p, 2020 július 03. @ 15:52 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Vrbové

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.27 Dru 2 : 1 Vrbové - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 66.67% (2/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
2 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
4 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
5 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
6 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
7 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
8 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
9 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
11 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
12 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
13 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
14 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
15 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
16 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
17 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
18 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
19 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
20 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
21 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
23 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
24 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
25 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
26 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
27 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
28 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
29 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
30 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
31 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
32 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
33 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
35 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
36 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
37 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
38 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
39 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
40 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
41 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
42 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
43 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
45 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
46 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
47 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
48 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
49 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
50 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
52 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
53 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
55 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
57 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
60 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
61 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
62 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
63 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
64 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
65 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
66 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
67 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
68 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
69 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
70 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
71 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
72 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
73 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
74 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
75 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
76 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
77 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
78 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
79 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
80 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
81 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
82 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
84 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
85 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
86 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
87 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
88 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
89 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
90 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
92 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
93 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
94 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
96 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
97 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
98 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
99 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
100 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
101 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
102 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
103 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
104 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
105 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
106 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
107 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
109 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
110 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
111 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
112 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
113 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
114 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
115 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
116 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
118 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
120 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
121 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
122 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
123 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
124 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
125 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
126 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
127 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
128 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
129 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
132 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
133 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
134 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
135 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
136 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
137 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
138 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
139 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
140 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
141 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
142 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
143 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
144 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
145 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
146 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
147 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
148 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
149 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
150 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
151 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
152 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
153 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
154 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
155 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
156 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
157 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
158 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
159 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
160 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
161 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
162 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
163 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
164 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
165 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
166 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
167 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
168 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
169 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
170 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
172 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
173 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
175 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
176 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
177 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
179 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
180 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
181 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
182 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
184 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
185 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
187 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
188 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
190 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
191 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
192 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
193 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
194 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
195 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
196 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
197 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
198 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
199 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
200 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
201 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
202 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
203 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
204 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
207 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
208 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
209 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
210 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
211 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
214 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
215 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
216 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
217 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
218 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
219 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
220 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
221 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
222 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
223 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
224 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
225 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
226 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
3 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
5 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
6 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
8 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
14 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
15 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
19 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
21 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
24 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
25 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
27 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
28 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
29 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
34 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
35 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
36 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
37 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
39 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
42 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
43 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
44 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
45 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
46 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
47 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
48 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
50 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
51 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
52 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
53 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
62 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
66 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
68 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
71 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
78 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
81 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
82 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
86 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
87 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
90 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
91 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
92 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
93 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
94 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
100 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
101 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
102 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
104 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
105 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
106 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
107 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
108 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
110 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
111 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
114 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
116 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
118 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
120 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
123 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
124 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
129 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
130 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
131 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
134 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
135 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
138 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
142 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
147 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
150 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
155 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
156 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
159 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
161 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
167 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
168 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
169 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
170 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
171 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
174 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
175 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
176 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
177 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
178 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
179 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
182 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
183 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
187 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
194 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
195 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
198 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
199 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
200 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
202 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
207 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
209 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
212 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
213 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
214 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
217 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
219 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
223 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
224 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
225 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
226 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
2 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
3 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
4 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
6 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
7 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
8 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
10 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
12 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
13 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
14 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
16 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
18 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
19 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
20 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
22 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
23 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
24 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
25 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
26 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
27 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
28 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
30 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
31 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
32 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
33 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
35 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
36 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
38 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
39 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
42 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
44 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
45 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
47 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
49 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
51 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
52 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
53 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
54 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
59 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
60 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
61 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
62 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
63 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
64 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
65 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
66 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
67 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
68 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
69 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
71 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
72 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
73 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
74 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
75 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
76 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
79 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
80 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
81 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
82 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
83 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
85 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
86 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
87 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
89 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
90 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
91 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
92 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
95 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
96 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
98 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
99 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
100 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
101 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
104 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
105 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
106 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
108 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
109 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
111 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
112 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
113 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
114 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
115 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
116 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
118 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
120 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
121 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
122 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
123 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
127 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
128 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
131 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
132 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
133 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
134 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
135 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
136 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
137 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
138 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
141 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
144 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
145 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
147 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
148 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
150 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
151 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
153 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
154 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
156 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
157 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
158 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
160 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
161 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
167 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
168 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
169 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
170 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
171 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
172 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
173 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
175 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
176 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
177 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
178 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
179 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
180 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
181 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
182 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
183 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
184 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
185 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
187 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
190 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
191 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
193 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
195 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
196 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
197 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
198 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
199 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
200 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
201 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
202 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
203 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
204 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
205 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
206 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
208 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
209 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
210 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
211 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
212 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
213 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
214 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
215 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
216 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
217 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
218 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
219 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
221 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
222 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
223 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
225 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
226 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1

Ez az oldal tartalmazza a(z) Vrbové csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Vrbové pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.