sze, 2020 szeptember 30. @ 23:35 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Mel vs. Galanta

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Mel


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.02 Mel 2 : 0 Trenčianske Stankovce - - -
2 2020.08.19 Mel 2 : 1 Nové Mesto - - -
3 2020.09.16 Mel 0 : 3 Galanta 6.72 5.68 1.29


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 21
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 21

Galanta


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.02 Dru 1 : 2 Galanta - - -
2 2020.08.18 Blava Jaslovské Bohunice 0 : 2 Galanta 3.90 4.10 1.67
3 2020.09.16 Mel 0 : 3 Galanta 6.72 5.68 1.29


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 48
Teljes Teljesitmény grafikon 48

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.09.16 Mel 0 : 3 Galanta 6.72 5.68 1.29

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -27
Teljes -27
Tipp Hazai Veszít

Mel

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 33.33% (1/3)
Vereség 33.33% (1/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 33.33% (1/3)

Rúgott gól/játék 1.33
Kapott gól/játék 1.33
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 33.33% (1/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 66.67% (2/3) 66.67% (2/3)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 33.33% (1/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 75% (6/8)

Galanta

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Teljes 33.33% (1/3) 66.67% (2/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 66.67% (2/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 33.33% (1/3)
2 vagy több gól 66.67% (2/3)

Rúgott gól/játék 2.33
Kapott gól/játék 0.33
Gól/játék 2.67
Nem kapott gólt 66.67% (2/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 1 2 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (3/3) 33.33% (1/3)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 66.67% (2/3) 100% (3/3)
Döntetlen 33.33% (1/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 0% (0/3)

Gólok száma félidőkben
Első 25% (2/8)
Második 75% (6/8)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
2 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
3 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
4 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
6 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
7 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
8 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
9 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
10 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
11 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
12 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
13 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
14 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
16 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
17 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
18 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
19 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
20 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
21 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
22 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
23 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
24 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
26 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
27 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
28 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
29 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
30 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
31 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
32 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
33 Dunajská Streda 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
34 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
35 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
36 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
37 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
38 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
39 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
40 Ban 3 3 0 0 12:3 +9 0 0 3 +3
41 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
42 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
43 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
44 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
45 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
46 Prešov 3 2 0 1 8:6 +2 0 0 3 -1
47 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
48 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
49 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
50 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
52 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
53 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
54 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
55 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
56 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
57 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
58 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
59 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
61 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
62 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
63 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
64 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
65 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
66 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
67 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
68 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
69 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
70 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
71 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
72 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
73 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
74 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
75 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
76 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
77 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
78 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
79 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
80 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
81 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
82 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
83 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
85 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
86 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
87 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
88 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
89 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
90 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
91 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
92 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
93 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
94 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
95 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
96 Dru 3 2 0 1 7:4 +3 0 0 3 -1
97 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
98 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
99 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
100 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
101 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
102 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
103 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
104 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
105 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
106 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
109 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
110 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
111 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
112 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
113 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
114 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
115 Žilina 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
116 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
117 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
118 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
119 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
120 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
121 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
122 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
123 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
124 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
125 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
127 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
129 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
130 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
131 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
132 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
133 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
134 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
135 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
136 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
137 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
138 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
139 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
140 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
141 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
142 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
143 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
144 Kysuck 3 2 0 1 8:6 +2 0 1 2 -1
145 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
146 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
147 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
148 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
149 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
150 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
151 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
153 Ve 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
154 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
155 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
156 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
157 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Trenčín 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
159 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
160 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
161 Michalovce 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
162 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
163 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
164 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
165 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
166 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
168 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
169 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
170 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
172 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
173 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
174 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
175 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
176 Nitra 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
177 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
178 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
179 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
180 Pr 3 3 0 0 9:3 +6 0 0 3 +3
181 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
182 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
183 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
184 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
185 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
186 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
187 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
188 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
189 Vranov 3 2 0 1 11:4 +7 0 0 3 -1
190 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
191 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
192 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
194 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
195 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
196 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
197 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
198 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
199 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
201 Oravsk 3 2 0 1 5:2 +3 0 1 2 -1
202 Ružomberok 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
203 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
204 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
205 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
206 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
207 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
208 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
209 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
210 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
211 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
212 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
213 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
214 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
215 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
217 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
218 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
219 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
220 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
221 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
222 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
223 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
224 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
225 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
226 Pie 2 1 0 1 1:7 -6 0 1 1 -1
227 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
228 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
229 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
230 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
4 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
6 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
7 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
9 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
11 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
12 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
13 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
14 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
15 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
16 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
20 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
21 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
22 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
25 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
29 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
30 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
32 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
34 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
35 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
38 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
40 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
42 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Oravsk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
48 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
49 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
50 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
51 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
52 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
55 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
58 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
62 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
63 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
64 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
65 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
66 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
67 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
70 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
71 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
72 Pr 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
73 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
75 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
76 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
80 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
83 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
85 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
87 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
90 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
93 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
95 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
96 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
99 Pie 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
101 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
103 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
104 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
107 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Vranov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
110 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
111 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
114 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
118 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
120 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
122 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
125 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
126 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
128 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
130 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
133 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
134 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
135 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
136 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
137 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Dru 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
143 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
144 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
151 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
153 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
154 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
155 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
156 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
158 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
159 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
161 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
168 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
170 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
173 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
174 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
176 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
178 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
179 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
180 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Prešov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
182 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
184 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
185 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
187 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
188 Kysuck 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
189 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
191 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
193 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
194 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
198 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
199 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
200 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
201 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
203 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
205 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
207 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
209 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
212 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
222 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
223 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
224 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
225 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
228 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
229 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
230 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
2 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
3 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
4 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
5 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
6 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
7 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
8 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Michalovce 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
10 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
11 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
12 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
13 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
14 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
15 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
16 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
17 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
18 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
20 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
21 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
22 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
23 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
24 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
25 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
26 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
27 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
28 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
29 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
30 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
31 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
32 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
33 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
34 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
35 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
36 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
37 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
38 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
44 Oravsk 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
45 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
46 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
48 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
50 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
52 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
53 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
54 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
55 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
56 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
57 Ban 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
58 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
59 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
60 Nitra 2 1 0 0 6:2 +4 0 0 2 -1
61 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
62 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
64 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
65 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
66 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
67 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
68 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
69 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
70 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
71 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
72 Pr 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
73 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
74 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
76 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
77 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
78 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
80 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
81 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
82 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
83 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
84 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
86 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
87 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
88 Žilina 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
89 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
90 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
91 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
92 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
94 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
95 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
96 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
97 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
99 Pie 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
100 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
101 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
102 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
103 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
104 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
105 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
106 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
107 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
108 Vranov 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
109 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
111 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
112 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
113 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
114 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
115 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
117 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
118 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
119 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
121 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
122 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
123 Trenčín 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
124 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
125 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
127 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
128 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
129 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
131 Dunajská Streda 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
132 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
134 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
135 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
136 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
137 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
138 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
139 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
140 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
141 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Dru 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
143 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
144 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
145 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
146 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
147 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
148 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
150 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
151 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
152 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
153 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
154 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
155 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
156 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
157 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Ružomberok 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
160 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
161 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
162 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
163 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
164 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
165 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
166 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
167 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
168 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
169 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
170 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
171 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
172 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
173 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
174 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
175 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
176 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
177 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
178 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
179 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
180 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
181 Prešov 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
182 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
183 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
185 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
186 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
187 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
188 Kysuck 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
189 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
190 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
191 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
192 Ve 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
193 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
195 Artmedia Bratislava 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
196 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
197 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
198 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
199 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
201 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
202 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
203 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
204 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
205 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
206 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
207 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
208 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
209 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
210 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
211 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
212 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
213 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
214 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
216 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
217 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
218 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
219 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
220 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
221 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
222 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
224 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
225 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
226 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
227 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
228 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
229 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Mel és Galanta egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.