k, 2020 február 25. @ 09:50 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Nové Mesto

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 B 0 : 3 Nové Mesto - - -
2 2019.08.13 Nové Mesto 2 : 1 Dubnica 7.58 4.69 1.33
3 2019.09.18 Trenčianske Stankovce 0 : 2 Nové Mesto 3.86 4.30 1.66
4 2019.09.25 Nové Mesto 0 : 4 Žilina 18.83 10.42 1.06
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 33
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)
Nyerési küszöb
1 gól 25% (1/4)
2 vagy több gól 50% (2/4)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 25% (1/4) 75% (3/4) 50% (2/4) 50% (2/4)
Rúgott gól/játék 1.75
Kapott gól/játék 1.25
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 50% (2/4)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 50% (1/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (2/2) 0% (0/2)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 1 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1
Gólok száma félidőkben
Első 50% (6/12)
Második 50% (6/12)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
2 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
3 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
4 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
5 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
6 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
7 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
8 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
9 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
10 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
11 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
12 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
13 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
14 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
15 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
16 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
17 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
18 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
20 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
21 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
22 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
23 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
24 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
25 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
27 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
28 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
29 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
33 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
34 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
35 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
36 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
37 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
38 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
40 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
41 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
42 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
43 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
44 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
46 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
47 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
48 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
49 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
50 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
51 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
52 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
53 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
54 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
55 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
57 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
58 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
60 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
61 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
63 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
64 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
65 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
66 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
67 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
68 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
69 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
70 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
71 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
72 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
73 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
75 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
76 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
77 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
78 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
79 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
81 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
82 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
83 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
84 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
85 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
86 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
87 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
88 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
89 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
90 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
91 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
92 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
93 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
94 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
95 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
96 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
97 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
99 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
101 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
105 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
106 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
107 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
109 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
110 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
111 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
112 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
114 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
117 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
118 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
119 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
120 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
121 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
122 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
123 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
124 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
125 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
126 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
127 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
128 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
129 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
131 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
132 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
133 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
134 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
135 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
136 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
138 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
139 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
140 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
142 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
143 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
144 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
145 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
146 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
147 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
148 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
149 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
151 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
152 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
153 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
154 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
155 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
156 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
157 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
158 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
159 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
160 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
162 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
163 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
164 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
165 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
167 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
168 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
169 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
170 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
171 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
172 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
173 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
174 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
175 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
176 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
178 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
180 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
181 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
182 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
183 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
184 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
185 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
186 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
187 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
188 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
189 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
190 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
192 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
193 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
194 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
196 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
197 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
198 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
201 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
202 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
203 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
204 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
205 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
206 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
207 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
208 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
209 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
210 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
211 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
212 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
213 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
214 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
215 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
216 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
217 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
219 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
220 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
221 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
222 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
223 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
224 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
225 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
2 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
6 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
8 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
10 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
12 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
13 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
14 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
16 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
18 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
20 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
21 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
22 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
26 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
27 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
28 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
30 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
31 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
32 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
33 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
34 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
35 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
36 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
38 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
44 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
46 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
48 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
52 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
56 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
58 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
60 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
61 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
64 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
68 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
70 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
71 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
74 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
77 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
78 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
79 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
80 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
81 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
85 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
86 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
89 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
90 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
92 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
96 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
100 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
101 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
102 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
104 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
105 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
107 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
112 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
113 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
115 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
116 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
123 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
127 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
129 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
134 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
137 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
141 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
143 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
144 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
146 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
148 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
149 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
151 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
153 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
154 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
155 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
157 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
159 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
161 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
163 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
164 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
165 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
166 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
168 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
169 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
173 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
177 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
179 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
182 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
184 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
195 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
196 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
197 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
200 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
205 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
208 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
209 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
210 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
214 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
215 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
218 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
220 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
222 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
226 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
2 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
3 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
4 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
5 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
6 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
7 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
8 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
10 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
11 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
12 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
13 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
15 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
16 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
18 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
19 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
20 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
21 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
22 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
23 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
25 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
27 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
28 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
34 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
35 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
36 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
37 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
38 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
39 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
41 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
45 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
46 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
47 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
48 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
49 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
51 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
52 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
53 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
54 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
55 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
57 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
59 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
60 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
61 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
62 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
64 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
65 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
67 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
68 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
69 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
70 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
71 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
72 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
73 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
74 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
75 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
76 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
77 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
78 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
79 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
81 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
82 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
84 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
85 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
86 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
87 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
88 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
90 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
92 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
93 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
94 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
96 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
97 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
98 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
99 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
100 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
101 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
104 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
105 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
106 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
107 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
108 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
110 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
111 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
113 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
114 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
115 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
116 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
118 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
119 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
120 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
121 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
122 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
123 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
124 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
126 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
127 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
128 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
129 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
130 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
131 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
133 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
134 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
135 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
136 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
137 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
140 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
141 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
144 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
146 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
148 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
150 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
152 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
153 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
154 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
155 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
156 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
157 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
158 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
159 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
160 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
161 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
162 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
163 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
164 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
167 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
168 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
169 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
171 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
172 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
175 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
177 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
178 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
179 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
180 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
181 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
182 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
183 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
184 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
185 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
187 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
188 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
189 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
190 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
192 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
193 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
194 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
195 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
196 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
197 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
198 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
199 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
200 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
202 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
203 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
204 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
205 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
206 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
207 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
208 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
209 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
211 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
212 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
213 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
214 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
216 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
218 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
219 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
220 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
221 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
222 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
223 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Nové Mesto csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Nové Mesto pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.