h, 2020 augusztus 10. @ 21:41 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Ban vs. Prievidza

Összehasonlitás ezzel

Cup 2020/2021


Ban


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Ban 1 : 0 (p) Prievidza - - -
2  2020.08.19 Ban - : - Ban - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 15
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 15

Prievidza


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2020.08.01 Ban 1 : 0 (p) Prievidza - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2020.08.01 Ban 1 : 0 (p) Prievidza - - -

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 15
Teljes 15
Tipp Hazai Nyer

Ban

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 100% (1/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 100% (1/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 1.00
Kapott gól/játék 0.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 100% (1/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (1/1) 0% (0/1)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 100% (1/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 0% (0/1)

Prievidza

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 100% (1/1) 0% (0/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 100% (1/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 0.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 1.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 1 0 0 0 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 100% (1/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 0% (0/1)
Második 0% (0/1)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
2 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 V 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
5 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
6 Ko 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
7 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
8 Pre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
9 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
11 B 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
12 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
13 Tisovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
14 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
15 Busov Gaboltov 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
16 Fi 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
17 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
19 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
20 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
21 Stroj 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
22 Be 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
23 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
24 Voderady 1 0 0 1 0:11 -11 0 0 1 -1
25 Komjatice 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
26 Hol 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
27 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
28 Hri 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
29 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Hontianske Nemce 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
31 Radzovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
32 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Plevn 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
35 Start Hrabu 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
36 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
37 Kol 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
38 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
39 Svat 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
41 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
42 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
43 Vikartovce 1 0 0 1 4:6 -2 0 0 1 -1
44 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
45 Lučenec 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
46 Mari 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
48 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Buzitka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
50 Vi 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
51 Kalinovo Ban 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
52 Ivanka pri Nitre 1 0 0 1 0:7 -7 0 0 1 -1
53 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
54 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
55 Ve 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
56 Byt 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
57 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Hencovce 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
59 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
60 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Lipov 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
62 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
63 Trenčianske Stankovce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
64 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
65 Oravsk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
66 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
67 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
68 Dru 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
69 Ve 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
70 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
72 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Hrocho 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
74 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
75 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
76 Slovan Brvni 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
77 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
78 Tatran 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
79 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
80 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Vini 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
83 Dlh 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
84 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 Dvorn 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
87 Ve 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
88 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
89 Slovan Modra 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
90 Sol 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
91 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Bansk 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
93 Ni 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
94 Ve 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
95 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
96 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
98 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
99 Rakytovce 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
100 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
101 Ni 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
102 Slovensk 1 0 0 1 0:8 -8 0 0 1 -1
103 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
104 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
105 Sokol Medzibrod 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
106 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
107 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
108 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
110 Horn 1 0 0 1 3:6 -3 0 0 1 -1
111 Danubia Hrub 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
112 Vysok 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
113 Kanianka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
114 M 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
115 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
117 Tatran VLM 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
118 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
119 Selce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
120 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
121 Dunajec Star 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
123 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
124 Fintice 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
125 Str 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
126 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
127 Medzev 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
128 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 Trebatice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
130 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
131 Vrbové 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
132 Slovan Z 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
133 Pata 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
134 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
135 Kote 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
136 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
137 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
138 Spartak Medzilaborce 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
139 Kme 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
140 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
141 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
143 Prievidza 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
145 Limbach 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
146 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Lokomot 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
148 Ban 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
149 Nové Zámky 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
150 Kr 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
151 Stre 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
152 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
153 Ban 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
154 Levo 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
155 Vraku 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
157 Polt 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
158 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 L 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
160 Predmier 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
161 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
162 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
164 Ke 1 1 0 0 9:2 +7 0 0 1 +1
165 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
166 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
167 Gelnica 1 0 1 0 1:1 0 0 1 0 =1
168 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
169 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
171 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
172 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
173 Dru 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
174 Dru 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
175 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
176 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
177 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
178 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Sa 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
180 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
181 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
182 Se 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
183 Vysok 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
184 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
185 Mokr 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
186 Tvrdo 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
187 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
188 Slovan Popro 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
189 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
190 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
191 Klasov 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
192 Bel 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
193 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
195 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
196 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Kovarce 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
198 Harichovce 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
199 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
200 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
201 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
202 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
204 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
206 Jesensk 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
207 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Tatran Chlebnice 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
209 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
210 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
211 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
212 Boler 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
214 Vr 1 0 0 1 1:7 -6 0 0 1 -1
215 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Likavka 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
217 Spi 1 0 0 1 2:9 -7 0 0 1 -1
218 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
219 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
220 Zemianske Kostolany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
221 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
223 Kechnec 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
224 B 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
225 Budkovce 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
226 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
227 Star 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
228 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
229 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
230 Pu 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 Slovan Z 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Be 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
6 Hol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
7 Gbely 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
8 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Tatran VLM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
10 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
12 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
14 Busov Gaboltov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
15 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Jednota Sokol 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
17 Nové Mesto 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Pavlovce nad Uhom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
20 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Kanianka 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Stroj 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
23 Javorn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
25 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Ni 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
28 Malacky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
29 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
30 Lipany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Bel 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
33 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
35 Harichovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
36 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Dvorn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
38 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
39 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
40 Trenčianske Stankovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
41 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
43 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Mokr 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Predmier 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
48 Ivanka pri Nitre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Hencovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Plevn 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
57 Kol 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
58 Ban 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
59 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Nevidzany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Lubotice Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
63 Voderady 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
64 Slavoj Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Roho 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Hontianske Nemce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Svit FK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Fintice 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
72 Sabinov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Tisovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Trebatice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
75 Slovensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Bánová 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Olov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
79 Vysok 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
80 Star 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Jesensk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 Pie 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
85 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
86 NM 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
87 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Ni 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Klasov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Slovan Brvni 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
93 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Hurbanovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Krompachy 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
97 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Horn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
99 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Rusovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Hrocho 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
102 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
103 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Kalinovo Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Gelnica 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
107 Kostoln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
108 Byt 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
109 Dru 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 Limbach 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
111 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
112 Start Hrabu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
113 Stre 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Vraku 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
115 Slovan Vavre 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
116 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Spartak Medzilaborce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
121 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
122 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 V 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
125 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
126 Ko 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
127 Selce 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
129 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Imel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Horn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
134 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Dev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Podkonice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Rimavská Sobota 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 Sol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
140 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Brezno 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
142 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
143 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Tovarn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Tatran 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
148 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Most pri Bratislave 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
150 Dlh 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Oravan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Se 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
156 Dru 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
157 Detva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Slovan Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
159 Mari 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Pezinok PŠC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Buzitka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
162 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Ve 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
165 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 Radzovce 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Lokomotiva Ko 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
169 Ban 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
170 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Svat 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
172 L 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Vrbové 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
175 Pata 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
176 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Pova 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
178 Kme 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Mel 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
181 Dru 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
182 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
183 Dunajec Star 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
184 Jasenov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
185 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
186 Gbelany 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
187 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Velký Lapáš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
190 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Budkovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
192 Danubia Hrub 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
193 M 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
194 Pu 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
195 Slovan Modra 1 0 1 0 1:0 +1 0 1 0 =1
196 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bansk 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
198 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
201 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 Kalinkovo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 Kovarce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
206 Hajn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Vini 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
208 Sokol Jakub 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
209 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Lipov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
211 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Spartak Kva 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
215 Vysok 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
216 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
218 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Ke 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
220 Vi 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
221 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Lokomot 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
223 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ban 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
226 Rovinka TJ 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
227 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
228 Levo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
229 Polt 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
230 Vikartovce 1 0 0 0 4:0 +4 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Fi 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
2 Slovan Z 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
3 Blava Jaslovské Bohunice 1 1 0 0 6:3 +3 0 0 1 +1
4 Kote 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
5 Be 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Hol 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Gbely 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
9 Tatran VLM 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
10 Dunajsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
11 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
12 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
13 Str 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
14 Busov Gaboltov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
15 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
16 Jednota Sokol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
17 Nové Mesto 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
18 Pavlovce nad Uhom 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
19 Zemianske Kostolany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
20 B 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
21 Kanianka 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
22 Stroj 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
23 Javorn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
24 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
25 Zvolen 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Dru 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
27 Ni 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
28 Malacky 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
29 Likavka 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
30 Lipany 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
31 Čaňa 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
32 Bel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
33 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
35 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Oravsk 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
37 Dvorn 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
38 Kr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
39 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
40 Trenčianske Stankovce 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
41 Sa 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
42 Oravsk 1 0 0 0 1:5 -4 0 0 1 -1
43 Ve 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
44 Mokr 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
45 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Predmier 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
47 Pova 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
48 Ivanka pri Nitre 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
49 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
50 Kov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
51 Hencovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
52 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 Lokomot 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
54 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Kr 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
56 Plevn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 Kol 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
58 Ban 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Pr 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
60 Kr 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
61 Nevidzany 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
62 Lubotice Sokol 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
63 Voderady 0 0 0 0 11:0 +11 0 0 0 -0
64 Slavoj Spi 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
65 Roho 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
66 Hontianske Nemce 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
67 Prievidza 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
68 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
69 Svit FK 1 1 0 0 6:4 +2 0 0 1 +1
70 Pre 1 0 0 0 0:2 -2 0 1 0 -1
71 Fintice 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
72 Sabinov 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
73 Tisovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
74 Trebatice 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
76 Bánová 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
77 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Olov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
79 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
80 Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
81 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 Jesensk 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
84 Pie 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
85 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
86 NM 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
87 Vr 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
88 Ni 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
89 Klasov 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
90 Dolný Kubín 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
91 Gerlachov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
92 Slovan Brvni 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
93 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Hurbanovo 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
95 Krompachy 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
96 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
97 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
98 Horn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Ve 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
100 Rusovce 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
101 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
102 Vranov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
103 Lučenec 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
105 Kalinovo Ban 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
106 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Kostoln 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Byt 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
109 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
110 Limbach 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
111 Nové Zámky 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Start Hrabu 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
113 Stre 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Vraku 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
116 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
117 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Sl 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
119 Martin 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
120 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
121 Komjatice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
122 Hri 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
123 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
124 V 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
125 Stropkov 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
126 Ko 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
127 Selce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 Belu 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
129 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
130 Medzev 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
131 Imel 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
132 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
133 Horn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
134 Kechnec 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Dev 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
136 Podkonice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
137 Rimavská Sobota 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
138 Rača 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
139 Sol 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
140 Ve 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
141 Brezno 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
143 Rakytovce 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
144 Tovarn 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
145 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
146 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
148 Mlados 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
149 Most pri Bratislave 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
150 Dlh 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
151 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Oravan 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
154 N 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Se 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
156 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
157 Detva 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
158 Slovan Popro 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
159 Mari 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
160 Pezinok PŠC 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
161 Buzitka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
162 Spi 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
163 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
164 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
165 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 Str 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
167 Radzovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Lokomotiva Ko 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
170 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
171 Svat 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
172 L 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
173 Prešov 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
174 Vrbové 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
175 Pata 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Ve 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
177 Pova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Kme 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
179 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
180 Mel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
181 Dru 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
182 Myjava 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
183 Dunajec Star 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Jasenov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 B 1 0 1 0 0:1 -1 0 1 0 =1
186 Gbelany 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
187 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
188 Velký Lapáš 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
189 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
190 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
191 Budkovce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Danubia Hrub 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
193 M 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
194 Pu 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
195 Slovan Modra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Bansk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
198 Tatran Chlebnice 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
199 Boler 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
200 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Spi 1 0 0 0 2:9 -7 0 0 1 -1
203 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 Kalinkovo 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
205 Kovarce 1 0 0 0 1:4 -3 0 0 1 -1
206 Hajn 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
207 Vini 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
208 Sokol Jakub 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
209 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Lipov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
211 Dolné Vestenice 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
212 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
213 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
214 Spartak Kva 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
215 Vysok 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
216 Tvrdo 1 0 1 0 2:1 +1 0 0 1 =1
217 Mal 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
218 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Ke 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
220 Vi 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
221 Galanta 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
222 Lokomot 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
223 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
224 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Ban 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
226 Rovinka TJ 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
227 Rud 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
228 Levo 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
229 Polt 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
230 Vikartovce 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Ban és Prievidza egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.