p, 2020 szeptember 25. @ 02:26 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Slovan Modra vs. Kom

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Slovan Modra


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.25 Slovan Modra 1 : 0 ot(p) B - - -
2 2020.08.26 Slovan Modra 1 : 0 Most pri Bratislave 6.67 5.80 1.40
3 2020.09.16 Slovan Modra 1 : 6 Kom 27.50 10.25 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Kom


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.08.19 Rusovce 1 : 5 Kom - - -
3 2020.09.16 Slovan Modra 1 : 6 Kom 27.50 10.25 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.09.16 Slovan Modra 1 : 6 Kom 27.50 10.25 1.03

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -15
Teljes -15
Tipp Hazai Veszít

Slovan Modra

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 0% (0/3) 100% (3/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 2.33
Gól/játék 3.33
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 2 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (3/3) 33.33% (1/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 44.44% (4/9)
Második 44.44% (4/9)

Kom

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 100% (2/2)

Rúgott gól/játék 5.50
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 6.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (2/2) 100% (2/2)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 100% (2/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 0% (0/2)

Gólok száma félidőkben
Első 38.46% (5/13)
Második 61.54% (8/13)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
2 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
3 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
4 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
5 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
6 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
7 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
8 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
9 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
10 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
11 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
12 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
13 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
15 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
17 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
18 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
19 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
20 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
22 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
23 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
25 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
26 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
27 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
29 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
30 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
31 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
32 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
33 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
34 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
36 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
37 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
38 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
39 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
40 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
41 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
42 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
43 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
45 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
46 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
47 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
48 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
49 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
50 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
51 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
52 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
53 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
54 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
55 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
57 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
58 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
59 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
60 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
61 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
62 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
63 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
64 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
65 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
66 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
67 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
68 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
69 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
70 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
73 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
74 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
75 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
76 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
77 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
78 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
79 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
80 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
81 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
83 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
84 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
85 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
86 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
87 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
88 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
89 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
90 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
91 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
92 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
93 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
94 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
95 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
96 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
97 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
98 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
99 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
101 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
102 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
103 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
104 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
105 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
106 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
107 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
108 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
109 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
110 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
111 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
112 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
113 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
114 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
115 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
116 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
117 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
118 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
120 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
122 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
123 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
124 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
126 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
127 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
128 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
129 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
132 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
133 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
134 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
135 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
137 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
138 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
139 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
140 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
141 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
142 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
143 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
144 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
145 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
146 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
147 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
148 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
150 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
151 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
152 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
153 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
154 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
155 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
156 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
157 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
158 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
159 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
160 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
161 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
162 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
163 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
164 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
165 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
166 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
167 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
168 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
169 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
170 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
171 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
172 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
173 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
175 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
176 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
177 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
178 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
179 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
180 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
181 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
182 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
183 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
184 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
185 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
186 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
187 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
188 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
189 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
191 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
192 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
194 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
195 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
196 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
197 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
198 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
199 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
200 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
201 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
202 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
203 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
204 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
205 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
206 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
207 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
208 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
210 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
211 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
212 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
213 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
214 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
215 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
216 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
217 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
218 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
219 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
220 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
221 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
222 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
223 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
225 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
226 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
227 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
229 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
230 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
6 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
7 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
8 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
12 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
13 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
15 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
16 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
19 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
21 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
22 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
23 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
24 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
26 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
29 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
32 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
34 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
35 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
40 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
43 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
45 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
46 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
48 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
53 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
54 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
55 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
58 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
60 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
61 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
62 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
65 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
66 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
69 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
70 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
74 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
75 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
76 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
78 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
83 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
84 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
86 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
87 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
88 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
89 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
93 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
94 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
95 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
96 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
100 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
107 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
109 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
112 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
118 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
121 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
123 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
124 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
135 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
136 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
140 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
142 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
143 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
144 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
145 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
146 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
147 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
148 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
151 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
152 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
155 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
156 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
157 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
158 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
162 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
163 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
167 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
174 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
175 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
178 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
179 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
180 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
181 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
182 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
183 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
185 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
187 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
189 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
192 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
198 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
199 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
202 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
203 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
204 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
210 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
213 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
214 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
218 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
219 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
220 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
221 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
225 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
227 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
228 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
229 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
2 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
3 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
4 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
5 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
6 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
8 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
9 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
10 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
11 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
13 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
14 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
15 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
17 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
18 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
19 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
20 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
21 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
22 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
23 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
24 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
25 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
26 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
27 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
28 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
29 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
31 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
32 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
33 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
34 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
35 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
36 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
37 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
38 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
39 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
40 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
41 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
42 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
44 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
45 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
47 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
48 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
49 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
50 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
51 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
52 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
55 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
56 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
57 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
59 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
60 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
61 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
62 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
63 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
65 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
66 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
67 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
68 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
69 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
70 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
71 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
72 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
73 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
74 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
76 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
77 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
78 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
79 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
80 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
81 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
82 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
84 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
86 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
87 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
89 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
90 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
93 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
94 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
95 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
96 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
97 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
98 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
100 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
101 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
102 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
103 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
104 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
105 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
106 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
107 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
108 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
109 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
110 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
111 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
112 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
113 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
114 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
115 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
116 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
117 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
119 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
120 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
121 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
122 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
123 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
124 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
125 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
126 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
127 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
128 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
130 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
131 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
133 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
134 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
135 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
136 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
137 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
139 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
141 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
143 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
144 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
145 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
146 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
147 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
148 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
149 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
150 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
151 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
153 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
154 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
155 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
156 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
157 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
158 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
159 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
161 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
162 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
163 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
164 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
165 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
167 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
168 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
169 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
170 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
171 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
173 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
174 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
175 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
176 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
177 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
179 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
180 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
181 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
182 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
184 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
185 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
186 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
188 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
189 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
190 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
191 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
192 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
193 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
194 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
195 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
196 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
197 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
198 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
200 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
201 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
202 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
203 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
205 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
206 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
208 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
209 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
210 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
212 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
213 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
214 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
215 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
216 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
219 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
220 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
221 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
222 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
223 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
225 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
226 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
227 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
228 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
229 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
230 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1

Itt láthatod hogyan viszonyul Slovan Modra és Kom egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.