p, 2020 április 03. @ 13:09 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Liptovský Mikuláš

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 N 1 : 6 Liptovský Mikuláš 9.30 6.90 1.21
3 2019.09.10 Predmier 1 : 2 Liptovský Mikuláš 11.38 10.29 1.09
4 2019.09.25 Dru 1 : 7 Liptovský Mikuláš 15.83 10.27 1.08
1/8 2019.10.30 Nitra 3 : 2 Liptovský Mikuláš 1.76 3.85 3.77
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36
Nullára
Nyereség 0% (0/4)
Vereség 0% (0/4)
Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 25% (1/4) 75% (3/4)
Rúgott gól/játék 4.25
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 5.75
Nem kapott gólt 0% (0/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (4/4) 100% (4/4)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 1 2

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 47.83% (11/23)
Második 52.17% (12/23)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 75% (3/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 0% (0/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
2 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
3 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
4 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
5 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
6 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
7 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
9 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
10 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
11 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
12 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
13 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
14 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
15 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
16 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
17 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
18 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
19 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
22 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
24 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
25 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
26 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
27 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
29 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
31 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
32 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
33 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
34 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
36 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
37 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
38 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
39 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
42 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
44 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
45 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
46 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
47 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
48 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
49 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
50 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
53 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
56 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
57 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
59 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
60 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
61 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
62 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
63 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
64 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
66 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
67 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
68 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
69 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
70 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
73 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
74 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
75 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
76 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
77 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
79 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
80 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
81 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
82 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
83 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
84 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
85 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
86 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
87 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
88 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
89 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
91 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
92 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
93 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
94 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
95 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
96 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
97 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
98 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
99 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
100 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
101 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
102 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
103 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
104 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
105 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
107 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
108 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
109 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
111 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
112 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
113 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
115 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
116 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
117 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
118 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
119 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
120 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
121 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
122 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
123 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
124 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
125 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
128 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
129 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
130 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
132 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
133 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
134 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
135 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
136 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
137 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
138 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
139 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
140 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
141 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
142 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
144 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
145 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
147 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
148 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
149 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
150 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
151 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
152 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
153 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
154 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
155 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
156 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
158 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
159 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
160 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
161 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
162 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
163 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
165 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
166 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
167 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
168 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
169 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
170 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
171 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
172 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
173 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
176 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
177 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
178 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
179 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
180 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
181 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
182 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
183 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
184 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
185 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
188 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
189 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
190 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
191 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
192 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
194 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
195 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
197 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
198 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
199 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
200 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
201 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
202 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
203 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
204 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
205 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
206 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
207 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
208 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
209 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
210 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
211 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
213 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
214 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
215 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
216 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
217 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
218 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
219 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
220 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
221 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
223 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
224 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
226 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
5 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
8 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
9 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
13 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
14 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
15 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
17 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
22 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
25 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
26 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
31 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
35 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
37 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
41 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
45 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
51 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
54 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
55 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
56 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
59 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
64 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
68 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
70 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
72 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
73 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
76 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
77 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
82 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
84 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
85 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
86 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
87 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
90 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
92 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
93 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
94 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
95 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
96 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
97 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
98 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
101 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
103 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
104 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
107 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
110 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
113 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
114 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
121 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
125 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
127 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
129 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
138 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
139 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
143 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
145 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
149 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
150 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
151 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
157 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
158 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
159 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
163 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
164 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
166 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
167 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
168 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
169 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
170 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
172 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
176 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
182 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
183 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
185 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
186 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
188 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
189 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
190 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
192 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
193 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
197 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
201 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
205 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
207 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
209 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
215 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
217 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
219 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
223 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
224 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
225 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
2 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
3 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
4 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
5 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
6 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
7 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
8 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
9 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
10 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
11 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
12 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
14 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
15 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
16 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
17 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
18 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
21 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
22 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
25 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
26 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
27 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
29 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
30 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
31 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
32 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
33 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
34 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
35 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
36 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
37 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
39 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
42 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
43 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
46 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
47 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
49 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
50 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
51 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
52 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
53 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
55 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
56 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
57 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
58 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
59 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
61 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
62 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
64 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
65 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
67 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
68 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
70 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
71 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
73 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
74 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
76 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
77 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
78 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
80 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
82 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
83 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
84 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
85 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
87 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
88 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
89 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
90 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
91 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
92 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
93 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
95 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
96 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
97 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
98 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
99 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
100 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
101 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
104 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
105 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
107 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
108 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
110 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
112 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
113 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
116 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
117 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
119 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
120 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
121 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
122 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
123 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
124 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
125 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
126 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
127 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
128 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
129 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
132 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
133 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
135 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
136 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
137 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
139 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
140 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
141 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
143 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
145 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
148 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
149 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
150 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
151 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
152 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
153 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
154 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
155 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
158 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
159 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
160 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
161 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
162 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
163 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
164 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
165 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
166 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
167 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
168 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
169 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
170 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
171 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
172 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
173 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
176 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
177 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
178 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
179 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
180 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
181 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
182 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
183 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
187 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
188 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
189 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
190 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
192 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
193 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
194 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
195 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
196 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
197 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
199 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
201 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
202 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
203 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
204 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
205 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
206 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
207 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
208 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
210 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
211 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
213 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
215 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
216 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
218 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
219 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
221 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
223 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
224 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
225 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2

Ez az oldal tartalmazza a(z) Liptovský Mikuláš csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Liptovský Mikuláš pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.