sze, 2020 április 08. @ 04:11 (Europe/Budapest) | Időzóna választás

Voderady vs. Plevn

Összehasonlitás ezzel

Cup 2019/2020


Voderady


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Dru 6 : 2 Voderady - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 0
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 0

Plevn


Mérk Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2
1 2019.07.28 Plevn 3 : 1 Pre - - -
2 2019.08.14 Plevn 1 : 6 Mal - - -


  Teljesitmény grafikon Forma
Hazai Hazai 12
Vendég Teljesitmény grafikon 0
Teljes Teljesitmény grafikon 12

Egymás elleni mérkőzések

Dátum Hazai Eredmény Vendég 1 X 2

Forma különbség

  Forma különbség
Otthoni-Vendég 0
Teljes -12
Tipp Döntetlen/nem ajánlott

Voderady

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0 0 0 0
Vendég 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Teljes 0% (0/1) 100% (1/1) 100% (1/1) 0% (0/1)
Nullára
Nyereség 0% (0/1)
Vereség 0% (0/1)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/1)
2 vagy több gól 0% (0/1)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 6.00
Gól/játék 8.00
Nem kapott gólt 0% (0/1)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 0 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 0 0
Vendég 100% (1/1) 100% (1/1)

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
0 0 0 0 0 0 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 0% (0/1) 0% (0/1)
Döntetlen 0% (0/1) 0% (0/1)
Elveszitett 100% (1/1) 100% (1/1)

Gólok száma félidőkben
Első 62.5% (5/8)
Második 37.5% (3/8)

Plevn

  Under 2.5 százalék Over 2.5 százalék Páros gólok száma Páratlan gólok száma
Hazai 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Vendég 0 0 0 0
Teljes 0% (0/2) 100% (2/2) 50% (1/2) 50% (1/2)
Nullára
Nyereség 0% (0/2)
Vereség 0% (0/2)

Nyerési küszöb
1 gól 0% (0/2)
2 vagy több gól 50% (1/2)

Rúgott gól/játék 2.00
Kapott gól/játék 3.50
Gól/játék 5.50
Nem kapott gólt 0% (0/2)

Gólok száma egy játékban
0 1 2 3 4 5 6+
0 0 0 0 1 0 1

  Rúgott gól százalék Kapott gól százalék
Hazai 100% (2/2) 100% (2/2)
Vendég 0 0

Félidő/Vége
1/1 1/X 1/2 X/1 X/X X/2 2/1 2/X 2/2
1 0 0 0 0 1 0 0 0

  Félidei állás Végső állás
Megnyert 50% (1/2) 50% (1/2)
Döntetlen 50% (1/2) 0% (0/2)
Elveszitett 0% (0/2) 50% (1/2)

Gólok száma félidőkben
Első 45.45% (5/11)
Második 54.55% (6/11)

Tabellák

Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 Slovan Hlohovec 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
2 Dolná Ždaňa Sokol 4 3 0 1 17:2 +15 0 1 3 -1
3 Kote 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
4 Iskra Hn 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
5 N 2 1 0 1 3:6 -3 0 1 1 -1
6 2 0 1 1 3:9 -6 0 0 2 -1
7 Ve 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
8 Levice 3 2 0 1 6:4 +2 0 1 2 -1
9 Ban 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
10 Liptovsk 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
11 Trnava 4 3 0 1 15:3 +12 0 1 3 -1
12 Slovan Vavre 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
13 Lov 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
14 Dunajská Streda 5 5 0 0 10:0 +10 0 4 1 +5
15 Bad 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
16 Mlados 4 2 1 1 10:11 -1 0 0 4 -1
17 Giraltovce 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
18 Ban 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
19 Dru 4 3 0 1 10:13 -3 0 1 3 -1
20 Belu 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
21 Gelnica 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
22 Trsten 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
23 Ban 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
24 Mal 4 3 0 1 20:6 +14 0 1 3 -1
25 Prešov 2 1 0 1 4:3 +1 0 1 1 -1
26 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
27 Liptovský Mikuláš 4 3 0 1 17:6 +11 0 0 4 -1
28 Dobr 1 0 0 1 1:12 -11 0 0 1 -1
29 Spi 4 3 0 1 7:6 +1 0 2 2 -1
30 Myjava 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
31 Podlu 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
32 Ge 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
33 Dvory nad 1 0 0 1 3:10 -7 0 0 1 -1
34 Budkovce 1 0 0 1 3:5 -2 0 0 1 -1
35 Pr 2 1 0 1 6:4 +2 0 0 2 -1
36 Str 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
37 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
38 Medzev 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
39 Artmedia Bratislava 4 3 0 1 13:4 +9 0 0 4 -1
40 Hrocho 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
41 Oravan 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
42 Lučenec 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
43 Zemianske Kostolany 2 0 1 1 2:3 -1 0 0 2 -1
44 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
45 Sa 1 0 0 1 0:10 -10 0 0 1 -1
46 Slavoj Spi 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
47 Domino Bratislava LP 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
48 Stak 2 1 0 1 5:5 0 0 0 2 -1
49 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
50 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
51 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:2 +1 0 0 2 =1
52 Z 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
53 Slovan Bratislava 5 5 0 0 21:4 +17 0 1 4 +5
54 Dlh 1 0 0 1 1:6 -5 0 0 1 -1
55 Dynamo Diviaky 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
56 Trebišov 3 2 0 1 8:2 +6 0 0 3 -1
57 Tatran Kra 2 1 0 1 4:6 -2 0 0 2 -1
58 Dolný Kubín 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
59 Lieskovec O 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
60 Jasenov 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
61 Kalinkovo 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
62 Kovarce 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
63 Levo 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
64 2 1 0 1 2:4 -2 0 0 2 -1
65 Brezno 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
66 Oravsk 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
67 Moravsk 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
68 Ve 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
69 Podbrezova 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
70 Demjata 2 1 0 1 9:3 +6 0 0 2 -1
71 Tatran Chlebnice 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
72 Poprad 5 4 0 1 10:2 +8 0 3 2 -1
73 Dru 4 3 0 1 7:4 +3 0 3 1 -1
74 Hajn 2 1 0 1 5:4 +1 0 1 1 -1
75 2 1 0 1 3:2 +1 0 1 1 -1
76 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
77 Ladomersk 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
78 Kov 3 2 0 1 11:3 +8 0 0 3 -1
79 2 1 0 1 3:4 -1 0 1 1 -1
80 Str 2 1 0 1 4:4 0 0 1 1 -1
81 Púchov 2 1 1 0 2:1 +1 0 2 0 =1
82 Podkonice 2 1 0 1 2:5 -3 0 0 2 -1
83 Sokol Medzibrod 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
84 Rača 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
85 Plevn 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
86 Trenčianske Stankovce 3 2 0 1 5:2 +3 0 2 1 -1
87 Dru 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
88 Ve 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
89 Skalica MFK 4 3 0 1 13:6 +7 0 0 4 -1
90 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Kme 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
92 B 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
93 Zemn 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
94 Kysuck 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
95 Banská Bystrica 4 3 0 1 15:6 +9 0 0 4 -1
96 Gbelany 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
97 Fatran Var 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
98 Velký Lapáš 2 1 0 1 5:9 -4 0 0 2 -1
99 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
100 St. Lubovna 3 2 0 1 9:4 +5 0 0 3 -1
101 Partiz 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
102 Ptava NV Pti 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
103 Dunajsk 4 3 0 1 16:5 +11 0 1 3 -1
104 Slovan Kru 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
105 Harichovce 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
106 Partiz 3 2 0 1 15:7 +8 0 0 3 -1
107 Pova 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
108 Tisovec 2 1 0 1 4:8 -4 0 0 2 -1
109 Gbely 2 1 1 0 4:1 +3 0 0 2 =1
110 Nevidzany 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
111 Košice FC 3 2 0 1 13:3 +10 0 1 2 -1
112 2 1 0 1 5:4 +1 0 0 2 -1
113 Be 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
114 Snina 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
115 Voderady 1 0 0 1 2:6 -4 0 0 1 -1
116 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
117 B 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
118 Rud 2 1 0 1 4:4 0 0 0 2 -1
119 Kr 1 0 0 1 0:6 -6 0 0 1 -1
120 Vr 1 0 0 1 1:4 -3 0 0 1 -1
121 Ve 2 1 0 1 5:8 -3 0 0 2 -1
122 Fi 3 2 0 1 8:2 +6 0 1 2 -1
123 Lipany 2 1 0 1 2:1 +1 0 2 0 -1
124 Dubovany 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
125 Ban 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
126 Vrbové 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
127 Slovan Brvni 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
128 Bánová 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
129 2 1 0 1 10:7 +3 0 0 2 -1
130 Ve 2 1 0 1 3:5 -2 0 0 2 -1
131 Pre 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
132 Spartak Medzilaborce 4 3 0 1 12:4 +8 0 1 3 -1
133 Bac 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
134 Galanta 2 1 0 1 4:2 +2 0 0 2 -1
135 Hurbanovo 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
136 Tvrdo 2 1 0 1 4:5 -1 0 0 2 -1
137 Žilina 4 3 0 1 8:4 +4 0 2 2 -1
138 Lokomot 2 1 0 1 12:3 +9 0 1 1 -1
139 Tatran VLM 2 1 0 1 3:6 -3 0 0 2 -1
140 Michalovce 2 1 0 1 7:2 +5 0 0 2 -1
141 Sol 2 0 1 1 2:4 -2 0 0 2 -1
142 Stropkov 2 1 0 1 5:2 +3 0 1 1 -1
143 Vinohrad 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
144 Vi 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
145 Pie 1 0 0 1 3:4 -1 0 0 1 -1
146 Dru 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
147 Sabinov 1 0 0 1 0:5 -5 0 0 1 -1
148 Boler 3 1 1 1 3:2 +1 0 2 1 -1
149 Spartak Kva 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
150 Popro 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
151 Mokr 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
152 Dru 4 2 1 1 10:10 0 0 1 3 -1
153 Nitra 5 4 0 1 20:6 +14 0 1 4 -1
154 Tatran O 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
155 Oravsk 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
156 Šamorín 1 0 1 0 2:2 0 0 0 1 =1
157 Horn 3 2 0 1 6:6 0 0 0 3 -1
158 Slovan Skalit 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
159 Kol 3 1 1 1 7:4 +3 0 1 2 -1
160 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
161 Kamenica nad Cirochou 2 1 0 1 1:3 -2 0 1 1 -1
162 Hri 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
163 Jelka 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
164 Slovensk 2 1 0 1 3:8 -5 0 1 1 -1
165 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
166 L 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
167 Bel 3 2 0 1 8:12 -4 0 0 3 -1
168 Dolné Vestenice 2 1 0 1 2:7 -5 0 0 2 -1
169 Salka 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
170 Selce 2 1 0 1 3:9 -6 0 0 2 -1
171 Nové Zámky 2 1 0 1 11:6 +5 0 0 2 -1
172 Start Hrabu 2 1 0 1 6:3 +3 0 0 2 -1
173 Kechnec 3 2 1 0 9:6 +3 0 0 3 =1
174 Bardejovsk 1 0 0 1 0:9 -9 0 0 1 -1
175 Se 2 0 1 1 6:10 -4 0 0 2 -1
176 Vysok 4 2 1 1 7:6 +1 0 1 3 -1
177 Roho 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
178 Marcelov 4 3 0 1 5:4 +1 0 2 2 -1
179 Javorn 2 1 0 1 4:2 +2 0 1 1 -1
180 Trenčín 5 4 0 1 22:7 +15 0 0 5 -1
181 Likavka 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
182 Predmier 3 2 0 1 8:5 +3 0 0 3 -1
183 Čaňa 1 0 0 1 2:4 -2 0 0 1 -1
184 Pata 3 2 0 1 9:3 +6 0 0 3 -1
185 Pezinok PŠC 3 2 0 1 5:9 -4 0 0 3 -1
186 Tatran Turzovka 1 0 0 1 0:2 -2 0 1 0 -1
187 Ni 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
188 Martin 3 2 0 1 7:3 +4 0 2 1 -1
189 Dru 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
190 Kostoln 2 1 0 1 5:6 -1 0 0 2 -1
191 Kaln 2 1 0 1 4:7 -3 0 0 2 -1
192 Kanianka 1 0 1 0 1:1 0 0 0 1 =1
193 Rakytovce 3 2 0 1 7:7 0 0 0 3 -1
194 Dubnica 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
195 Star 2 1 0 1 3:4 -1 0 0 2 -1
196 Radzovce 1 0 0 1 2:5 -3 0 0 1 -1
197 Senica SH 4 3 0 1 9:2 +7 0 2 2 -1
198 Bansk 1 0 0 1 0:1 -1 0 1 0 -1
199 Stre 3 2 0 1 10:11 -1 0 0 3 -1
200 Bardejov 3 1 1 1 7:7 0 0 0 3 -1
201 Alek 3 2 0 1 7:4 +3 0 1 2 -1
202 Komjatice 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
203 Kom 3 2 0 1 3:3 0 0 2 1 -1
204 Fintice 1 0 0 1 1:8 -7 0 0 1 -1
205 Gerlachov 1 0 0 1 1:2 -1 0 0 1 -1
206 Rev 1 0 0 1 0:3 -3 0 0 1 -1
207 Dru 2 1 0 1 6:8 -2 0 0 2 -1
208 Dru 2 1 0 1 2:9 -7 0 0 2 -1
209 Vranov 3 2 1 0 16:2 +14 0 0 3 =1
210 3 2 0 1 7:5 +2 0 1 2 -1
211 Nové Mesto 4 3 0 1 7:5 +2 0 1 3 -1
212 Ko 1 0 0 1 1:3 -2 0 0 1 -1
213 Slovan 1 0 1 0 3:3 0 0 0 1 =1
214 Sereď 5 4 0 1 19:2 +17 0 2 3 -1
215 Tatran 1 0 0 1 0:4 -4 0 0 1 -1
216 Sl 4 3 0 1 8:6 +2 0 0 4 -1
217 Ve 3 2 0 1 6:9 -3 0 0 3 -1
218 Tatran Bystr 1 0 1 0 5:5 0 0 0 1 =1
219 Stroj 1 0 0 1 2:3 -1 0 0 1 -1
220 Dev 3 1 1 1 5:9 -4 0 0 3 -1
221 Ve 2 0 1 1 2:5 -3 0 0 2 -1
222 Kr 3 2 0 1 3:4 -1 0 2 1 -1
223 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
224 Hontianske Nemce 2 1 0 1 2:4 -2 0 1 1 -1
225 Jesensk 1 0 0 1 1:5 -4 0 0 1 -1
226 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
2 Vinohrad 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
3 Dunajsk 3 2 0 0 8:0 +8 0 1 2 -1
4 Harichovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
5 Spartak Kva 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
6 Tisovec 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
7 Košice FC 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
8 Stre 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
9 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
10 Kom 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
11 Gerlachov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
12 Ban 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
13 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
14 Nové Mesto 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
15 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
16 Poprad 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
17 Hajn 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
18 Rud 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
19 Kov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
20 Púchov 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
21 Dubovany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
22 Sokol Medzibrod 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
23 Selce 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
24 Tatran 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
25 Bardejovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
26 Vysok 2 0 1 0 1:0 +1 0 1 1 -1
27 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
28 Javorn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
29 Čaňa 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
30 Blava Jaslovské Bohunice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
31 Slavoj Spi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
34 Slovan Bratislava 1 1 0 0 2:0 +2 0 1 0 +1
35 Gbelany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
36 Dynamo Diviaky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
37 Sol 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
38 Tatran Turzovka 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
39 Pie 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
40 Sabinov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
41 Kanianka 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
42 Popro 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
43 Nitra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
44 Mlados 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
45 Kovarce 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
46 Belu 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
47 Salka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
48 Moravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
49 Mal 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
50 Liptovský Mikuláš 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
51 Tatran O 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
52 Snina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
53 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
54 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
55 Vr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
56 Lipany 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
57 L 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
58 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
59 Slovan 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
60 Podlu 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
61 Ve 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
62 Stroj 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
63 B 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
64 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
65 Zlaté Moravce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
66 Trenčianske Stankovce 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
67 Ve 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
68 Spartak Medzilaborce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
69 B 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
70 Banská Bystrica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
71 Lokomot 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
72 Fatran Var 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
73 Pata 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
74 Kote 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
75 Martin 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
76 Kostoln 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
77 Ban 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
78 Rakytovce 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
79 Senica SH 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
80 Dolný Kubín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
81 Jasenov 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
82 Slovan Kru 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
83 1 1 0 0 2:0 +2 0 0 1 +1
84 Ko 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
85 Gbely 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
86 Ve 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
87 Bansk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
88 Šamorín 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
89 Slovan Skalit 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
90 Fintice 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
91 Hri 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
92 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Bel 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
94 Spi 2 1 0 0 1:0 +1 0 1 1 -1
95 Dru 2 1 0 0 1:0 +1 0 2 0 -1
96 Dvory nad 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
97 Pr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
98 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
99 Medzev 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
100 Lučenec 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
101 Bánová 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
102 Ve 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
103 Se 2 0 1 0 6:0 +6 0 0 2 -1
104 Galanta 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
105 Žilina 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
106 Likavka 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
107 Tatran VLM 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
108 Slovan Hlohovec 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
109 Sa 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
110 N 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
111 Ve 1 0 1 0 2:0 +2 0 0 1 =1
112 Tatran Uhrovec 2 1 1 0 3:0 +3 0 0 2 =1
113 Liptovsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
114 Dunajská Streda 2 2 0 0 3:0 +3 0 2 0 +2
115 St. Lubovna 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
116 Ptava NV Pti 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
117 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
118 Partiz 2 1 0 0 7:0 +7 0 0 2 -1
119 Mokr 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
120 Nevidzany 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
121 Bad 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
122 Bardejov 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
123 Komjatice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
124 Gelnica 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
125 Rev 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
126 Vranov 1 0 1 0 1:0 +1 0 0 1 =1
127 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
128 Tatran Chlebnice 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
129 Voderady 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
130 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
131 Ladomersk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
132 Ve 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
133 Str 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
134 Rača 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
135 Nové Zámky 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
136 Kechnec 2 1 1 0 6:0 +6 0 0 2 =1
137 Tatran Bystr 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
138 Roho 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
139 Trenčín 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
140 Hontianske Nemce 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
141 Predmier 3 2 0 0 8:0 +8 0 0 3 -1
142 Zemianske Kostolany 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
143 Dru 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
144 Domino Bratislava LP 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
145 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
146 Zemn 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
147 Z 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
148 Trebišov 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
149 Stropkov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
150 Vi 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
151 Dru 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
152 Boler 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
153 Star 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
154 Dru 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
155 Lieskovec O 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
156 Giraltovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
157 Dru 2 1 0 0 2:0 +2 0 1 1 -1
158 Brezno 2 1 0 0 3:0 +3 0 0 2 -1
159 Trsten 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
160 Prešov 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
161 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Be 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
163 Horn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
164 B 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
165 Kr 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
166 Jelka 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
167 Fi 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
168 Vrbové 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
169 Dobr 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
170 Sereď 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
171 Sl 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
172 Budkovce 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
173 Dev 2 1 1 0 5:0 +5 0 0 2 =1
174 Ružomberok 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
175 Hrocho 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
176 Jesensk 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
177 Plevn 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
178 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
179 Skalica MFK 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
180 Kme 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
181 Hurbanovo 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
182 Kysuck 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
183 Velký Lapáš 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
184 Pezinok PŠC 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
185 Ni 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
186 2 0 1 0 3:0 +3 0 0 2 -1
187 Kaln 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
188 Dubnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
189 Slovan Vavre 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
190 Radzovce 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
191 Partiz 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
192 Kalinkovo 1 0 0 0 2:0 +2 0 0 1 -1
193 Levo 1 0 0 0 3:0 +3 0 0 1 -1
194 Pova 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
195 Oravsk 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
196 Podbrezova 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
197 Tatran Kra 2 1 0 0 4:0 +4 0 0 2 -1
198 Oravsk 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
199 Alek 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
200 Kol 2 1 0 0 5:0 +5 0 1 1 -1
201 Kamenica nad Cirochou 1 1 0 0 1:0 +1 0 1 0 +1
202 Dru 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
203 Slovensk 2 1 0 0 3:0 +3 0 1 1 -1
204 Dolné Vestenice 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
205 Demjata 2 1 0 0 9:0 +9 0 0 2 -1
206 Myjava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
207 Ge 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
208 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Str 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
210 Artmedia Bratislava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
211 Podkonice 2 1 0 0 2:0 +2 0 0 2 -1
212 Oravan 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
213 Slovan Brvni 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
214 Start Hrabu 2 1 0 0 6:0 +6 0 0 2 -1
215 Pre 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
216 Bac 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
217 Marcelov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
218 Tvrdo 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
219 Michalovce 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
220 Dolná Ždaňa Sokol 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
221 Iskra Hn 1 0 0 0 0:0 0 0 1 0 -1
222 Stak 2 1 0 0 5:0 +5 0 0 2 -1
223 Levice 1 1 0 0 3:0 +3 0 0 1 +1
224 Trnava 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
225 Dlh 1 0 0 0 1:0 +1 0 0 1 -1
226 Lov 1 0 0 0 0:0 0 0 0 1 -1
Poz Név LM Ny D V RG:KG GA Pt U 2.5 O 2.5 Sorozat
1 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
2 Vinohrad 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
3 Dunajsk 1 1 0 0 11:2 +9 0 0 1 +1
4 Harichovce 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
5 Spartak Kva 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
6 Tisovec 1 1 0 0 11:0 +11 0 0 1 +1
7 Košice FC 2 2 0 0 14:0 +14 0 1 1 +2
8 Stre 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
9 Ban 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
10 Kom 2 2 0 0 5:1 +4 0 1 1 +2
11 Gerlachov 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
12 Ban 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
13 Dru 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
14 Nové Mesto 2 2 0 0 10:0 +10 0 1 1 +2
15 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
16 Poprad 4 3 0 0 7:2 +5 0 3 1 -1
17 Hajn 1 1 0 0 6:0 +6 0 1 0 +1
18 Rud 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
19 Kov 2 2 0 0 14:0 +14 0 0 2 +2
20 Púchov 2 1 1 0 1:1 0 0 2 0 =1
21 Dubovany 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
22 Sokol Medzibrod 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
23 Selce 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
24 Tatran 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
25 Bardejovsk 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
26 Vysok 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
27 Ve 2 0 1 0 3:5 -2 0 0 2 -1
28 Javorn 1 1 0 0 5:1 +4 0 0 1 +1
29 Čaňa 1 0 0 0 2:4 -2 0 0 1 -1
30 Blava Jaslovské Bohunice 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
31 Slavoj Spi 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
32 Bel 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
33 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
34 Slovan Bratislava 4 4 0 0 19:4 +15 0 0 4 +4
35 Gbelany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
36 Dynamo Diviaky 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
37 Sol 2 0 1 0 3:4 -1 0 0 2 -1
38 Tatran Turzovka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
39 Pie 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
40 Sabinov 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
41 Kanianka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
42 Popro 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
43 Nitra 3 3 0 0 20:2 +18 0 1 2 +3
44 Mlados 3 2 1 0 15:5 +10 0 0 3 =1
45 Kovarce 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
46 Belu 2 1 0 0 2:4 -2 0 1 1 -1
47 Salka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
48 Moravsk 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
49 Mal 3 3 0 0 21:5 +16 0 0 3 +3
50 Liptovský Mikuláš 4 3 0 0 17:6 +11 0 0 4 -1
51 Tatran O 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
52 Snina 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
53 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
54 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
55 Vr 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
56 Lipany 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
57 L 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
58 Ban 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
59 Slovan 1 0 1 0 2:3 -1 0 0 1 =1
60 Podlu 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
61 Ve 1 1 0 0 10:1 +9 0 0 1 +1
62 Stroj 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
63 B 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
64 Kr 2 2 0 0 7:0 +7 0 2 0 +2
65 Zlaté Moravce 5 5 0 0 14:2 +12 0 1 4 +5
66 Trenčianske Stankovce 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
67 Ve 1 0 0 0 0:5 -5 0 0 1 -1
68 Spartak Medzilaborce 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
69 B 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
70 Banská Bystrica 4 3 0 0 15:6 +9 0 0 4 -1
71 Lokomot 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
72 Fatran Var 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
73 Pata 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
74 Kote 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
75 Martin 2 2 0 0 9:1 +8 0 1 1 +2
76 Kostoln 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
77 Ban 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
78 Rakytovce 2 2 0 0 11:2 +9 0 0 2 +2
79 Senica SH 3 3 0 0 10:0 +10 0 2 1 +3
80 Dolný Kubín 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
81 Jasenov 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
82 Slovan Kru 1 0 0 0 3:4 -1 0 0 1 -1
83 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
84 Ko 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
85 Gbely 1 1 0 0 5:0 +5 0 0 1 +1
86 Ve 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
87 Bansk 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
88 Šamorín 1 0 1 0 1:2 -1 0 0 1 =1
89 Slovan Skalit 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
90 Fintice 1 0 0 0 1:8 -7 0 0 1 -1
91 Hri 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
92 Prievidza 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
93 Bel 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
94 Spi 2 2 0 0 9:3 +6 0 1 1 +2
95 Dru 2 2 0 0 8:2 +6 0 1 1 +2
96 Dvory nad 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
97 Pr 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
98 1 1 0 0 5:0 +5 0 1 0 +1
99 Medzev 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
100 Lučenec 2 2 0 0 8:4 +4 0 0 2 +2
101 Bánová 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
102 Ve 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
103 Se 0 0 0 0 9:0 +9 0 0 0 -0
104 Galanta 2 1 0 0 4:2 +2 0 0 2 -1
105 Žilina 4 3 0 0 8:4 +4 0 2 2 -1
106 Likavka 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
107 Tatran VLM 1 1 0 0 7:2 +5 0 0 1 +1
108 Slovan Hlohovec 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
109 Sa 0 0 0 0 10:0 +10 0 0 0 -0
110 N 1 1 0 0 8:0 +8 0 1 0 +1
111 Ve 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
112 Tatran Uhrovec 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
113 Liptovsk 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
114 Dunajská Streda 3 3 0 0 7:0 +7 0 2 1 +3
115 St. Lubovna 2 2 0 0 10:1 +9 0 0 2 +2
116 Ptava NV Pti 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
117 Dru 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
118 Partiz 1 1 0 0 14:1 +13 0 0 1 +1
119 Mokr 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
120 Nevidzany 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
121 Bad 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
122 Bardejov 2 1 1 0 11:2 +9 0 0 2 =1
123 Komjatice 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
124 Gelnica 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
125 Rev 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
126 Vranov 2 2 0 0 17:1 +16 0 0 2 +2
127 2 2 0 0 9:3 +6 0 0 2 +2
128 Tatran Chlebnice 1 1 0 0 5:2 +3 0 0 1 +1
129 Voderady 1 0 0 0 2:6 -4 0 0 1 -1
130 1 1 0 0 4:0 +4 0 1 0 +1
131 Ladomersk 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
132 Ve 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
133 Str 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
134 Rača 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
135 Nové Zámky 2 1 0 0 11:6 +5 0 0 2 -1
136 Kechnec 1 1 0 0 9:1 +8 0 0 1 +1
137 Tatran Bystr 1 0 1 0 4:5 -1 0 0 1 =1
138 Roho 0 0 0 0 1:0 +1 0 0 0 -0
139 Trenčín 3 3 0 0 19:4 +15 0 0 3 +3
140 Hontianske Nemce 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
141 Predmier 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
142 Zemianske Kostolany 1 0 1 0 4:1 +3 0 0 1 =1
143 Dru 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
144 Domino Bratislava LP 1 0 0 0 0:1 -1 0 1 0 -1
145 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
146 Zemn 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
147 Z 2 1 0 0 3:6 -3 0 0 2 -1
148 Trebišov 2 2 0 0 9:0 +9 0 0 2 +2
149 Stropkov 1 1 0 0 7:0 +7 0 0 1 +1
150 Vi 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
151 Dru 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
152 Boler 3 1 1 0 4:2 +2 0 2 1 -1
153 Star 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
154 Dru 2 1 1 0 15:3 +12 0 0 2 =1
155 Lieskovec O 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
156 Giraltovce 1 0 0 0 2:3 -1 0 0 1 -1
157 Dru 2 2 0 0 16:5 +11 0 0 2 +2
158 Brezno 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
159 Trsten 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
160 Prešov 1 1 0 0 6:1 +5 0 0 1 +1
161 Maria Huta Gelnica 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
162 Be 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
163 Horn 1 1 0 0 7:1 +6 0 0 1 +1
164 B 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
165 Kr 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
166 Jelka 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
167 Fi 2 2 0 0 9:1 +8 0 0 2 +2
168 Vrbové 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
169 Dobr 0 0 0 0 12:0 +12 0 0 0 -0
170 Sereď 3 3 0 0 18:0 +18 0 1 2 +3
171 Sl 2 2 0 0 10:2 +8 0 0 2 +2
172 Budkovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
173 Dev 1 0 0 0 1:7 -6 0 0 1 -1
174 Ružomberok 5 5 0 0 18:3 +15 0 2 3 +5
175 Hrocho 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
176 Jesensk 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
177 Plevn 0 0 0 0 7:0 +7 0 0 0 -0
178 2 1 0 0 10:7 +3 0 0 2 -1
179 Skalica MFK 4 3 0 0 13:6 +7 0 0 4 -1
180 Kme 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
181 Hurbanovo 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
182 Kysuck 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
183 Velký Lapáš 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
184 Pezinok PŠC 1 1 0 0 10:2 +8 0 0 1 +1
185 Ni 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
186 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
187 Kaln 1 0 0 0 3:5 -2 0 0 1 -1
188 Dubnica 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
189 Slovan Vavre 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
190 Radzovce 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
191 Partiz 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
192 Kalinkovo 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
193 Levo 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
194 Pova 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
195 Oravsk 2 1 0 0 4:4 0 0 1 1 -1
196 Podbrezova 2 1 0 0 3:2 +1 0 1 1 -1
197 Tatran Kra 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
198 Oravsk 2 2 0 0 12:2 +10 0 0 2 +2
199 Alek 2 1 0 0 5:3 +2 0 1 1 -1
200 Kol 1 0 1 0 5:2 +3 0 0 1 =1
201 Kamenica nad Cirochou 1 0 0 0 0:3 -3 0 0 1 -1
202 Dru 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
203 Slovensk 0 0 0 0 8:0 +8 0 0 0 -0
204 Dolné Vestenice 1 1 0 0 8:1 +7 0 0 1 +1
205 Demjata 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
206 Myjava 1 0 0 0 1:2 -1 0 0 1 -1
207 Ge 0 0 0 0 4:0 +4 0 0 0 -0
208 Sokol Rudn 0 0 0 0 0:0 0 0 0 0 -0
209 Str 1 1 0 0 3:0 +3 0 1 0 +1
210 Artmedia Bratislava 4 3 0 0 13:4 +9 0 0 4 -1
211 Podkonice 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
212 Oravan 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
213 Slovan Brvni 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
214 Start Hrabu 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
215 Pre 1 0 0 0 1:3 -2 0 0 1 -1
216 Bac 0 0 0 0 3:0 +3 0 0 0 -0
217 Marcelov 3 3 0 0 8:1 +7 0 2 1 +3
218 Tvrdo 2 1 0 0 4:5 -1 0 0 2 -1
219 Michalovce 2 1 0 0 7:2 +5 0 0 2 -1
220 Dolná Ždaňa Sokol 3 3 0 0 18:1 +17 0 0 3 +3
221 Iskra Hn 0 0 0 0 2:0 +2 0 0 0 -0
222 Stak 0 0 0 0 5:0 +5 0 0 0 -0
223 Levice 2 1 0 0 4:3 +1 0 1 1 -1
224 Trnava 4 3 0 0 15:3 +12 0 1 3 -1
225 Dlh 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0
226 Lov 0 0 0 0 6:0 +6 0 0 0 -0

Itt láthatod hogyan viszonyul Voderady és Plevn egymáshoz minden statisztikai szempont alapján. Az adatok a(z) Cup bajnokság mérkőzéseinek alapján vannak kiszámitva. Ez hasznos lehet a következő mérkőzés kimenetelének megjóslásakor.