v, 2019 augusztus 18. @ 21:31 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Brezno vs. Banská Bystrica

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Brezno


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Brezno 2 : 1 (p) Partiz 6.10 5.75 1.39
2 2019.08.13 Brezno 1 : 3 Banská Bystrica 22.50 12.50 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Banská Bystrica


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.13 Brezno 1 : 3 Banská Bystrica 22.50 12.50 1.05


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 20

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.08.13 Brezno 1 : 3 Banská Bystrica 22.50 12.50 1.05

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -8
Teljes -8
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Brezno

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 50% (1/2)
2 vagy több gól 0% (0/2)

Rúgott gól/játék 1.50
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 3.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 0 0 0 1

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 50% (1/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 28.57% (2/7)
Második 57.14% (4/7)

Banská Bystrica

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 100% (1/1)

Rúgott gól/játék 3.00
Kapott gól/játék 1.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 0

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 100% (1/1) 100% (1/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 0% (0/1) 0% (0/1)

Gólok száma félidőkben
Első 50% (2/4)
Második 50% (2/4)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
2 Dunajská Streda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
3 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
4 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
5 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
6 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
7 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
8 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
9 Horn 2 2 0 0 4:2 +2 0 0 2 +2
10 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
11 Levice 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
12 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
13 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
14 Trnava 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
15 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
17 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
18 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
19 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
20 Liptovský Mikuláš 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
21 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
22 Mlados 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
23 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
25 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
26 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
27 Se 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
28 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
29 Marcelov 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
30 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
31 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
32 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
33 Spi 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
34 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
36 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
37 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
38 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
39 Pr 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
40 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
41 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
42 Medzev 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
43 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
44 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
45 Trebišov 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
46 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
47 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
48 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
49 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
50 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
51 Alek 2 2 0 0 7:2 +5 0 0 2 +2
52 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
53 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
54 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
55 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
56 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
58 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
59 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
61 Tatran Kra 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
62 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
63 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
64 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
65 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
66 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
67 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
68 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
69 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
70 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
71 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
72 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
73 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
74 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
75 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
76 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
78 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
79 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
80 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
81 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
82 Kov 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
83 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
84 Str 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
85 Púchov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
86 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
87 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
88 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
89 Trenčianske Stankovce 2 2 0 0 5:0 +5 0 1 1 +2
90 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
91 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
92 Skalica MFK 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
93 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
94 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
95 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
96 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
98 Banská Bystrica 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
99 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
100 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
101 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
103 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
104 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
105 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
106 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
107 Dunajsk 2 2 0 0 9:2 +7 0 1 1 +2
108 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
109 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
110 Partiz 2 2 0 0 12:1 +11 0 0 2 +2
111 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
112 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
113 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
114 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
115 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
116 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
117 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
118 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
119 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
120 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
121 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Stak 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
123 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
124 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
125 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
126 Fi 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
127 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
128 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
129 Michalovce 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
130 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
131 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
133 Ve 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
134 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
135 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
136 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
137 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
138 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
139 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
140 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
141 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
142 Dru 2 1 1 0 7:3 +4 0 0 2 =1
143 Nitra 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
144 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
145 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
146 Stropkov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
147 Demjata 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
148 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
149 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
150 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
151 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
152 Boler 2 1 1 0 3:1 +2 0 1 1 =1
153 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
155 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
156 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
157 Bel 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
158 Dolné Vestenice 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
159 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
160 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
161 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
162 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
163 Kol 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
164 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
166 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
167 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
168 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
169 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
170 Predmier 2 2 0 0 7:3 +4 0 0 2 +2
171 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
172 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
173 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
174 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
175 Kechnec 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
176 Bardejovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
178 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
179 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
180 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
181 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
182 Trenčín 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
183 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
184 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
185 Senica SH 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
186 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
187 Pata 2 2 0 0 8:1 +7 0 0 2 +2
188 Pezinok PŠC 2 2 0 0 5:3 +2 0 0 2 +2
189 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
190 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
191 Martin 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
192 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
193 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
194 Kaln 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
195 Rud 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
196 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
197 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
198 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
199 Vranov 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
200 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
201 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
202 Nové Mesto 2 2 0 0 5:1 +4 0 0 2 +2
203 Stre 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
204 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
205 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
206 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
208 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
209 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
211 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
212 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
213 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
214 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
215 Zlaté Moravce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
217 Sereď 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
218 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
219 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
220 Ve 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
221 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
222 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
223 Dev 2 1 1 0 5:2 +3 0 0 2 =1
224 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
225 Kr 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
226 Ružomberok 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
3 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
4 Dunajsk 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
5 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
6 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
7 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
8 Nové Mesto 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
9 Stre 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
10 Horn 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
11 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
13 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
15 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Sokol Medzibrod 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
17 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
18 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
20 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
21 Kov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
23 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
24 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
25 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 Bardejovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Vysok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
30 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
32 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
33 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
34 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
35 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
37 Nitra 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
40 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
41 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
42 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
43 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
44 Mal 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
45 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
46 Mlados 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
48 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
49 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
50 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
51 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
52 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
53 Demjata 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
54 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
56 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
58 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
59 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
61 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
62 Ve 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
63 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
64 Marcelov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Kr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
67 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
68 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
69 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Stak 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
71 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
72 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
73 Senica SH 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 Pata 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
75 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Martin 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
78 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
79 Rakytovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
81 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
82 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
83 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
84 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
85 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
86 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
87 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Bel 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
89 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
90 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
92 Rud 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
94 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Lučenec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
96 Spi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
97 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
98 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
99 Pr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Medzev 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
104 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
105 Ve 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
106 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
108 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Dunajská Streda 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
110 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
112 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
113 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
114 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
115 Liptovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
116 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
117 St. Lubovna 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
118 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
119 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
120 Partiz 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
121 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
122 Vranov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
123 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
124 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
129 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
130 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
133 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
134 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
135 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
138 Predmier 2 2 0 0 7:0 +7 0 0 2 +2
139 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
140 Kechnec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
141 Spartak Medzilaborce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
143 Trenčín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
144 Trebišov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
146 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
147 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
149 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
150 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
152 Stropkov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
154 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
157 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
160 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
161 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
164 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
165 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
166 Dru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
167 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
168 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
169 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
170 Fi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
171 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
172 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
173 Sereď 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
174 Sl 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Se 1 0 1 0 5:0 +5 0 0 1 =1
176 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
177 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
178 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
179 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
180 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
181 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
182 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
184 Kysuck 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
186 Pezinok PŠC 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
187 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
188 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
189 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
190 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
191 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
192 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tatran Kra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
194 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
195 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
196 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
197 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
199 Dolné Vestenice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
200 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
201 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
202 Kol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
203 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
204 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
205 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
206 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
207 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
208 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
210 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
212 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
214 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
215 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
216 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
217 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
218 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
219 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
221 Dolná Ždaňa Sokol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
222 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
223 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
224 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
225 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
226 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Košice FC 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
2 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
3 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
4 Dunajsk 1 1 0 0 8:2 +6 0 0 1 +1
5 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
6 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
7 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
8 Nové Mesto 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
9 Stre 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
10 Horn 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
11 Kom 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
13 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
14 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
15 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
16 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
17 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
18 Poprad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
20 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
21 Kov 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
22 Púchov 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
23 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
24 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
25 1 1 0 0 6:2 +4 0 0 1 +1
26 Bardejovsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Vysok 2 2 0 0 6:1 +5 0 0 2 +2
28 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
29 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
30 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
32 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
33 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
34 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
35 Slovan Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
36 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
37 Nitra 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
38 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
39 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
40 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
41 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
42 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
43 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
44 Mal 2 2 0 0 14:2 +12 0 0 2 +2
45 Liptovský Mikuláš 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
46 Mlados 1 1 0 0 5:3 +2 0 0 1 +1
47 Alek 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
48 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
49 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
50 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
51 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
52 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
53 Demjata 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
54 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
55 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
56 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
57 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
58 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
59 Zlaté Moravce 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
60 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
61 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
62 Ve 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
63 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
64 Marcelov 2 2 0 0 4:1 +3 0 1 1 +2
65 Kr 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
66 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
67 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
68 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
69 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
70 Stak 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Banská Bystrica 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
73 Senica SH 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
74 Pata 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
75 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
76 Martin 2 2 0 0 7:1 +6 0 1 1 +2
77 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
78 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Rakytovce 2 2 0 0 6:2 +4 0 0 2 +2
80 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
81 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
82 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
83 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
84 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
85 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
87 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
88 Bel 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
89 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
91 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
92 Rud 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
93 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
94 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
95 Lučenec 2 2 0 0 7:4 +3 0 0 2 +2
96 Spi 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
97 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
98 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
99 Pr 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
100 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
101 Medzev 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
102 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
103 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
104 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
105 Ve 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
106 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
108 Žilina 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
109 Dunajská Streda 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
110 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
111 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
112 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
113 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
114 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
115 Liptovsk 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
116 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
117 St. Lubovna 2 2 0 0 7:1 +6 0 0 2 +2
118 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
119 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Partiz 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
121 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Vranov 1 1 0 0 10:0 +10 0 0 1 +1
123 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
124 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
125 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Bardejov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
128 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
129 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
130 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
131 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
132 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
133 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
134 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
136 Str 1 1 0 0 4:3 +1 0 0 1 +1
137 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
138 Predmier 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
139 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
140 Kechnec 1 1 0 0 3:1 +2 0 0 1 +1
141 Spartak Medzilaborce 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
142 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
143 Trenčín 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
144 Trebišov 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
145 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
146 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
147 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
148 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
149 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
150 Z 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
151 Dru 2 1 1 0 8:3 +5 0 0 2 =1
152 Stropkov 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
153 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
154 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
155 Boler 2 1 1 0 4:1 +3 0 1 1 =1
156 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
157 Prešov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
158 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
159 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
160 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
161 Dru 2 2 0 0 8:5 +3 0 0 2 +2
162 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
163 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
164 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
165 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
166 Dru 2 2 0 0 6:2 +4 0 1 1 +2
167 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
168 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
169 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
170 Fi 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
171 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
172 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Sereď 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
174 Sl 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
175 Se 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
176 Dev 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
177 Ružomberok 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
178 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
179 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
180 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
181 Skalica MFK 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
182 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
183 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
184 Kysuck 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
185 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
186 Pezinok PŠC 1 1 0 0 4:2 +2 0 0 1 +1
187 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
188 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
189 Kaln 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
191 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
192 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
193 Tatran Kra 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
194 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
195 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
196 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
197 Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
198 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
199 Dolné Vestenice 1 1 0 0 2:1 +1 0 0 1 +1
200 Oravsk 2 2 0 0 5:2 +3 0 0 2 +2
201 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
202 Kol 1 0 1 0 3:2 +1 0 0 1 =1
203 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
204 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
205 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
206 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
207 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
208 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
209 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
210 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
211 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
212 Artmedia Bratislava 1 1 0 0 8:0 +8 0 0 1 +1
213 Michalovce 1 1 0 0 6:0 +6 0 0 1 +1
214 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
215 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
216 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
217 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
218 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
219 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
220 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
221 Dolná Ždaňa Sokol 1 1 0 0 9:0 +9 0 0 1 +1
222 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
223 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
224 Levice 1 1 0 0 4:1 +3 0 0 1 +1
225 Trnava 1 1 0 0 3:2 +1 0 0 1 +1
226 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Brezno és Banská Bystrica egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.