h, 2019 október 14. @ 12:59 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Trenčianske Stankovce

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Spartak Kva 0 : 2 Trenčianske Stankovce - - -
2 2019.08.14 Trenčianske Stankovce 3 : 0 - - -
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 33.33% (1/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 1.67
Kapott gól/játék 0.67
Gól/játék 2.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 2 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 71.43% (5/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
2 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
3 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
4 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
7 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
9 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
10 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
11 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
12 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
14 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
15 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
16 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
17 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
19 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
20 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
21 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
22 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
23 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
24 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
25 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
26 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
27 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
28 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
29 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
30 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
31 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
32 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
33 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
34 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
35 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
37 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
38 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
39 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
40 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
41 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
42 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
44 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
45 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
46 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
47 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
48 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
49 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
52 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
53 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
54 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
55 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
56 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
57 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
58 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
59 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
60 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
61 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
62 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
65 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
66 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
69 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
70 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
71 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
75 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
78 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
80 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
81 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
82 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
83 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
87 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
88 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
89 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
91 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
93 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
94 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
95 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
96 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
97 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
98 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
99 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
100 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
101 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
102 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
104 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
105 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
106 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
107 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
109 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
110 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
111 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
112 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
114 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
115 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
116 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
118 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
119 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
120 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
121 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
122 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
123 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
125 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
126 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
127 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
128 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
129 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
130 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
131 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
132 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
133 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
134 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
136 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
137 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
138 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
139 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
140 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
142 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
143 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
144 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
145 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
146 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
147 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
148 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
149 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
150 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
151 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
152 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
153 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
154 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
155 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
156 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
157 Bardejov 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
158 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
159 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
161 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
162 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
165 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
166 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
167 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
168 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
169 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
170 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
171 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
172 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
173 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
174 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
175 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
176 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
178 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
179 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
180 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
181 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
182 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
183 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
184 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
186 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
189 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
190 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
191 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
192 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
193 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
194 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
195 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
196 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
197 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
199 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
200 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
201 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
203 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
204 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
205 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
206 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
208 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
209 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
210 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
212 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
213 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
215 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
216 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
217 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
218 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
219 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
220 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
222 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
223 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
224 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
226 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
10 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
14 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
17 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
22 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
23 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
24 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
33 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
39 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
45 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
50 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
51 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
52 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
53 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
58 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
67 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
68 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
69 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
73 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
74 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
75 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
76 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
79 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
82 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
83 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
92 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
95 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
96 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
99 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
106 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
108 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
112 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
114 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
115 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
117 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
118 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
123 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
124 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
125 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
129 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
130 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
131 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
133 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
135 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
140 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
141 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
142 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
144 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
148 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
149 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
151 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
154 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
155 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
158 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
159 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
160 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
161 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
162 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
166 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
179 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
181 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
185 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
187 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
190 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
192 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
193 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
198 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
199 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
202 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
203 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
205 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
207 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
209 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
210 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
213 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
222 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
223 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
2 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
3 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
4 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
6 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
7 Liptovský Mikuláš 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
8 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
9 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
10 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
11 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
13 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
14 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
15 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
16 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
17 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
18 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
20 Zlaté Moravce 3 3 0 0 11:1 +10 0 0 3 +3
21 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
22 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
23 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
25 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Banská Bystrica 3 3 0 0 15:3 +12 0 0 3 +3
27 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
28 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
30 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
31 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
33 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
34 Senica SH 3 3 0 0 8:0 +8 0 2 1 +3
35 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
39 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
43 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
44 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
45 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
47 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
49 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
50 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
51 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
52 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
53 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
54 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
55 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
56 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
57 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
58 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
59 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
60 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
61 Žilina 3 3 0 0 8:2 +6 0 1 2 +3
62 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
63 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
64 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
66 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
67 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
69 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
70 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
71 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
72 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
73 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
74 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
75 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
76 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Bardejov 2 1 1 0 6:2 +4 0 0 2 =1
78 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
79 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
82 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
83 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
84 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
85 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
86 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
89 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
90 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
93 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
95 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
96 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
97 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
98 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
99 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
100 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
104 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
105 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
106 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
107 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
108 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
109 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
110 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
112 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
113 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
114 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
115 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
116 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
117 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
118 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
123 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
126 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
128 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
129 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
130 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
131 Ružomberok 3 3 0 0 14:2 +12 0 1 2 +3
132 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
134 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
135 Skalica MFK 3 3 0 0 13:2 +11 0 0 3 +3
136 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
137 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
139 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
140 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
141 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
142 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
144 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
145 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
147 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
150 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
152 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
153 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
154 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
155 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
156 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
157 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
158 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
159 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
160 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
162 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
163 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
165 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
166 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
167 Artmedia Bratislava 3 3 0 0 13:1 +12 0 0 3 +3
168 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
170 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
171 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
172 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
174 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
175 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
176 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 17:1 +16 0 0 3 +3
178 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
180 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
181 Trnava 3 3 0 0 15:2 +13 0 0 3 +3
182 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
184 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
185 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
186 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
187 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
188 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
189 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
191 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
192 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
193 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
194 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
197 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
198 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
199 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
200 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
201 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
202 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
203 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
204 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
206 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
207 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
208 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
209 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
210 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
211 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
212 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
213 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
214 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Slovan Bratislava 2 2 0 0 11:0 +11 0 0 2 +2
218 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
220 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
221 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
223 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
225 Nitra 3 3 0 0 16:2 +14 0 1 2 +3
226 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Trenčianske Stankovce csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Trenčianske Stankovce pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.