k, 2020 július 07. @ 00:45 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Rača

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Pezinok PŠC 2 : 1 (p) Rača 4.44 4.14 1.60
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 0 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (1/3)
Második 33.33% (1/3)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
3 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
5 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
6 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
7 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
8 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
9 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
11 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
12 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
15 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
16 Ružomberok 7 6 1 0 22:4 +18 0 3 4 +1
17 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
18 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
19 Zlaté Moravce 7 5 0 2 15:8 +7 0 2 5 -2
20 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
22 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
23 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
25 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
26 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
27 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
28 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
29 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
30 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
31 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
32 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
33 Dunajská Streda 7 5 1 1 11:4 +7 0 5 2 -1
34 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
36 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
37 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
40 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
42 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
43 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
44 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
45 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
46 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
47 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
48 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
49 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
51 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
52 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
53 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
54 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
55 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
56 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
57 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
58 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
59 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
60 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
61 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
62 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
63 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
64 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
65 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
68 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
69 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
70 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
71 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
72 Slovan Bratislava 7 7 0 0 27:5 +22 0 2 5 +7
73 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
74 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
76 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
78 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
79 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
80 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
81 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
82 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
83 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
84 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
86 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
87 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
88 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
89 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
90 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
92 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
94 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
95 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
96 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
98 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
99 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
101 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
102 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
103 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
104 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
106 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
107 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
108 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
109 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
110 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
111 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
113 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
114 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
115 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
116 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
117 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
118 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
119 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
120 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
121 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
122 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
123 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
124 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
125 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
126 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
128 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
129 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
130 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
132 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
133 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
134 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
135 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
137 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
138 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
139 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
140 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
141 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
143 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
144 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
145 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
146 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
148 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
149 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
150 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
152 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
153 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
154 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
155 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
156 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
157 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
158 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
159 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
160 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
161 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
162 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
163 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
165 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
168 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
169 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
170 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
171 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
172 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
173 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
174 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
175 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
176 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
177 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
178 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
180 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
182 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
183 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
186 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
188 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
189 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
190 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
191 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
192 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
193 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
194 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
195 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
196 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
197 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
198 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
199 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
200 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
201 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
202 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
203 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
204 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
205 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
206 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
207 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
208 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
209 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
210 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
211 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
212 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
213 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
215 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
216 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
217 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
218 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
219 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
220 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
221 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
222 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
223 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
224 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
225 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
226 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
2 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
3 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
5 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
7 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
8 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
14 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
23 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
30 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
31 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
35 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
38 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
39 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
40 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
41 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
42 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
47 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
50 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
54 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
55 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
56 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
58 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
59 Slovan Bratislava 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
60 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
68 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
73 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
74 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
81 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
85 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Zlaté Moravce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
89 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
92 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
93 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
96 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
98 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
102 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
104 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
105 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
106 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
108 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
113 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
114 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
115 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
118 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
126 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
127 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
133 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
134 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
135 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
137 Dunajská Streda 3 2 1 0 4:0 +4 0 3 0 =1
138 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
141 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
142 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
143 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
145 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
148 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
149 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
150 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
151 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
152 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
153 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
155 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
163 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
164 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
165 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
166 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
169 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
170 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
180 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
186 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
191 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
194 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
195 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
197 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Ružomberok 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
199 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
202 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
204 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
205 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
206 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
209 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
211 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
213 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
215 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
217 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
220 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
223 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
224 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
225 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
2 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
3 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
4 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
6 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
7 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
8 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
9 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
10 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
11 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
14 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
15 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
16 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
17 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
18 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
20 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
21 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
22 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
24 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
26 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
27 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
28 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
30 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
31 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
34 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
35 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
37 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
38 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
39 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
40 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
41 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
42 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
43 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
44 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
45 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
47 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
48 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
50 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
51 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
52 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
53 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
54 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
55 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
56 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
57 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
58 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Slovan Bratislava 5 5 0 0 22:4 +18 0 1 4 +5
60 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
62 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
63 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
66 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
67 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
68 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
69 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
70 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
71 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
72 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
75 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
76 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
78 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
79 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
81 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
82 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
84 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
85 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
86 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
88 Zlaté Moravce 6 5 0 0 17:6 +11 0 1 5 -1
89 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
90 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
91 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
92 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
93 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
94 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
95 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
96 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
97 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
98 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
99 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
100 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
101 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
102 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
103 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
104 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
105 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
106 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
108 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
109 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
110 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
111 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
115 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
118 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
119 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
123 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
124 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
126 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
127 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
128 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
129 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
130 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
131 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
132 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
133 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
134 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
135 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
136 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
137 Dunajská Streda 4 3 0 0 8:3 +5 0 2 2 -1
138 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
139 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
140 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
141 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
142 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
144 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
146 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
148 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
149 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
150 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
151 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
152 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
153 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
157 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
160 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
161 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
163 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
164 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
165 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
166 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
167 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
169 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
171 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
174 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
177 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
180 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
184 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
185 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
186 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
189 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
191 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
192 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
193 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
194 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
197 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Ružomberok 6 5 1 0 19:4 +15 0 3 3 =1
199 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
200 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
201 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
202 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
204 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
205 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
206 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
207 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
209 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
210 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
211 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
212 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
213 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
214 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
216 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
217 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
218 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
220 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
221 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
222 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
224 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
225 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Rača csapat statisztikáit Cup bajnokság 2019/2020 szezonjából. Megtekintheted Rača pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.