h, 2020 február 24. @ 11:34 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

St. Lubovna

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.21 Tatran 0 : 4 St. Lubovna 2.95 4.50 1.85
2 2019.08.14 Start Hrabu 1 : 3 St. Lubovna 3.66 5.12 1.61
3 2019.09.18 St. Lubovna 2 : 3 Žilina 27.00 18.00 1.01
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 28
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 0% (0/3)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 100% (2/2) 0% (0/2)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3)
Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 4.33
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (2/2) 50% (1/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 2 1 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 30.77% (4/13)
Második 69.23% (9/13)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
2 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
3 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
4 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
6 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
7 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
8 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
9 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
10 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
11 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
13 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
14 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
15 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
16 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
17 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
19 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
20 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
21 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
22 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
23 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
24 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
26 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
27 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
28 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
29 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
30 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
31 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
35 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
36 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
37 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
39 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
41 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
42 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
45 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
46 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
47 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
48 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
49 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
50 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
51 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
52 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
53 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
54 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
56 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
57 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
58 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
60 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
61 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
62 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
63 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
64 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
65 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
66 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
68 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
69 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
70 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
71 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
72 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
73 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
75 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
76 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
77 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
78 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
79 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
80 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
81 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
82 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
83 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
86 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
87 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
88 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
89 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
90 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
91 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
92 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
93 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
95 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
96 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
97 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
99 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
101 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
102 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
103 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
104 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
105 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
108 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
109 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
110 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
111 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
112 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
113 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
114 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
115 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
116 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
119 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
120 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
121 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
122 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
123 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
124 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
125 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
126 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
127 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
128 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
129 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
130 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
131 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
132 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
133 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
134 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
135 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
136 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
137 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
138 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
139 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
140 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
141 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
142 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
143 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
144 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
145 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
146 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
147 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
148 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
149 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
150 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
151 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
152 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
154 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
155 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
156 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
157 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
158 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
160 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
161 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
162 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
163 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
164 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
165 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
166 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
167 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
168 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
169 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
170 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
172 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
174 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
175 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
177 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
178 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
179 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
180 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
181 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
182 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
184 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
186 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
187 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
188 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
189 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
190 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
191 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
192 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
193 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
195 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
196 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
197 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
200 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
201 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
202 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
203 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
204 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
205 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
206 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
208 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
209 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
210 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
211 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
213 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
215 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
219 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
220 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
221 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
222 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
223 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
224 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
225 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
2 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
3 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
4 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
5 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
12 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
14 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
15 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
21 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
23 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
26 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
28 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
31 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
32 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
36 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
38 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
39 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
42 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
44 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
45 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
53 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
56 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
57 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
59 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
60 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
62 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
63 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
68 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
69 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
70 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
71 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
73 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
75 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
80 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
82 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
83 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
84 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
91 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
96 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
98 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
100 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
107 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
109 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
110 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
112 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
114 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
115 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
117 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
119 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
122 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
126 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
127 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
128 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
130 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
131 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
132 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
133 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
135 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
140 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
141 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
142 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
143 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
145 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
147 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
155 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
162 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
168 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
171 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
173 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
174 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
175 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
176 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
179 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
180 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
181 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
183 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
184 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
188 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
190 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
193 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
198 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
200 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
201 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
204 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
206 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
209 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
212 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
218 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
220 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
221 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
222 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
225 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
2 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
3 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
5 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
6 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
7 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
8 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
9 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
10 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
11 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
14 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
15 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
16 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
18 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
19 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
21 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
22 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
23 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
25 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
27 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
28 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
30 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
31 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
32 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
33 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
35 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
36 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
37 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
38 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
39 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
41 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
42 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
43 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
44 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
46 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
47 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
49 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
52 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
55 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
56 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
59 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
62 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
64 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
66 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
67 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
68 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
69 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
70 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
71 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
72 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
73 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
75 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
76 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
77 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
78 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
79 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
80 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
81 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
82 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
83 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
85 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
86 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
87 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
89 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
90 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
91 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
93 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
94 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
95 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
96 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
97 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
98 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
100 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
102 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
103 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
104 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
106 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
107 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
108 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
109 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
110 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
111 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
112 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
114 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
115 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
116 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
117 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
118 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
119 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
121 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
122 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
123 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
124 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
125 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
127 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
128 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
131 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
132 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
134 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
135 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
137 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
138 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
140 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
142 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
144 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
145 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
146 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
147 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
148 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
149 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
150 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
151 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
152 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
153 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
154 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
158 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
159 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
160 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
161 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
163 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
164 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
166 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
167 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
170 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
171 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
172 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
173 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
175 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
176 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
177 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
179 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
180 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
181 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
183 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
184 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
185 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
186 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
187 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
188 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
189 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
190 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
191 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
192 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
193 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
194 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
195 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
196 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
198 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
199 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
200 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
201 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
203 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
206 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
209 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
210 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
211 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
212 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
213 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
215 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
216 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
217 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
218 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
219 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
220 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
221 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
222 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
223 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
226 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) St. Lubovna csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted St. Lubovna pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.