sze, 2020 február 26. @ 07:04 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Nové Zámky

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dvory nad 3 : 10 Nové Zámky - - -
2 2019.08.14 Levice 3 : 1 Nové Zámky - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 16
Teljes Teljesitmény grafikon 16
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Rúgott gól/játék 5.50
Kapott gól/játék 3.00
Gól/játék 8.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 23.53% (4/17)
Második 76.47% (13/17)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
3 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
4 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
5 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
6 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
7 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
9 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
10 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
12 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
13 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
16 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
17 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
18 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
19 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
20 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
21 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
22 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
23 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
24 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
25 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
26 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
27 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
28 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
29 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
30 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
31 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
32 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
33 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
34 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
35 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
36 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
38 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
39 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
41 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
42 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
43 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
44 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
45 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
46 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
47 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
48 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
50 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
51 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
52 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
53 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
54 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
55 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
56 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
57 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
58 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
59 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
60 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
61 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
63 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
65 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
67 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
68 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
69 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
70 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
71 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
72 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
73 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
74 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
75 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
76 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
77 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
78 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
79 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
80 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
82 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
83 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
84 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
86 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
87 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
88 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
89 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
90 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
91 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
92 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
94 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
95 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
98 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
99 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
100 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
102 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
103 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
104 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
105 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
107 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
108 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
109 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
110 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
111 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
112 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
114 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
115 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
116 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
117 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
118 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
120 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
121 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
122 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
123 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
124 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
125 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
126 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
127 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
128 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
129 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
130 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
132 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
133 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
134 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
135 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
136 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
137 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
138 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
141 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
142 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
143 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
144 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
145 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
146 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
147 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
148 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
149 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
150 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
151 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
152 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
154 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
155 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
156 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
157 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
158 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
159 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
161 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
162 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
164 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
166 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
168 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
170 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
172 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
173 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
174 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
176 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
177 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
180 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
181 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
182 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
183 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
184 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
185 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
186 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
188 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
189 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
190 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
191 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
192 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
193 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
194 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
195 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
196 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
197 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
199 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
200 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
201 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
202 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
203 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
204 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
206 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
207 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
208 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
209 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
210 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
211 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
213 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
216 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
217 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
218 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
219 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
220 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
221 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
222 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
223 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
224 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
225 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
226 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
2 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
6 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
8 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
13 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
15 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
17 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
25 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
26 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
28 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
31 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
33 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
34 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
35 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
37 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
39 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
40 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
41 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
45 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
46 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
48 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
51 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
54 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
55 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
57 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
58 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
60 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
62 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
67 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
69 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
70 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
71 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
75 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
77 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
83 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
84 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
85 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
87 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
90 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
91 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
97 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
102 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
104 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
111 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
112 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
115 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
117 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
118 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
125 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
126 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
128 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
131 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
134 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
136 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
138 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
139 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
143 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
148 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
151 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
154 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
163 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
165 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
166 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
169 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
179 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
180 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
184 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
185 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
190 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
198 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
203 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
204 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
205 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
206 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
208 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
209 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
210 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
217 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
219 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
223 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
224 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
226 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
2 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
3 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
4 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
5 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
6 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
7 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
9 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
11 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
14 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
15 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
16 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
17 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
18 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
23 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
24 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
26 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
28 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
29 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
30 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
31 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
32 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
33 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
34 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
35 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
37 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
39 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
40 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
41 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
44 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
45 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
46 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
47 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
48 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
49 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
50 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
51 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
52 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
53 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
54 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
55 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
56 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
57 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
58 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
59 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
60 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
61 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
62 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
63 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
64 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
67 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
68 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
69 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
71 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
72 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
74 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
75 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
76 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
77 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
79 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
82 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
83 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
85 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
86 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
87 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
88 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
89 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
91 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
92 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
94 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
96 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
97 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
98 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
99 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
100 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
101 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
102 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
103 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
104 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
106 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
107 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
108 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
109 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
113 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
115 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
117 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
118 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
119 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
122 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
124 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
125 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
126 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
127 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
129 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
130 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
131 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
132 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
135 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
136 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
137 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
138 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
139 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
142 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
144 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
146 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
147 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
148 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
150 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
151 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
152 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
154 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
157 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
158 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
160 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
161 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
162 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
163 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
164 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
165 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
167 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
168 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
169 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
171 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
172 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
174 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
175 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
176 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
177 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
179 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
181 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
182 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
183 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
186 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
190 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
192 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
196 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
199 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
200 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
202 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
203 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
204 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
205 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
207 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
208 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
209 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
210 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
211 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
212 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
215 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
216 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
217 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
218 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
219 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
220 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
221 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
222 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
223 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
224 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
226 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Nové Zámky csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Nové Zámky pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.