k, 2019 július 23. @ 08:46 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Myjava

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1  2019.07.27 - : - Myjava - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0
Vereség 0
Nyerési küszöb
1 gól 0
2 vagy több gól 0
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0 0 0 0
Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 0.00
Nem kapott gólt 0
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0 0
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 0
Második 0
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0 0
Döntetlen 0 0
Elveszitett 0 0

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Fatran Var 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Plevn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
8 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
14 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Lipany 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
16 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
18 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
20 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Dobr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Podlu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Stak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Be 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Stropkov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
30 Hontianske Nemce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Dvory nad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Vr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
36 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
38 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Slovan Brvni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Slovan Vavre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ve 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
45 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Bac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Lieskovec O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
58 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
59 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Demjata 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
61 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Hrocho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Slovan Skalit 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
70 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
72 Slovensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
74 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Predmier 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Selce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Kechnec 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
81 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Radzovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Pata 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Vranov 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
91 Moravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
94 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
97 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
100 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Stre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Komjatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Rev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
109 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Jesensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Zemn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
117 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Stroj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Vinohrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Lov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Iskra Hn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Tatran O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Rud 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
136 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Mlados 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
139 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dubovany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Kol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Salka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Trsten 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Start Hrabu 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
146 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Spi 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
151 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Tatran Turzovka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Medzev 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
159 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
160 Alek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
165 Mokr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Levice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
173 Tatran Kra 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
174 Jelka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
176 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
179 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
181 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
183 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 St. Lubovna 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
189 Likavka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Ladomersk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Kote 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Str 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
196 Se 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ve 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
5 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Lieskovec O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
17 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Dobr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Komjatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Rev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Ladomersk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Predmier 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Alek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Dubovany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Demjata 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
50 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Trsten 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Start Hrabu 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
57 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Stak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Be 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Dvory nad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Jesensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Moravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Vinohrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Plevn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Radzovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
82 Tatran Kra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
83 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
86 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
93 Slovensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Tatran Turzovka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Slovan Brvni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Iskra Hn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Tatran O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Likavka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Se 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
118 Podlu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Stre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Mokr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Kote 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Selce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
141 Levice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Hontianske Nemce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
148 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Zemn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Kol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Salka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Vr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Stroj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Fatran Var 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Jelka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Pata 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Hrocho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
179 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
182 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Vavre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slovan Skalit 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
5 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Lieskovec O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Lipany 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
16 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
17 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Dobr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
21 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Komjatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Rev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
26 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Ladomersk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Str 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
32 Predmier 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Kechnec 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
36 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Alek 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Dubovany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Rud 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
45 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Demjata 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Trsten 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Start Hrabu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Stak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Be 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Dvory nad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Jesensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
64 Moravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
67 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Vinohrad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Plevn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Kme 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Radzovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Vranov 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
79 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 Tatran Kra 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
83 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
86 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Kamenica nad Cirochou 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Slovensk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Tatran Turzovka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
101 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Slovan Brvni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Bac 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Lov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Iskra Hn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Kaln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Tatran O 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Likavka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Se 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Podlu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
121 Stre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Mokr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 St. Lubovna 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
128 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Kote 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Selce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
140 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Levice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Hontianske Nemce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
148 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
149 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Zemn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Mlados 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
152 Kol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Salka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Star 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Stropkov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
158 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Vr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
161 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Stroj 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Fatran Var 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Jelka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
171 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Pata 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Hrocho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
176 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
179 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
182 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Vavre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Slovan Skalit 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
191 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Spi 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
194 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Medzev 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Myjava csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Myjava pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.