h, 2020 augusztus 10. @ 17:14 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Velký Lapáš

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021 |



Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.02 Ivanka pri Nitre 0 : 7 Velký Lapáš - - -
2  2020.08.19 Velký Lapáš - : - Dubnica - - -
  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)
Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)
  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Rúgott gól/játék 7.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 7.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)
  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)
Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0
Gólok száma félidőkben
Első 71.43% (5/7)
Második 28.57% (2/7)
  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
3 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
5 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
6 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
9 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
11 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
13 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
14 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
15 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
16 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
17 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
18 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
19 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
20 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
21 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
22 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
23 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
24 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
25 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
26 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
27 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
28 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
29 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
35 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
40 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
41 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
42 Bel 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
43 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
45 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
47 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
49 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
51 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
52 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
54 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
55 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
57 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
58 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
60 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
62 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
63 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
64 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
65 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
66 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
67 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
69 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
70 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
71 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
72 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
74 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
75 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
76 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
77 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
78 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
79 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
80 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
83 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
85 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
86 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
87 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
88 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
89 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
90 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
91 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
92 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
94 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
95 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
97 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
98 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
100 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
101 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
102 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
103 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
104 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
105 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
106 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
107 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
109 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
110 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
111 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
112 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
115 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
116 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
117 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
118 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
119 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
120 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
121 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
125 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
126 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
127 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
128 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
131 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
132 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
134 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
135 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
136 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
138 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
140 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
141 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
143 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
145 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
146 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
147 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
148 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
150 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
151 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
152 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
153 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
156 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
157 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
159 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
160 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
161 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
162 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
164 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
165 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
166 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
167 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
168 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
169 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
170 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
171 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
172 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
174 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
176 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
177 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
178 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
179 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
180 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
181 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
184 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
185 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
187 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
188 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
190 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
191 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
192 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
193 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
194 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
195 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
196 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
199 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
200 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
201 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
202 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
204 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
205 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
206 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
207 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
208 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
209 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
210 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
211 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
212 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
213 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
214 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
215 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
216 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
217 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
219 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
220 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
221 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
222 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
226 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
228 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
229 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
230 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
2 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
4 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
7 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
11 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
16 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
19 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
22 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
23 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
24 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
25 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
29 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
33 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
34 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
39 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
44 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
46 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
48 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
54 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
58 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
61 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
62 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
70 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
71 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
74 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
82 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
97 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
98 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
100 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
102 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
103 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
108 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
110 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
111 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
116 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
117 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
119 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
123 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
127 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
128 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
136 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
144 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
148 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
150 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
152 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
155 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
157 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
166 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
168 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
171 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
172 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
173 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
174 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
177 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
179 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
182 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
183 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
185 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
193 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
196 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
197 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
199 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
203 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
212 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
216 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
217 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
220 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
226 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
2 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
6 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
8 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
9 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
10 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
13 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
17 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
18 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
19 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
20 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
21 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
22 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
23 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
26 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
27 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
29 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
31 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
32 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
36 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
37 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
39 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
43 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
44 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
46 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
47 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
48 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
49 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
53 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
54 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
55 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
57 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
59 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
60 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
62 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
63 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
64 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
66 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
69 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
70 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
74 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
76 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
77 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
78 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
81 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
82 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
83 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
84 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
85 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
87 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
88 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
91 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
93 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
94 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
95 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
97 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
98 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
99 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
101 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
102 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
106 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
107 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
109 Bel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
110 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
111 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
112 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
114 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
116 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
118 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
119 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
120 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
123 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
124 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
125 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
128 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
129 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
130 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
131 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
134 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
135 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
136 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
137 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
138 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
139 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
140 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
141 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
142 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
143 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
146 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
147 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
149 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
152 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
153 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
154 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
156 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
157 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
160 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
161 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
162 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
165 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
166 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
167 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
168 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
169 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
170 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
171 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
172 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
173 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
174 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
176 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
178 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
180 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
183 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
184 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
185 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
188 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
190 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
195 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
196 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
198 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
200 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
202 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
203 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
204 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
205 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
207 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
208 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
212 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
213 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
215 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
217 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
219 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
222 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
223 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
226 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
227 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
228 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
230 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Ez az oldal tartalmazza a(z) Velký Lapáš csapat statisztikáit Cup bajnokság 2020/2021 szezonjából. Megtekintheted Velký Lapáš pozicióját a tabellákon, a lejátszott és elkövetkező mérkőzéseket, a csapat formáját, forma grafikonját és sok más fontos statisztikai adatot.