p, 2020 február 28. @ 10:42 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Horn vs. Skalica MFK

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Horn


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dru 1 : 2 Horn - - -
2 2019.08.14 Horn 2 : 1 Galanta - - -
3 2019.09.11 Horn 2 : 4 Skalica MFK 32.50 12.50 1.03


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 20
Teljes Teljesitmény grafikon 24

Skalica MFK


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2 2019.08.14 Dru 0 : 6 Skalica MFK 15.83 8.93 1.10
3 2019.09.11 Horn 2 : 4 Skalica MFK 32.50 12.50 1.03
4 2019.09.25 Marcelov 0 : 3 Skalica MFK 4.97 3.92 1.61
1/8 2019.10.30 Trenčín 4 : 0 Skalica MFK 1.33 4.89 7.39


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 36
Teljes Teljesitmény grafikon 36

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
2019.09.11 Horn 2 : 4 Skalica MFK 32.50 12.50 1.03

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég -24
Teljes -12
Tipp Hazai Veszít

Horn

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 0% (0/1) 100% (1/1)
Teljes 0% (0/3) 100% (3/3) 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Nullára
Nyereség 0% (0/3)
Vereség 0% (0/3)

Nyerési küszöb
1 gól 66.67% (2/3)
2 vagy több gól 0% (0/3)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 2.00
Gól/játék 4.00
Nem kapott gólt 0% (0/3)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 2 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 1 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 33.33% (1/3) 66.67% (2/3)
Döntetlen 66.67% (2/3) 0% (0/3)
Elveszitett 0% (0/3) 33.33% (1/3)

Gólok száma félidőkben
Első 33.33% (4/12)
Második 66.67% (8/12)

Skalica MFK

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/4) 100% (4/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Teljes 0% (0/4) 100% (4/4) 75% (3/4) 25% (1/4)
Nullára
Nyereség 50% (2/4)
Vereség 25% (1/4)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/4)
2 vagy több gól 75% (3/4)

Rúgott gól/játék 3.25
Kapott gól/játék 1.50
Gól/játék 4.75
Nem kapott gólt 50% (2/4)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 1 1 0 2

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 75% (3/4) 50% (2/4)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (2/4) 75% (3/4)
Döntetlen 25% (1/4) 0% (0/4)
Elveszitett 25% (1/4) 25% (1/4)

Gólok száma félidőkben
Első 26.32% (5/19)
Második 73.68% (14/19)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
2 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
3 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
4 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
5 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
6 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
7 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
8 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
9 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
10 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
11 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
12 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
13 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
14 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
15 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
16 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
17 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
18 Slovan Bratislava 4 4 0 0 18:2 +16 0 1 3 +4
19 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
20 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
21 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
22 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
23 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
24 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
25 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
26 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
27 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
28 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
29 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
30 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
31 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
32 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
33 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
34 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
35 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
36 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
37 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
38 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
39 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
40 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
41 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
42 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
43 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
45 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
46 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
47 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
48 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
49 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
50 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
51 Poprad 4 4 0 0 10:0 +10 0 2 2 +4
52 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
53 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
54 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
55 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
57 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
58 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
59 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
60 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
61 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
62 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
63 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
64 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
65 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
66 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
67 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
68 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
69 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
70 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
71 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
72 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
73 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
74 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
75 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
76 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
77 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
78 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
79 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
80 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
81 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
82 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
83 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
84 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
85 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
86 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
87 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
88 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
89 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
90 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
91 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
92 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
93 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
94 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
95 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
96 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
97 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
98 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
99 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
100 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
101 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
102 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
103 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
104 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
105 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
106 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
107 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
108 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
109 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
110 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
111 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
112 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
113 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
114 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
115 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
116 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
117 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
118 Nitra 4 4 0 0 19:4 +15 0 1 3 +4
119 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
120 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
121 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
122 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
123 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
124 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
125 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
126 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
127 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
128 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
129 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
131 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
132 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
133 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
134 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
135 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
136 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
137 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
138 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
139 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
140 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
141 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
142 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
143 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
144 Trenčín 4 4 0 0 20:4 +16 0 0 4 +4
145 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
146 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
147 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
148 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
149 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
150 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
151 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
152 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
153 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
154 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
155 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
156 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
157 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
158 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
159 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
160 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
161 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
162 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
163 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
164 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
165 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
166 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
167 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
168 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
169 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
170 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
171 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
172 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
173 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
174 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
175 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
176 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
177 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
178 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
179 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
180 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
181 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
182 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
183 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
184 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
185 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
186 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
187 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
188 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
190 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
191 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
192 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
193 Sereď 4 4 0 0 19:0 +19 0 1 3 +4
194 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
195 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
196 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
197 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
198 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
199 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
200 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
201 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
202 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
203 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
204 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
205 Dunajská Streda 4 4 0 0 8:0 +8 0 3 1 +4
206 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
208 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
209 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
210 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
211 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
212 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
213 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
214 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
215 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
216 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
217 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
218 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
219 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
221 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
222 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
223 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
224 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
225 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
226 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
2 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
3 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
4 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
5 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
7 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
8 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
9 Nitra 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
10 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
11 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
13 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
14 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
15 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
16 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
17 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
18 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
19 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
20 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
21 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
22 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
23 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
24 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
25 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
26 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
27 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
28 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
29 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
30 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
32 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
34 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
35 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
36 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
37 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
39 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
40 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
41 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
42 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
43 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
44 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
45 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
46 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
47 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
48 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
49 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
50 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
52 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
53 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
54 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
55 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
56 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
58 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
60 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
61 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
62 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
63 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
64 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
65 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
66 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
67 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
69 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
70 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
71 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
72 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
73 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
74 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
75 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
76 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
78 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
79 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
80 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
81 Dunajská Streda 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
82 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
83 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
84 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
86 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
87 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
88 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
89 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
90 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
91 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
92 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
93 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
94 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
95 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
96 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
97 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
98 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
99 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
100 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
101 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
102 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
103 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
104 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
105 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
106 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
107 Trenčín 1 1 0 0 4:0 +4 0 0 1 +1
108 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
109 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
110 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
111 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
112 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
113 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
114 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
115 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
116 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
117 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
118 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
119 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
120 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
121 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
122 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
123 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
124 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
125 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
127 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
128 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
129 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
130 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
132 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
133 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
134 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
135 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
136 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
137 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
138 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
139 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
140 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
141 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
142 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
143 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
144 Sereď 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
145 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
146 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
147 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
148 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
149 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
150 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
151 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
152 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
154 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
155 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
156 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
157 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
158 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
159 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
160 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
161 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
162 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
163 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
164 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
165 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
166 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
167 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
168 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
169 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
170 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
171 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
172 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
173 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
174 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
175 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
176 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
177 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
178 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
179 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
181 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
182 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
184 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
185 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
186 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
187 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
188 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
190 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
191 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
193 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
194 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
195 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
196 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
198 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
199 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
200 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
201 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
202 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
203 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
204 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
205 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
206 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
207 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
208 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
209 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
210 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
211 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
212 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
213 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
214 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
215 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
216 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
217 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
218 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
219 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
220 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
221 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
222 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
223 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
224 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
225 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
226 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Bratislava 3 3 0 0 16:2 +14 0 0 3 +3
2 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
3 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
4 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
5 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
7 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
8 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
9 Nitra 3 3 0 0 18:2 +16 0 1 2 +3
10 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
11 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
12 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
13 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
14 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
15 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
16 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
17 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
18 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
19 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
20 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
21 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
22 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
23 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
24 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
25 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
26 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
27 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
28 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
29 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
30 Zlaté Moravce 4 4 0 0 12:1 +11 0 1 3 +4
31 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
32 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
33 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
34 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
35 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
37 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
38 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
39 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
40 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
41 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
42 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
43 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
44 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
45 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
46 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
47 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
48 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
49 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
50 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
53 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
54 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
55 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
57 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
58 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
59 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
60 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
61 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
62 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
63 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
64 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
65 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
66 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
67 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
69 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
70 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
71 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
72 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
73 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
74 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
75 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
76 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
77 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
78 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
79 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
80 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
81 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
82 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
83 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
84 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
85 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
86 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
87 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
88 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
89 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
90 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
91 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
92 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
93 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
94 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
95 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
96 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
97 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
98 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
99 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
100 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
101 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
103 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
104 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
105 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
106 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
107 Trenčín 3 3 0 0 16:4 +12 0 0 3 +3
108 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
109 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
110 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
111 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
112 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
113 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
114 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
115 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
116 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
117 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
118 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
119 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
120 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
121 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
122 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
123 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
124 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
125 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
126 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
127 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
128 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
129 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
130 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
131 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
132 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
133 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
134 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
135 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
136 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
137 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
138 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
139 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
140 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
141 Ružomberok 4 4 0 0 16:3 +13 0 1 3 +4
142 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
143 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
144 Sereď 3 3 0 0 16:0 +16 0 1 2 +3
145 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
146 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
147 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
148 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
149 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
150 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
151 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
152 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
153 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
154 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
155 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
156 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
157 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
158 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
159 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
160 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
161 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
162 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
163 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
164 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
165 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
166 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
168 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
169 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
170 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
171 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
172 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
173 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
174 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
175 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
176 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
177 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
178 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
179 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
180 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
181 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
182 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
183 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
184 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
185 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
186 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
187 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
188 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
189 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
190 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
192 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
193 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
194 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
195 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
196 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
197 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
198 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
199 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
200 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
201 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
202 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
203 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
204 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
205 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
206 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
207 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
208 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
209 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
210 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
211 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
212 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
213 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
214 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
215 Poprad 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
216 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
217 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
218 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
219 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
220 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
221 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
222 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
223 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
224 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
225 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
226 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Horn és Skalica MFK egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.