
147 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
149 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
151 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
153 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
154 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
155 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
157 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
159 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
160 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
162 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
164 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
166 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
167 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
168 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
169 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
171 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
172 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
173 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
174 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
175 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
176 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
177 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
178 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
179 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
180 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
183 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
187 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
188 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
189 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
192 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
195 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
196 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
198 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
199 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
200 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
202 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
203 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
204 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
205 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
206 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
207 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
208 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
211 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
213 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
216 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
217 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
219 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
220 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
221 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
222 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
224 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Poprad csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Poprad pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.