h, 2020 szeptember 21. @ 02:51 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Lokomot vs. Nitra

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Lokomot


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.07.25 Polt 2 : 3 Lokomot - - -
2 2020.09.16 Lokomot 0 : 5 Nitra 9.35 6.86 1.18


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 16

Nitra


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2020.09.16 Lokomot 0 : 5 Nitra 9.35 6.86 1.18


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.09.16 Lokomot 0 : 5 Nitra 9.35 6.86 1.18

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -20
Teljes -4
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Lokomot

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 0% (0/2) 100% (2/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 50% (1/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 3.50
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 2 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (4/10)
Második 60% (6/10)

Nitra

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)

Rúgott gól/játék 5.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 5.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 1 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 40% (2/5)
Második 60% (3/5)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 NM 2 1 0 1 1:4 -3 0 1 1 -1
2 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
3 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
4 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
5 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
6 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
7 Senica SH 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
8 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
9 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
10 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
11 Gbelany 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
12 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
13 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
14 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
15 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
16 Dev 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
17 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
18 Javorn 3 1 1 1 6:4 +2 0 0 3 -1
19 Rimavská Sobota 3 1 1 1 6:9 -3 0 0 3 -1
20 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
21 Imel 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
22 Nové Mesto 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
23 Gbely 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
24 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
25 Bardejov 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
26 Ve 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
27 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
29 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
30 Sabinov 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
31 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
32 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
33 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
34 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
35 Ban 2 2 0 0 9:2 +7 0 0 2 +2
36 Dru 3 2 0 1 5:12 -7 0 0 3 -1
37 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
38 Ban 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
39 Svit FK 2 1 0 1 6:7 -1 0 0 2 -1
40 Myjava 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
41 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
42 Jasenov 2 1 0 1 6:2 +4 0 0 2 -1
43 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
44 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
45 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
46 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
47 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
48 Ke 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
49 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Gelnica 2 0 1 1 1:3 -2 0 2 0 -1
52 Sl 3 2 0 1 8:7 +1 0 0 3 -1
53 Blava Jaslovské Bohunice 2 1 0 1 6:5 +1 0 1 1 -1
54 Lokomot 2 1 0 1 3:7 -4 0 0 2 -1
55 Be 3 3 0 0 9:5 +4 0 0 3 +3
56 Martin 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
57 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
58 3 2 1 0 4:2 +2 0 2 1 +1
59 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
60 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
61 Kr 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
62 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
63 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
65 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
66 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
67 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
68 Lokomotiva Ko 3 2 0 1 6:2 +4 0 1 2 -1
69 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
71 Kol 2 1 0 1 3:3 0 0 1 1 -1
72 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
73 Kostoln 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
74 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
75 Gerlachov 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
76 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
77 Púchov 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
78 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
79 Mal 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
80 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
81 Hurbanovo 3 1 0 2 4:6 -2 0 1 2 -2
82 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
83 Poprad 2 1 0 1 5:5 0 0 1 1 -1
84 Sokol Jakub 3 2 0 1 12:11 +1 0 0 3 -1
85 Vi 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
86 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
87 Dru 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
88 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
89 Detva 2 1 0 1 3:7 -4 0 1 1 -1
90 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
91 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
92 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
93 Trebišov 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
94 Brezno 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
95 Oravan 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
96 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
97 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
98 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
99 N 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
100 Tovarn 2 1 0 1 2:5 -3 0 1 1 -1
101 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
102 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
103 Krompachy 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
104 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
105 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
106 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
107 Dolný Kubín 2 1 0 1 7:5 +2 0 0 2 -1
108 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
110 Kalinkovo 2 1 0 1 2:7 -5 0 1 1 -1
111 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
112 Hajn 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
113 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
114 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
115 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
116 Malacky 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
117 Ko 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
118 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
119 Lipany 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
120 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
121 Ve 2 2 0 0 8:2 +6 0 0 2 +2
122 Rača 3 2 0 1 9:8 +1 0 0 3 -1
123 2 1 0 1 14:4 +10 0 0 2 -1
124 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
125 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
127 Ni 2 0 1 1 4:5 -1 0 0 2 -1
128 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
129 Mel 3 2 0 1 4:4 0 0 1 2 -1
130 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
131 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
132 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
133 M 3 1 1 1 5:3 +2 0 2 1 -1
134 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
135 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
136 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
137 Velký Lapáš 2 1 0 1 8:3 +5 0 0 2 -1
138 Pova 2 1 0 1 2:3 -1 0 1 1 -1
139 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
140 Bánová 2 1 1 0 4:3 +1 0 0 2 =1
141 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
142 Olov 2 1 0 1 1:6 -5 0 1 1 -1
143 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 3 2 0 1 3:6 -3 0 2 1 -1
145 Belu 2 1 0 1 6:3 +3 0 1 1 -1
146 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
147 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
148 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
149 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
150 Rud 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
151 Tatran VLM 2 0 1 1 2:13 -11 0 0 2 -1
152 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
153 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
154 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 Dunajsk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
156 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
157 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
158 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
159 Roho 3 3 0 0 11:1 +10 0 1 2 +3
160 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
161 Kysuck 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
162 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
163 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
164 Nevidzany 3 2 0 1 5:8 -3 0 1 2 -1
165 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
167 Pata 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
168 Lubotice Sokol 2 1 0 1 4:3 +1 0 0 2 -1
169 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
170 Slavoj Spi 3 3 0 0 9:1 +8 0 1 2 +3
171 Ve 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
172 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
173 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
174 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
176 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
177 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Horn 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
179 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
180 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
181 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
182 Ban 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
183 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
184 Hrocho 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
185 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
186 Rovinka TJ 3 3 0 0 14:4 +10 0 0 3 +3
187 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
188 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Kov 2 1 1 0 4:2 +2 0 1 1 =1
190 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
191 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
192 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
193 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
194 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
195 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
196 Pezinok PŠC 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
197 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
198 Spi 3 3 0 0 7:2 +5 0 0 3 +3
199 Pova 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
200 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
201 Slovan Modra 3 1 1 1 3:7 -4 0 2 1 -1
202 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Rusovce 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
204 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
205 Tvrdo 2 0 1 1 1:2 -1 0 1 1 -1
206 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
207 2 1 0 1 5:3 +2 0 0 2 -1
208 Dru 2 1 0 1 3:3 0 0 0 2 -1
209 Dolné Vestenice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
210 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
211 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
212 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
213 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
214 Ve 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
215 3 2 0 1 8:5 +3 0 1 2 -1
216 Jednota Sokol 2 1 0 1 2:2 0 0 1 1 -1
217 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
218 Most pri Bratislave 2 1 0 1 4:1 +3 0 1 1 -1
219 Pavlovce nad Uhom 3 2 0 1 5:8 -3 0 0 3 -1
220 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
221 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
222 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
223 Z 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
224 Čaňa 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
225 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
226 Bel 3 3 0 0 12:1 +11 0 1 2 +3
227 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
228 Podkonice 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
229 Mlados 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
230 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
2 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
4 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Kalinkovo 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
6 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
7 Hajn 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
8 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
9 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
10 Ko 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
11 Tvrdo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
12 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
14 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
16 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
19 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Podkonice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Vi 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
23 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
25 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
27 Ban 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
28 Rovinka TJ 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
29 Tovarn 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
33 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
35 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Be 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
37 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
40 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Dunajsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
44 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Javorn 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
48 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
51 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
52 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
55 Ve 2 2 0 0 8:0 +8 0 0 2 +2
56 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Ni 2 0 1 0 4:0 +4 0 0 2 -1
59 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Pova 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
63 Bel 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
64 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Mel 3 2 0 0 4:0 +4 0 1 2 -1
66 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
69 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Gbelany 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
72 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
74 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
76 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
77 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
80 Slovan Modra 3 1 1 0 3:0 +3 0 2 1 -1
81 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
83 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
88 Roho 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
89 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
90 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Nevidzany 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
92 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Sokol Jakub 3 2 0 0 12:0 +12 0 0 3 -1
94 Slavoj Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
95 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
96 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Svit FK 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
100 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
102 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
103 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 Ke 3 3 0 0 14:0 +14 0 0 3 +3
105 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
106 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Olov 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
109 NM 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
110 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
116 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Krompachy 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
119 Dolný Kubín 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
120 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
121 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Rusovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
126 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
128 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Kostoln 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
131 Pavlovce nad Uhom 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
132 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
133 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Jednota Sokol 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
138 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
139 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
141 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
142 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
143 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
145 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Sl 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
150 Martin 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
151 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Belu 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
153 3 2 1 0 4:0 +4 0 2 1 +1
154 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
155 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
159 Dev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Rimavská Sobota 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
161 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
162 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
165 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Rača 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
171 Ban 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
172 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
173 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
176 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
177 Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
180 Mlados 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Dru 3 2 0 0 6:0 +6 0 0 3 -1
182 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
185 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 N 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
187 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
191 Str 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Pezinok PŠC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Spi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
195 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
198 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Lokomotiva Ko 3 2 0 0 6:0 +6 0 1 2 -1
200 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
203 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
204 Gerlachov 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
205 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
206 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
207 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Ve 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
210 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
213 Dru 3 2 0 0 5:0 +5 0 0 3 -1
214 Myjava 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Jasenov 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
217 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 M 2 1 1 0 5:0 +5 0 1 1 +1
219 Velký Lapáš 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
220 Gelnica 2 0 1 0 1:0 +1 0 2 0 -1
221 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
224 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
227 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
229 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
230 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
2 Podbrezova 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
3 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
4 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Kalinkovo 1 1 0 0 9:0 +9 0 1 0 +1
6 Ve 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
7 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
8 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
9 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
10 Ko 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
11 Tvrdo 1 0 1 0 3:1 +2 0 0 1 =1
12 Dolné Vestenice 2 1 0 0 4:4 0 0 0 2 -1
13 1 1 0 0 15:0 +15 0 0 1 +1
14 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
15 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
16 Galanta 3 3 0 0 7:1 +6 0 1 2 +3
17 Púchov 2 1 0 0 5:4 +1 0 0 2 -1
18 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
19 Mal 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
20 Poprad 2 1 0 0 5:5 0 0 1 1 -1
21 Podkonice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
22 Vi 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
23 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
24 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Michalovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
26 Brezno 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
27 Ban 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
28 Rovinka TJ 2 2 0 0 13:2 +11 0 0 2 +2
29 Tovarn 1 1 0 0 7:0 +7 0 1 0 +1
30 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
31 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
32 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
33 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
35 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
36 Be 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
37 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
38 Košice FC 2 2 0 0 13:0 +13 0 0 2 +2
39 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
40 Tatran VLM 1 0 1 0 14:2 +12 0 0 1 =1
41 Dunajsk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
43 2 2 0 0 9:0 +9 0 2 0 +2
44 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
45 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
46 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Javorn 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
48 Nové Mesto 2 1 0 0 2:2 0 0 1 1 -1
49 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
50 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
51 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
52 Malacky 3 2 0 0 7:7 0 0 0 3 -1
53 Lipany 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
54 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
55 Ve 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
56 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
58 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
59 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Oravsk 2 2 0 0 4:0 +4 0 1 1 +2
61 Čaňa 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
62 Pova 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 Bel 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
64 Skalica MFK 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
65 Mel 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
66 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
67 Banská Bystrica 2 2 0 0 17:0 +17 0 0 2 +2
68 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
69 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Gbelany 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
72 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
73 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
74 Kov 2 1 1 0 3:2 +1 0 1 1 =1
75 Nitra 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
76 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
77 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
78 Pova 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
79 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
80 Slovan Modra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
81 Pr 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
82 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
83 Kr 2 1 0 0 3:3 0 0 0 2 -1
84 Liptovský Mikuláš 2 2 0 0 9:4 +5 0 0 2 +2
85 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
86 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Kol 1 0 0 0 1:2 -1 0 1 0 -1
88 Roho 2 2 0 0 6:0 +6 0 1 1 +2
89 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
90 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
91 Nevidzany 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
92 Lubotice Sokol 2 1 0 0 4:3 +1 0 0 2 -1
93 Sokol Jakub 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
94 Slavoj Spi 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
95 Sabinov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
96 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Zlaté Moravce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
98 Spartak Kva 2 2 0 0 6:0 +6 0 0 2 +2
99 Svit FK 1 1 0 0 9:4 +5 0 0 1 +1
100 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
101 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
102 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
103 Žilina 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
104 Ke 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
105 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
106 Bánová 2 1 1 0 3:3 0 0 0 2 =1
107 Lokomot 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
108 Olov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
109 NM 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
110 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
111 Senica SH 2 1 0 0 9:3 +6 0 0 2 -1
112 Rud 2 1 0 0 6:3 +3 0 0 2 -1
113 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
114 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
115 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
116 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
117 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
118 Krompachy 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
119 Dolný Kubín 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
120 Gbely 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
121 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
122 Kom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
123 Rusovce 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
124 Vranov 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
125 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
126 Dru 1 0 0 0 2:2 0 0 0 1 -1
127 Šamorín 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
128 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
129 Ve 1 1 0 0 8:3 +5 0 0 1 +1
130 Kostoln 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
131 Pavlovce nad Uhom 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
132 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
134 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
135 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
137 Jednota Sokol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
138 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
139 Trenčín 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
140 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
141 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
142 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
143 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
145 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
146 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
149 Sl 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
150 Martin 1 1 0 0 12:1 +11 0 0 1 +1
151 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
152 Belu 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
153 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
154 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
155 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
156 Stropkov 3 3 0 0 10:1 +9 0 1 2 +3
157 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
158 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
159 Dev 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
160 Rimavská Sobota 2 1 1 0 14:2 +12 0 0 2 =1
161 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
162 Imel 2 1 0 0 4:2 +2 0 1 1 -1
163 Bardejov 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
164 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
165 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
166 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
169 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
170 Rača 2 2 0 0 15:2 +13 0 0 2 +2
171 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
172 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
174 Most pri Bratislave 2 1 0 0 4:1 +3 0 1 1 -1
175 Ružomberok 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
176 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
177 Z 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
178 Sereď 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
179 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
180 Mlados 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
181 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
182 Detva 2 1 0 0 3:7 -4 0 1 1 -1
183 Trebišov 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
184 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
185 Oravan 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
186 N 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
187 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
188 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Dubnica 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
190 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
191 Str 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
192 Pezinok PŠC 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
193 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
194 Spi 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
195 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Prešov 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
197 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
198 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
200 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
201 Sl 3 3 0 0 10:2 +8 0 0 3 +3
202 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
203 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Gerlachov 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
205 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
206 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
207 Hurbanovo 2 1 0 0 6:4 +2 0 0 2 -1
208 Pata 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
209 Ve 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
210 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
211 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
212 Horn 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Dru 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
214 Myjava 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
215 Hrocho 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
216 Jasenov 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
217 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
218 M 1 0 0 0 1:1 0 0 1 0 -1
219 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
220 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
221 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
222 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
224 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
225 Trnava 2 2 0 0 13:1 +12 0 0 2 +2
226 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
227 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
228 Dolná Ždaňa Sokol 2 2 0 0 10:0 +10 0 0 2 +2
229 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
230 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Lokomot és Nitra egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.